"Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino?"
Pod tym postem każdy publikuje swój ukochany kawałek, nie obchodzi mnie styl muzyczny to ma być najlepszy kawałek jaki kiedykolwiek słyszałeś/słyszałaś. nitko leć! (ʘ‿ʘ) #muzyka #glupiewykopowezabawy
jak on ma stronę internetową gdzie jest zrobiony na motyw ojca chrzestnego i według tego co tam pisze to jego ojciec był kimś ważnym w Turcji. to jakiś dzieciak ważnego gościa i tyle dlatego nikt go nie rusza a on n--------a wszystkich
dlaczego jak gram na przykład Polska i zaczynam podbijać Afrykę to w pewnym momencie któregoś państwa podbić nie mogę bo ma inną kulturę czy coś takiego. to jest do ominiecia? #eu4
podbijam wszystkie tereny państwa potem w menu dyplomacji kończę wojnę ale klikam prowincję które biorę i normalnie brałem wszystkie a teraz nie mogę kliknąć na żadne bo jest na szaro @Krol_Pontaru:
@Krol_Pontaru: Aaaaaaaaa dobra wiem! chciałem przejąć następne państwo ale nasza kultura się nie zdążyła jeszcze dograc w świeżo zajętych. Dziękuję bardzo!
zakupił ktoś lub posiada płyte Acer Q65H2-AM bo mam kilka pytań http://allegro.pl/acer-q65h2-am-i5-4x3-3ghz-cooler-maskow-fv-23-i5685335938.html jakie ma wymiary bo nie moge znaleźć oraz jak sie sprawdza i czy obsługuje 1 kość 8 gb ramu. a już najcięższe pytanie to ile jest roboty ze zmianą płyty głównej bo pierwszy raz będę przeprowadzał taką operacje . wystarczy wszystko podłączyć czy jeszcze trzeba stawiac system od nowa ? #komputer
@Wonziu: kurcze bardzo się cieszę że widzę ciebie na motocyklu. Również nagrywam na yt filmiki z jazdy motocyklem i szczerze chciałbym żebyś nagrywał takie materiały częściej. Przy takiej pogodzie jaką jest teraz to chyba moment obrotowy w tym motocyklu jest taki że bez uslizgu nie da się przejechać choćby kilometra? Jeździj bezpiecznie i tak jak zaznaczyłem wcześniej czekam na kolejne materiały związane z motoryzacja.
@Wonziu: kiedy o motocykl było łatwiej niż o samochód stąd każdy miał styczność z jakimś badziewnym dwusuwem :D ale widzę że poważnie się za to wziąłeś, masz ciuchy itp. Mam nadzieję że nie jeździsz tylko w "orzeszku" .
Niestety twoi widzowie chyba się nie nadają na tak poważne "vlogi" czytając komentarze pod tym filmem trochę byłem zmieszany tymi odniesieniami do gier. Może to przez mój stosunek do motocykli i tego
Motomirki, w końcu! Po wielu miesiącach, próbach, zastanawianiu się, kupiłam. Motocykl, o którym nawet nie myślałam, a teraz jest moja, tylko moja, śliczna i już jestem w niej zakochana. Więc po raz pierwszy #pokazmotor i dziękuje za wszystkie rady! #motocykle #moto3miasto
#rebus #zagadka #csgo #heheszki
źródło: comment_qZxYJ6PQqoNmkAMeo4Y5s5uovoinNlt8.jpg
Pobierz