Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

michalglus









Powód bierze leki, jest pod opieką psychologa i psychiatry, bierze leki od psychiatry. Również bywam u psychologa, bywam co dwa miesiące od stycznia 2021 r., kolejna była w czerwcu, wrześniu, najnowsza była ze trzy miesiące temu. Nie zawsze to były osobiste wizyty, czasem rozmowy przez telefon. Rozmawiałam z dziennikarzami o tym co robi pozwany i jak to wpływa na mnie i moją
Rocznica
od 01.12.2025
Gadżeciarz
od 08.10.2024
Mikroblogger
od 10.01.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking