Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.
@LoginDoPrzegladaniaNSFW: to nie jest fejk? a co do hajsu to już bidul z kolegą jakiś czas temu gadali u szalonego jak on wydaje hajs, więc nie dziwne że hajs się szybko konczy
#patostreamy Z tiktokiem mam jeden problem. Generalnie sam w sobie jest doslownie inkubatorem nowych gwiazd patostreamow i przeroznych uniwersow(klaudeliza, klosowscy itd), dodatkowo jest tam o wiele wyzszy procent idiotow niz na jakiejkolwiek innej platformie spolecznosciowej, ale na przeszkodzie do optymalnego odbioru tych transmisji i rozwoju ekosystemu uniwersow stoi warstwa moderatorow. Nie ma czegos takiego jak na youtubie czy chatango na raszei, ze 99% tych moderatorow jest anonimowa i nie ma
Wiecie, dlaczego niektórzy ludzie ciągle wypominają mi przeszłość? Bo nie potrafią znieść, że człowiek, którego kiedyś skreślili, zaczyna iść do przodu. Gdy cieszę się małym sukcesem, oni od razu wyciągają stare błędy, jakby chcieli powiedzieć: „nie masz prawa być lepszy”. Ale właśnie mam. Przestałem pić, przestałem robić patologię i buduję siebie od nowa. Oni pamiętają starą wersję mnie, bo nowa wersja psuje im narrację. Oni muszą pogodzić się z tym, że ile
@Rafatus69: rafal kazdy na tym portalu dla przegrywow nie lubi jak komus cokolwiek wychodzi, i to jest jasne. Ale musisz wiedziec, ze twoje normickie zycie tez raczej nie przyciagnie juz tlumow czy tu czy na youtubie. Moim zdaniem szkoda czasu i twojego i ich zeby sie tu udzielac
@pix929292: z padzonkiem to każdy robi co chce, policja chciała zabrać go na wytrzezwiałke z własnego mieszkania to brała jak chciała, z psychiatryka czy gdzie on tam jest nie chcą go wypuścić, to będzie tam siedział, każdy robi go jak chce, tylko włodarze z raszei.eu nie mogli sobie z nim dać rady xd
Najbardziej obrzydliwą rzeczą w akcji łatwoganga są wykopki, którzy obsmarowali oszczerstwami pare naprawdę świetnych ludzi, którzy pare lat temu postanowili pomagać dzieciom chorym na raka i jest to ich misja. Ze wszystkich zdjęć jakie można było wybrać, wzięli akurat te gdzie dziewczyna wygląda jak wybotoksowana karynka, a chłop jak osiedlowy cwaniaczek podczas gdy rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Cała akcja utwierdziła mnie w przekonaniu, że wykop jest strasznym raczyskiem i siedliskiem ludzi
Prawdę mówiąc całkiem nieźle ogląda się kompromitowanie się jareczka nawet jak juz jest po uniwersum i nie siedzi pod zodiakiem