Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sinusik

sinusik

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41269
  • Znaleziska 11022
  • Mikroblog 30247
  • Obserwujący 86
  • Obserwowane 3
sinusik
sinusik 29.04.2026, 19:17:15
  • 10
#mecz mecz jest tak samo intensywny, ale te drużyny mają jakąś obronę a nie ser szwajcarski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.04.2026, 20:47:29
  • 3
#mecz Co ten trener robi, jakieś delulu zamiast kwiczoła?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeIlNah
HeIlNah
28.04.2026, 20:49:35 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

561

185tys na wyjazd do Rzymu i Japonii dla samorządowców z budżetu województwa

185tys na wyjazd do Rzymu i Japonii dla samorządowców z budżetu województwa

Marszałek Całbecki i toruński urząd Marszałkowski nie chwali się wyjazdami, a samorządowcy pytani o cel wyjazdu odpowiadają "to dobry zwyczaj" nie wskazując wymiernych korzyści, co budzi podejrzenia o prywatne wycieczki z budżetu województwa kujawsko-pomorskiego.

bylemtampotwierdzam
z
portalkujawski.pl
dodany: 28.04.2026, 09:47:46
  • 50
  • #
    calbecki
  • #
    kujawskopomorskie
  • #
    bydgoszcz
  • #
    torun
  • #
    afera
  • #
    wloclawek
sinusik
sinusik 28.04.2026, 10:15:49 via Wykop
  • -1
@bylemtampotwierdzam: śmieszne, że jak PiS coś o--------i to jest tylko PiS. Ale jak PO coś odwali to jest raptem popis...

432

Migracja wchodzi do Polski i nikt tego nie zatrzyma. Ludzie nie wyjdą na ulice.

Migracja wchodzi do Polski i nikt tego nie zatrzyma. Ludzie nie wyjdą na ulice.

Migracja się rozpoczyna, nie zatrzyma jej ani prezydent ani rząd. Nie ma odwrotu.

jan-fifalski
z
youtube.com
dodany: 27.04.2026, 14:24:08
  • 116
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    migracja
  • #
    polska
sinusik
sinusik 28.04.2026, 10:14:28 via Wykop
  • -1
Tyle Wietnamczyków na tym świecie, to może ich? Pracowici uśmiechnięci...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sinusik
sinusik 25.04.2026, 20:23:28
  • 6
Brakuje mi takiej inteligentnej satyry w obecnych czasach, zwłaszcza dotyczącej polityki.
#polskiezoo #polityka #sejm #heheszki #satyra
sinusik - Brakuje mi takiej inteligentnej satyry w obecnych czasach, zwłaszcza dotycz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lasland
Lasland
Lasland
25.04.2026, 20:46:54 via Wykop
  • 4
Byłem tak młody, ok 10 lat, ale ten program wersja świąteczna..do tej pory sentyment i ten poziom.. pozdrawiam, mega sentymentalne wspomnienie !
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
25.04.2026, 21:06:11 via Wykop
  • 2
@sinusik: Kurła, przecież to w tamtych czasach było z punktu widzenia młodego człowieka czymś co dziś co dziś byłoby określone jako czyste boomerstwo, humor Grażyn itd. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

2463

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Pokaż treści 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Chłopak popełnił samobójstwo, po tym jak miesiącami był nękany przez rówieśników. Szkoła nabrała wody w usta i nic nie zrobiła, mimo że rodzice zgłaszali sprawę.

brednyk
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 22:22:34
  • 477
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    samobojstwo
sinusik
sinusik 20.04.2026, 19:22:41 via Wykop
  • 0
@uprowadzenie-koparki: Jego to nie interesuje, rzuci hasełko i dostaje plusiki, a prawda czy nie? Kogo to obchodzi.
sinusik
sinusik 20.04.2026, 19:10:44
  • 6
#szeremeta #dupeczkizinstagrama #sport #ladnapani
sinusik - #szeremeta #dupeczkizinstagrama #sport #ladnapani

źródło: 672675397_2025461478005185_3733199518003923867_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 13.04.2026, 18:02:53
  • 4
ładny m--f?
#ladnapani
sinusik - ładny m--f?
#ladnapani

źródło: 200808_rybickanatalia_2398

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
14.04.2026, 13:05:18 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: ur. 1 października 1986, także 40 w tym roku, moja rówieśnica :)
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik
Autor
14.04.2026, 18:38:39 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Spoko, dzięki za komentarz. No i sam mam tyle lat i już 15 letnią córkę, także myślę, że można Panią powyżej nazwać milfem :)
  • Odpowiedz

2

Poland vs UK: Różnice, jakie immigrant widzi po przyjeździe do Polski.

Poland vs UK: Różnice, jakie immigrant widzi po przyjeździe do Polski.

Film jest w języku angielskim.

sinusik
z
youtube.com
dodany: 13.04.2026, 13:02:33
  • 3
  • #
    polska
  • #
    yt
  • #
    imigranci
  • #
    uk
januzaj
januzaj
januzaj
04.04.2026, 19:41:38
  • 5
Naprawdę wybitne zawody Przybyła, ta ręka Skrzypczaka to idealne podsumowanie jego występu xd #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 04.04.2026, 19:43:20 via Wykop
  • 2
@januzaj: Sam widzisz, mówiłem, że to po prostu słaby sędzia.
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 03.04.2026, 02:14:35
  • 2
#lata90 #film
sinusik - #lata90 #film

źródło: 90s-banner

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.03.2026, 22:55:33
  • 3
#suchar

- Mamo, czy to prawda, że znaleźliście mnie w kapuście?
- Prawda, prawda synku. A wczoraj za garażem. Naprawdę za dużo pijesz jak na swoje 16 lat.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flapjadzek
Flapjadzek
Flapjadzek
29.03.2026, 08:58:39 via Wykop
  • 1
@sinusik: Sam to wymyśliłeś? Jeśt tak to niezłe
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 27.03.2026, 22:15:02
  • 4
Też czekacie na ten nowy serial? Jak mu tam było... Half-blood Prince of Bell-Air? Czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) #harrypotter #heheszki
sinusik - Też czekacie na ten nowy serial? Jak mu tam było... Half-blood Prince of Be...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr0llk0nt0
tr0llk0nt0
29.03.2026, 07:23:10 via Wykop
  • 1
@sinusik: #ojtamojtam – w końcu do nauki czarnej magii musi być fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)/¯
#czarnyhumor
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 26.03.2026, 17:26:51
  • 13
#harrypotter #rodzinazastepcza #heheszki

Nie wiedziałem, że H2O robi remake Rodziny zastępczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sinusik - #harrypotter #rodzinazastepcza #heheszki 

Nie wiedziałem, że H2O robi rema...

źródło: 658142508_1589083516558235_841256009793836731_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
26.03.2026, 23:41:10 via Wykop
  • 2
@sinusik: Cygańska hermionka xD
Nie no to jest jakieś nieporozumienie. Trzeba zapisywać stare filmy przed tymi rewolucjami z poprawnością polityczną żeby dzieciaki miały co oglądać. Bo przyjdzie czas, że zbanują stare produkcje bo były zbyt białe
  • Odpowiedz
deziom
deziom
27.03.2026, 06:48:43 via Android
  • 1
@andbatros: ale psychiatryk xDD
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 22.03.2026, 09:34:29
  • 2
A gdzie fani lekkoatletyki? Nikt już królowej sportu nie ogląda? Skok w dal, przyjemna konkurencja jest i nasza skacze :)
#lekkoatletyka

sinusik - A gdzie fani lekkoatletyki? Nikt już królowej sportu nie ogląda? Skok w dal...

źródło: E-9rgc_XEAgs7ya

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
22.03.2026, 09:36:26 via Wykop
  • 3
@sinusik: Nie ma Fatimy Diame
adam-pajac - @sinusik: Nie ma Fatimy Diame

źródło: fatima

Pobierz
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 22.03.2026, 09:48:00 via Wykop
  • 1
@adam-pajac: o, babka piaskowa!
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 18.03.2026, 21:22:15
  • 3
#mecz Ale pograli, Salah(ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 15.03.2026, 20:56:37
  • 10
#mecz Coś ty Jago uczyniła, oddając syna swego utalentowanego tak szybko :( brawo Oskar, piękny gol
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 38
  • Strona 2 z 38
  • >

Maciek

  • Misiek
  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.09.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • VIP
    od 12.01.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #100kocichciekawostek
  • #100wspomniensinusika
  • #leksykonsinusika

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking