Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pseudoanon

pseudoanon

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24381
  • Znaleziska 3471
  • Mikroblog 20910
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 62
jmuhha
jmuhha
27.10.2025, 05:20:35
  • 37
Co warto mieć na długie trasy w aucie? Mam spisane już:

-zapasowe żarówki,
-żwir,
-saperke,
-czujnik co2
jmuhha - Co warto mieć na długie trasy w aucie? Mam spisane już:

-zapasowe żarówki,
...

źródło: 1000021423

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 27.10.2025, 08:17:21 via Wykop
  • 0
@jmuhha: klucz, lewarek i koło zapasowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trójkąt, gaśnica, apteczka

Latarka, rękawiczki robocze, linka holownicza, wd40, uszczelniacz kseal, zestaw narzędzi
  • Odpowiedz
wojtek-polki
wojtek-polki
21.10.2025, 04:04:06
  • 2199
Czyli mężczyzna który:
-ma ciągłość zatrudnienia
-nie był na L4 w ciąży
-nie był na macierzyńskim
-nie pobiera świadczeń na dziecko (800+ itp)
-nie korzysta z opieki nad chorym dzieckiem
wojtek-polki - Czyli mężczyzna który:
-ma ciągłość zatrudnienia
-nie był na L4 w ciąż...

źródło: temp_file1429150910024872164

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 21.10.2025, 08:20:22 via Wykop
  • 0
@wojtek-polki: ale te bezdzietne i tak zazwyczaj pracują do 65 roku, a potem cyk i przez 5 lat emerytura z bonusem
  • Odpowiedz
KW44
KW44
10.10.2025, 03:29:52
  • 239
Dzienna czy nocna już?
KW44 - Dzienna czy nocna już?

źródło: temp_file5223357658512318222

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 10.10.2025, 06:57:07 via Wykop
  • 0
@KW44: wtem LSD wchodzi całe na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
08.10.2025, 04:41:05
  • 13
Tweedowe spodnie, skórzane buty xD
To jest po prostu piękne.
Wiem, wiem, że zaraz się odezwą 15 letni miłośnicy poliestru i innych chińskich tworzyw sztucznych :)
#modameska #ubierajsiezwykopem
luke-mat - Tweedowe spodnie, skórzane buty xD
To jest po prostu piękne.
Wiem, wiem, ż...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 08.10.2025, 08:51:51 via Wykop
  • 0
@luke-mat: zajebista stylowka ale do piwnicy się nie nadaje
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
14.09.2025, 19:59:13
  • 45
#rolnikszukazony baby z emigracji chcą wracać na wieś na podlasie xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 14.09.2025, 20:00:08 via Wykop
  • 7
@siodemkaxx: uk upada xd
  • Odpowiedz
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
09.09.2025, 23:48:53
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 10.09.2025, 07:28:51 via Wykop
  • 0
@brygadzistausmiechnietejpolski: oczywiście że szmuglują, przecież wszystko leci przez Kazachstan
  • Odpowiedz
armagedon444
armagedon444
armagedon444
31.08.2025, 12:39:00
  • 450
#nieruchomosci
Ostatni moment, żeby móc powiedzieć kiedyś wnukom, że brało się udział w obalaniu dyktatury w Polsce
armagedon444 - #nieruchomosci 
Ostatni moment, żeby móc powiedzieć kiedyś wnukom, że ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 31.08.2025, 21:33:17 via Wykop
  • 0
@armagedon444: jedno piwko mniej na szczytny cel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZastavaAutomobiliKragujevacWorker
ZastavaAutomobiliKragujevacWorker
06.08.2025, 03:41:54
  • 41
Postaram sie od dziś nie palić tego szajsu....oby sie udało, traktowałem to jak uspokajacz, ucieczke przed nerwicą natręctw (╯︵╰,)

#rzucampalenie
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 06.08.2025, 10:24:15 via Wykop
  • 0
@ZastavaAutomobiliKragujevacWorker: kup Recigar tylko potem się pierdoły śnią xD
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 17.01.2023, 21:55:30
  • 1
And all those moments will be lost in time
Like tears in rain
It's time to die.
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#usunkonto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belkot1122
belkot1122
belkot1122
12.01.2023, 06:33:50
  • 1094
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 12.01.2023, 14:27:13
  • 0
@belkot1122: a ja wiem skąd można wziąć dodatkowe 5 lat dla zusu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
12.01.2023, 06:22:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1104
Sam już nie rozumiem czy ta nowa ustawa ora sklepy czy po prostu ukazuje inflację.
#zakupy #c---------------a
radziuxd - Sam już nie rozumiem czy ta nowa ustawa ora sklepy czy po prostu ukazuje i...

źródło: comment_1673504578i1JvXRSPP3cLwmDXkfS4Ee.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 12.01.2023, 14:26:03
  • 0
@radziuxd: a za peło to by była kapusta po 6.99!!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 09.01.2023, 13:55:57
  • 949
#gry #stalker #heheszki

pseudoanon - #gry #stalker #heheszki

SPOILER

źródło: comment_16732724974a5ejpMrC9MJSgInPFnnza.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon
Autor
09.01.2023, 15:26:41
  • 8
@Mortimer_Gothic: mój komputer też został w 2009 roku. Będzie stalker 2 będzie nowy pc xD
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon
Autor
09.01.2023, 19:56:27
  • 1
@zinq: nie grałem jeszcze w 1 i 2 więc nie mogę powiedzieć żebym czekał na 3. Ale rozumiem co czujesz xD
  • Odpowiedz
alekxdxd
alekxdxd
alekxdxd
09.01.2023, 12:35:39 via Android
  • 499
Panie i panowie,

Oto 62 zł xD

#inflacja #polska
alekxdxd - Panie i panowie,


Oto 62 zł xD

#inflacja #polska

źródło: comment_1673267739QJUugGo80bawOBOedWvkDR.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 09.01.2023, 16:17:10
  • 0
@Xolan: to ludzie żyjący na wsi to w ogóle premium szlachta, panie, szyneczka że świniobicia, ser z własnej krowy, żyć nie umierać. A wodę ze studni bo tak taniej xD
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
09.01.2023, 00:34:33
  • 105
Jak robicie Rosół to wrzućcie do niego pęto kiełbasy wędzonej.
3 razy lepszy od zwykłego rosołu wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam i jeszcze pachnie w całym mieszkaniu.

#rosolboners #jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie
Damianowski - Jak robicie Rosół to wrzućcie do niego pęto kiełbasy wędzonej.
3 razy ...

źródło: comment_1673224432NXjLAOVdETaiVYT0PZZeCN.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 09.01.2023, 07:12:19
  • 0
@Damianowski: można tam spokojnie jeszcze nasrać, bo rosół to i tak podzupa.
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 27.12.2022, 15:07:15
  • 19
Kup se klasyka, remontuj powoli, postaw pod blokiem. Nie pozdrawiam.
#wroclaw #zalesie #motoryzacja
pseudoanon - Kup se klasyka, remontuj powoli, postaw pod blokiem. Nie pozdrawiam.
#w...

źródło: comment_1672153539XiUnAXCoTO1K7wmxIm0z9U.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon
Autor
29.12.2022, 12:55:26
  • 2
@liczy_no_ze_niby_nie: tak, nie mam garażu. Stoi bo zepsuł się wysprzeglik a przez zimę staram się nie jeździć. Nawet jeśli nie wygląda bo jest brudny, to nikogo to nie uprawnia do niszczenia. Ma przegląd i ważne OC, jest normalnym samochodem, stoi tak jak wszystkie inne w tym miejscu.
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon
Autor
29.12.2022, 13:17:45
  • 0
@Boss86: @polskiekoszmarynieamerykanskiesny:
Audi 100 z 1986 roku
  • Odpowiedz
berni90
berni90
berni90
14.12.2022, 14:14:17
  • 1
Pacjent - focus mk1 1998 1.6 16 v ZETEC benzyna

Od kilku dni pojawiała się kontrolka ładowania akumulatora, która znikała po 2-3 sekundach, a czasami tylko mignęła. Do tego przygasały światła - mijania, drogowe. Z drogowymi było tak, że na panelu jest niebieski symbol i nawet ten symbol po prostu lekko migał co powodowało jednocześnie lekkie przygasanie świateł. Wczoraj po uruchomieniu auta, kontrolka ładowania pojawiła się i już nie zniknęła, załączą się
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 25.12.2022, 19:15:46
  • 1
@berni90: mam tak samo, napięcie skacze na 15,8 i wraca do normy, raz na krócej raz na dłużej. Obstawiam regulator napięcia. Dodatkowo na forum czytałem że za silnikiem od strony kierowcy jest jakas wiązka kostka, i tam czasami zaśniedziałe piny powodują podobne objawy. Tak dla potomnych.
  • Odpowiedz
albis1o2
albis1o2
albis1o2
25.12.2022, 11:50:45
  • 0
Jakie filmy wojenne polecacie? Oglądałem kilka ostatnio, co nawet tytułów nie pamiętam, ale tylko szeregowiec Ryan zrobił na mnie wrażenie. #kino #filmy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 25.12.2022, 12:08:21
  • 0
@albis1o2: kompania braci miniserial 9 odc.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27
  • Strona 2 z 27
  • >
  • Otium sine litteris mors est et hominim vivi sepultura.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking