Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
p0dacci_

p0dacci_

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 648
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 647
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
Antorus
Antorus
14.01.2022, 23:26:07
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 15.01.2022, 05:36:37 via iOS
  • 5
@Antorus: w twierdzy miałeś schemat na najlepszy luk, 215 dmg bodajże
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 15.01.2022, 08:51:37 via iOS
  • 0
@fpls: On chyba 175 tez, chodź ja pamietam miałem 195 jeszcze przed Vardhal, bodajże schemat u babeczki w wilczym leżu
  • Odpowiedz
BMTXS
BMTXS
14.01.2022, 13:48:31
  • 769
#chwalesie skończonym wyszywankiem, prawie 8h roboty, tamborek 15cm. Użyłam za ciemnego fioletowego ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale za późno na poprawki, musze z tym żyć :D
#haftowanie #haft #diy #tworczoscwlasna #zentangle #hobby
BMTXS - #chwalesie skończonym wyszywankiem, prawie 8h roboty, tamborek 15cm. Użyłam z...

źródło: comment_1642167882fdqcRCkr2gNLQaakXVMniL.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 14.01.2022, 18:41:45 via iOS
  • 1
O------e perfekcyjnie
  • Odpowiedz
360obrot
360obrot
14.01.2022, 04:26:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 260
#rap
360obrot - #rap

źródło: comment_1642134379gXohyAghznSPwdAtYoNng8.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 14.01.2022, 10:31:42 via iOS
  • 0
@360obrot: nawet nie ma co z tym handlować
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 14.01.2022, 10:53:25 via iOS
  • 0
@dansemacabre777: A nieraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
GodALLU
GodALLU
13.01.2022, 14:21:53
  • 5
Czeka mnie malowanie mieszkania. 2 pokoje, kuchnia, korytarz. Którą markę farb wybrać? Która jest najlepsza?
Dekoral .
Dulux
Beckers
Bondex
Primacol
GodALLU - Czeka mnie malowanie mieszkania. 2 pokoje, kuchnia, korytarz. Którą markę f...

źródło: comment_1642083712ccYN3GXj8XzWHJEFRpS2hP.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 13.01.2022, 19:37:39 via iOS
  • 0
Flugger wiadomo, klasa sama w sobie. Z tych co wymieniłeś beckers i Śnieżka to lipa, dulux i magnat są całkiem spoko, bondexem raz malowałem, nie byłem raczej zadowolony, reszta Idk nie malowałem nimi
  • Odpowiedz
c.....r
konto usunięte 13.01.2022, 08:40:45 via Android
  • 542
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 13.01.2022, 15:35:06 via iOS
  • 1
@cl_master: O Boże, znowu się zaczyna..
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 08.01.2022, 20:05:51 via iOS
  • 7
Szanujesz? Plusujesz #zapiekanka #orlen #fastfood
p0dacci_ - Szanujesz? Plusujesz #zapiekanka #orlen #fastfood

źródło: comment_1641672351iod7jSFkDwNCmWcSKSC6DJ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_
Autor
08.01.2022, 20:39:23 via iOS
  • 1
@SynuZMagazynu: Chyba 8ziko, ale jest przekozak
  • Odpowiedz
universe115
universe115
universe115
07.01.2022, 19:25:35 via Android
  • 0
Na którym levelu ukonczyliscie główny wątek?

#kronikimyrtany #gothic #kociochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 07.01.2022, 22:50:26 via iOS
  • 1
@universe115: 59
  • Odpowiedz
krmil
krmil
krmil
07.01.2022, 09:25:25
  • 0
#gothic #kronikimyrtany
Mam pytanie odnośnie questów. Czy jeżeli nie zacznę pobocznych questów u ludzi w danym rozdziale to czy one przepadają? Bo nie wiem czy na siłę przeć do pobocznych zadań w danym rozdziale, czy po prostu gdy będę w pobliżu lokalizacji to będę mógł je wykonywać w każdym rozdziale.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 07.01.2022, 10:43:25 via iOS
  • 2
Nie do końca.

  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 06.01.2022, 11:56:25 via iOS
  • 0
#kronikimyrtany Twierdzą Vardhal

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bary94pl
bary94pl
06.01.2022, 11:59:35
  • 2
@p0dacci_: to jest jakiś błąd. U mnie było to samo, i wystarczyło raz wczytać save, i skrypt zaskoczył. Próbuj wczytać jeszcze parę razy, może zaskoczy
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 05.01.2022, 20:07:05 via iOS
  • 2
#kronikimyrtany

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:12:49 via iOS
  • 0
@jerry_owies: Nazwa questa To quest strażnik równowagi. Już idę tam sprawdzić
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:15:57 via iOS
  • 0
@jerry_owies:

  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:19:22 via iOS
  • 0
@jerry_owies:

  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:21:31 via iOS
  • 0
p0dacci_

źródło: comment_1641414090fLzxq9BA3fnZa9fBW5wT2X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:25:39 via iOS
  • 0
@jerry_owies: Ta, wszystko sprawdzone i nic xD znaczy ja generalnie tez mam w------e w nieg, ale exp to exp :( i quest tak zostawić nie zrobiony, No ale chyba coś mi się zbugowalo
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:31:39 via iOS
  • 1
@jerry_owies: Ta, zrobiłem to już. Krzykacze o------i.. w dialogu było- Spoko, możemy Cię przyjąć dawaj w specjalne miejsce (spalona chata koło rzeki xd) No i jestem na 100% w dobrym miejscu a jego ni ma..
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_
Autor
05.01.2022, 20:36:13 via iOS
  • 0
@jerry_owies: No zależało mi w sumie na exp i możliwości kupna potki na zręczność w klasztorze. Zbrojka to tam ciul, zara będę miał ta z vardhal.. A już nic innego nie mam do roboty na mapie. Tylko wątek główny i ten wodny krąg
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
04.01.2022, 18:42:05
  • 7
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że ci łowcy nagród


#gothic #kronikimyrtany
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 04.01.2022, 21:04:25 via iOS
  • 0
Zdradzi mi ktoś, czy to ma jakiś wątek, można to jakiś zakończyć? No bo u mnie tylko pojawiali się po mapie, ubilem chyba wszystkich. Ale nic po za tym, jestem w trakcie szukania ludzi do świątyni, czyszczę mape robię poboczne
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 05.01.2022, 12:10:50 via iOS
  • 0
@jerry_owies: Wątek łowców nagród. Ubić jakiegoś szefa ich czy cus
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 05.01.2022, 14:23:52 via iOS
  • 0
@jerry_owies: No tak, ale będzie to jakoś kontynuowane? Nie wiem, misja żeby d-----c szefa tych łowców albo coś, czy oni sobie po prostu są losowo po mapie?
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 05.01.2022, 14:27:28 via iOS
  • 0
@jerry_owies: Spoko, łucznikiem gram to nie zdarza pierdnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki Mirku, wiec gram dalej i zobaczę co będzie
  • Odpowiedz
Devih
Devih
04.01.2022, 20:56:41
  • 0
Tak się zastanawiam czy rezygnacja z Araxos i dojście do Wodnego Kręgu to dobry pomysł? Już to zrobiłem, ale zastanawiam się czy to dobry pomysł był czy sobie zamknąłem jakąś część rozgrywki?
#kronikimyrtany
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 04.01.2022, 21:01:24 via iOS
  • 0
Ja generalnie, chciałem dojść do nich po ukończeniu wszystkich q w gildi, właśnie jestem na etapie klepania hersztów. Nie wiem, ile jeszcze misji będzie w gildi i czy nie jest czasami tak, ze ta opcja dołączanie do kręgu mi jakoś przepadnie ?
  • Odpowiedz
P.....s
P.....s
konto usunięte 31.12.2021, 14:02:20
  • 0
Sprzedawca antyków w mieście po oddanniu mu pewnej ilości starych monet coś nam daje


#kronikimyrtany
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 31.12.2021, 19:04:01 via iOS
  • 0
@bb-8: generalnie to na mapie jest taka „wnęka” po lewej stronie od miejsca w które płyniesz z yonnikiem? Nie pamietam imienia. Aż się prosi żeby to obczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kamillus9
kamillus9
31.12.2021, 00:07:43
  • 0
Ktoś wie jak sie dostać do tej jaskini? Znajduje się ona w tym lesie miedzy Silbach a kopalnią araxos.
#gothic
#kronikimyrtany
kamillus9 - Ktoś wie jak sie dostać do tej jaskini? Znajduje się ona w tym lesie mied...

źródło: comment_1640909262Lp4sQa62E7BhlOrCcxRmWX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 31.12.2021, 07:02:26 via iOS
  • 0
@zero_dwa: napisz w spojlerze jaki quest, jestem przy końcu gry i tez mnie to zastanawia
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 31.12.2021, 09:45:52 via iOS
  • 0
`@zarev:

  • Odpowiedz
derton778
derton778
derton778
28.12.2021, 14:13:44
  • 0
Warto aie uczyć zdobywania skór, kowalstwa i innych pierdól czy jak w ghotic 2 wszystko omijać?

#gothic #kronikimyrtany
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 28.12.2021, 14:18:29 via iOS
  • 0
Czemu w ghotic 2 to omijales? Xd
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
24.12.2021, 11:25:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 24.12.2021, 16:08:18 via iOS
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: co z tym pozytywnym zakończeniem? Jestem w 5 rozdziale i nie bardzo Cię rozumiem
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 24.12.2021, 20:50:38 via iOS
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Coo ty gadasz.Ja miałem takiego mindfucka, bo gierka mi sugerowała coś w ten deseń żeby robić wątek główny, a nie poboczne, nawet wczytałem trochę i pocisnalem fabule żeby zobaczyć czy coś się zmieniło, ale nic się nie zmieniło. Pewnie musiałbym wcześniej odrazu robić fabule
  • Odpowiedz
B.....o
B.....o
konto usunięte 23.12.2021, 16:10:16
  • 0
Dlaczego w 5 rozdziale mimo zrobienia wszystkich misji nie dostałem zbroi wilczego syna?
#kronikimyrtany
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0dacci_
p0dacci_ 23.12.2021, 18:28:08 via iOS
  • 0
@ementees: Ja wydałem (blokując questa ze skórami) i pancerza nie ma, z------m fes? Kozak ten pancerz ?
  • Odpowiedz
p0dacci_
p0dacci_ 23.12.2021, 23:40:55 via iOS
  • 0
@ementees: Bardziej boli utrata expa za to co sb zablokowałem :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking