- 5
#boks no dobra, obiektywnie to Rico wygrywa na tu i teraz.
- 1
#boks
Opinia laika - ten Holender macha i macha, coś tam nawet dochodzi, ale czuję że po jednym gongu padnie zaraz.
Opinia laika - ten Holender macha i macha, coś tam nawet dochodzi, ale czuję że po jednym gongu padnie zaraz.
- 1
- 0
#boks Stargate toto nawet nie jest...
- 4
Odpalam raz na ruski rok, walka pewnie potrwa dwie rundy, a tutaj bajdurzą i bajdurzą...ziewwww
#boks
#boks
- 0
Odpalam raz na ruski rok, walka pewnie potrwa dwie rundy, a tutaj bajdurzą i bajdurzą...ziewwww
- 3
- 5
- 12
Dobra, cholera, niebiescy i tak na tle ostatnich drużyn są nienajgorsi, ale jak nam udupią obecnych to będzie smuteg :(
#awanturaokase
#awanturaokase
- 7
Oj, duża szansa że pożegnamy się dzisiaj z obecnymi mistrzami. Dużo kasy niebieskich, dwie podpowiedzi...
#awanturaokase
#awanturaokase
- 1
- 2
- 4
- 0
- 0
- 2
- 1
- 2
Szpakowi darcie ryja wychodzi, ale jak trzeba coś spokojniej i ciszej to już tak fajnie nie jest. Albo już mi trzeci drink wchodzi :)
#sylwesterzwykopem
#sylwesterzwykopem
Osiągnięcia
Rocznica
od 04.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 12.04.2025Mikroblogger



Ale nie spodziewałem się że Rico będzie dzielnie trzymał poziom w tej walce.
Nie oglądało się źle. Dobranoc :)