- 1151
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków
za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga
pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga
pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/
@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
#boks ja rozumiem że trzeba się powygłupiać ale przyjmowanie cepów na łeb od dwumetrowego chłopa w ramach wygłupiania to ryzykowna taktyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 21
#boks
ten usyk podobny do naszego orzełka
ten usyk podobny do naszego orzełka
źródło: obraz_2026-05-24_002309847
Pobierz- 8
- 13
#boks słabizna że usyk w czyms takim występuje w ogóle. cyrk dla gojów podobnie jak eurowizja itd. coraz trudniej o coś prawdziwego. mam nadzieje ze chociaz dojdzie do walki fury-joshua.
@mamracjewieszotym: Co zrobisz, nadeszła era młodego pokolenia. Jak widać cyrkowego.
#boks teraz jeszcze przez pół godziny będą wchodzić do ringu xD
- 7
#boks niech już wychodzi ten syn diabła i kozaka spuszcza w------l żebym mógł iść spać
#boks To była walka o pas? Skąd oni tego placka wzięli i to z takim rekordem nadmuchanym? xD
- 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
- 15
Gdy dowiadujesz się, że Robert jednak kończy karierę i zostaje w domu
#mecz
#mecz
źródło: 1000010512
Pobierz@Mariuszzuk: ten nos to tak troche rzymem zalatuje
Koniec wielkiej kariery. Pora iść do kołchozu, zapieprzać na tego złodzieja Alwaleeda
#mecz
#mecz
Osiągnięcia
Rocznica
od 04.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 12.04.2025Mikroblogger
















#mecz