Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sinusik

sinusik

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41288
  • Znaleziska 11024
  • Mikroblog 30264
  • Obserwujący 86
  • Obserwowane 3
sinusik
sinusik 03.04.2026, 02:14:35
  • 2
#lata90 #film
sinusik - #lata90 #film

źródło: 90s-banner

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.03.2026, 22:55:33
  • 3
#suchar

- Mamo, czy to prawda, że znaleźliście mnie w kapuście?
- Prawda, prawda synku. A wczoraj za garażem. Naprawdę za dużo pijesz jak na swoje 16 lat.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flapjadzek
Flapjadzek
Flapjadzek
29.03.2026, 08:58:39 via Wykop
  • 1
@sinusik: Sam to wymyśliłeś? Jeśt tak to niezłe
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 27.03.2026, 22:15:02
  • 4
Też czekacie na ten nowy serial? Jak mu tam było... Half-blood Prince of Bell-Air? Czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) #harrypotter #heheszki
sinusik - Też czekacie na ten nowy serial? Jak mu tam było... Half-blood Prince of Be...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr0llk0nt0
tr0llk0nt0
29.03.2026, 07:23:10 via Wykop
  • 1
@sinusik: #ojtamojtam – w końcu do nauki czarnej magii musi być fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)/¯
#czarnyhumor
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 26.03.2026, 17:26:51
  • 14
#harrypotter #rodzinazastepcza #heheszki

Nie wiedziałem, że H2O robi remake Rodziny zastępczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sinusik - #harrypotter #rodzinazastepcza #heheszki 

Nie wiedziałem, że H2O robi rema...

źródło: 658142508_1589083516558235_841256009793836731_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
26.03.2026, 23:41:10 via Wykop
  • 2
@sinusik: Cygańska hermionka xD
Nie no to jest jakieś nieporozumienie. Trzeba zapisywać stare filmy przed tymi rewolucjami z poprawnością polityczną żeby dzieciaki miały co oglądać. Bo przyjdzie czas, że zbanują stare produkcje bo były zbyt białe
  • Odpowiedz
deziom
deziom
27.03.2026, 06:48:43 via Android
  • 2
@andbatros: ale psychiatryk xDD
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 22.03.2026, 09:34:29
  • 2
A gdzie fani lekkoatletyki? Nikt już królowej sportu nie ogląda? Skok w dal, przyjemna konkurencja jest i nasza skacze :)
#lekkoatletyka

sinusik - A gdzie fani lekkoatletyki? Nikt już królowej sportu nie ogląda? Skok w dal...

źródło: E-9rgc_XEAgs7ya

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
22.03.2026, 09:36:26 via Wykop
  • 3
@sinusik: Nie ma Fatimy Diame
adam-pajac - @sinusik: Nie ma Fatimy Diame

źródło: fatima

Pobierz
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 22.03.2026, 09:48:00 via Wykop
  • 1
@adam-pajac: o, babka piaskowa!
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 18.03.2026, 21:22:15
  • 3
#mecz Ale pograli, Salah(ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 15.03.2026, 20:56:37
  • 10
#mecz Coś ty Jago uczyniła, oddając syna swego utalentowanego tak szybko :( brawo Oskar, piękny gol
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
12.03.2026, 21:28:03
  • 6
#mecz było 0-0 :D odwiedziłem toaletę i wracam a tu 1-1 :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 12.03.2026, 21:29:13 via Wykop
  • 5
@keep_it_real: Dostaliśmy powołanie w tym samym czasie :)
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 11.03.2026, 20:08:45
  • 1
#mecz
sinusik - #mecz

źródło: man c

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 11.03.2026, 19:16:52
  • 5
#tenis Igunia ma patent na Muchovą niewątpliwie :) Jak Iga gra dobrze, to cichutko coś;)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mentari
mentari
11.03.2026, 19:32:08 via Android
  • 5
@sinusik: wiadomo, hejterzy zapluci tylko po porażce z nory wyłażą
  • Odpowiedz
nith
nith
11.03.2026, 19:38:25 via Wykop
  • 4
@sinusik już się zdążyli tu spłakać, że komentatorzy Igę chwalą xdd
  • Odpowiedz
KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
08.03.2026, 14:56:34
  • 10
#skoki Kiedy wykop praktycznie umiera tag skoki również ten jeden uzytkownik @MrFryteczka komentujący nadal wszystkie zawody
KebabZSosemTrzepanym - #skoki Kiedy wykop praktycznie umiera tag skoki również ten je...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 08.03.2026, 15:02:36 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: @KebabZSosemTrzepanym: niby Legia, ale potrafi sensownie się wypowiedzieć, rzadko spotykany gatunek
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 07.03.2026, 18:20:22
  • 3
Nie jestem fanem Żubra (bo ogólnie nie pije piwa), ale podobają mi się ich reklamy :) #reklama #zubr #p--o #reklamakreatywna
sinusik - Nie jestem fanem Żubra (bo ogólnie nie pije piwa), ale podobają mi się ich ...

źródło: 1724660296056

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
07.03.2026, 18:20:41 via Wykop
  • 1
@sinusik:
sinusik - @sinusik:

źródło: 1755761787_kv_bobr_655x445

Pobierz
  • Odpowiedz
verexverex
verexverex
07.03.2026, 18:17:18
  • 81
#mecz kiedy zwierzyna jest w popłochu - myśliwy się czai
verexverex - #mecz kiedy zwierzyna jest w popłochu - myśliwy się czai

źródło: 1000029809

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 07.03.2026, 18:18:38 via Wykop
  • 7
@verexverex: Ale zwierzyny to ty nie myl ;)
sinusik - @verexverex: Ale zwierzyny to ty nie myl ;)

źródło: sddefault

Pobierz
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 06.03.2026, 21:09:52
  • 0
#mecz Abramowicz nie powinien grać, nie wychodzi, nie czuje gry na przedpolu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
06.03.2026, 21:10:43 via Wypiek
  • 0
@sinusik no tylko kto zamiast?
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 02.03.2026, 22:03:45
  • 1
#mecz Ale im z przyzwyczajenia idzie łapa w górę, by usta zakryć :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 01.03.2026, 16:56:54
  • 3
#mecz Ktoś narzekał na boisko w białym? to w Poznaniu nie wiem jak nazwać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.02.2026, 14:09:24
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
28.02.2026, 14:12:01 via Wykop
  • 0
@szurszur: Opis nie mój, wrzucam ze względu na filmik dołączony do niego.
  • Odpowiedz
z0mb1e
z0mb1e
28.02.2026, 06:45:57
  • 384
I tak to jest z tym #chatgpt

- wygeneruj mi obraz z Hitlerem tańczącym na dyskotece.

- Przepraszam, Dave. Obawiam się, że nie mogę tego zrobić ... Nie mogę ci na to pozwolić.
z0mb1e - I tak to jest z tym #chatgpt 

- wygeneruj mi obraz z Hitlerem tańczącym na ...

źródło: image

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.02.2026, 09:33:19 via Wykop
  • 7
@z0mb1e: A jeszcze ten ż... Pan w kapeluszu z tyłu dopełnia dzieła, co ten czat :)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
28.02.2026, 08:19:50
  • 57
28 lutego - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

🇵🇱 Ekstraklasa- CANAL+ Sport 3
14:45 - Pogoń Szczecin - Widzew
mmmMMM - 28 lutego - sobota - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

🇵🇱 Ekstrak...

źródło: 28.02.

Pobierz

Najciekawsze z dzisiejszych wydarzeń to:

  • Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 18.3% (24)
  • Motor Lublin - Korona Kielce 14.5% (19)
  • GKS Katowice - Górnik Zabrze 10.7% (14)
  • Borussia Dortmund - Bayern Monachium 17.6% (23)
  • Barcelona - Villarreal 10.7% (14)
  • Siatkówka, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt W-wa 3.8% (5)
  • Lekkoatletyka, Halowe Mistrzostwa Polski 6.9% (9)
  • Skoki narciarskie, Bad Mitterndorf, konkurs 8.4% (11)
  • Tenis, półfinał WTA Merda: Fręch 🇵🇱 - 🇨🇳 Zheng 4.6% (6)
  • Inne 4.6% (6)

Oddanych głosów: 131

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 28.02.2026, 09:30:54 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: @mmm_MMM: To mnie zadziwia, że się ziomek nie wypalił, tylko wręcz rozkręca. Bo było już kilku poprzednich, ale żaden tyle nie wytrzymał, brawo i dzięki mmm:)
sinusik - @Sylwiusz89: @mmmMMM: To mnie zadziwia, że się ziomek nie wypalił, tylko wr...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 38
  • Strona 3 z 38
  • >

Maciek

  • Misiek
  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.09.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • VIP
    od 12.01.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #100kocichciekawostek
  • #100wspomniensinusika
  • #leksykonsinusika

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking