@RKN_: złodziejka to obydwie wersje nie dlatego, że zabiera prąd z żarówki. Za PRL, jak jeszcze nie było liczników, liczyło się ryczałt od ilości punktów świetlnych lub gniazdek. Używanie rozgałęźników oznaczało kradnięcie prądu.
Kiedyś tylko zbiorniki betonowe na szamba produkowaliśmy, teraz są to piwniczki, sauny a nawet toalety :) Prośba o wykop, nie samą polityką człowiek żyje
#pytanie #sodastream Mam problem z nabojem CO2. W butli znajduje się zawór z płaskim śródkiem (chyba jednokierunkowy), jest on napełniony jednak nie mogę z niego upuścić gazu, ani przez saturatora ani śrubokrętem czy innym narzędziem. Jest może jakiś sposób, aby go odblokować?
#kamerasportowa #xiaomi #gearbest Szukam kamerki sportowej na wakacje budżet +- 500 złotych. Czy coś innego poza xiaomi mija z gw4 warto szukać czy to będzie najbardziej sensowny wybór?
Mam dylemat, jako że ostatnimi czasy coraz bardziej uśmiecha się do mnie moja nieużywana gitara pora na zakupienie czegoś do czego mógłbym ją podłączyć. Trochę poszukałem po necie i najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się zakup interfejsu audio. Chciałbym również żeby w razie czego jakby wiosłowanie mi się znudziło został jakiś sprzęt do do słuchania muzyki na słuchawkach. Proszę doradźcie co Waszym zdaniem warto kupić: 1. Steinberg UR22 mkII (mój faworyt) 2. Focusrite
@mazureq: Z interfejsów które wymieniłeś używałem Steinberga (UR242), żadnych problemów z nim nie miałem. Poza tym o ile dobrze pamiętam, dołączony jest do niego jakiś soft z efektami wśród których są symulacje wzmacniaczy. Nigdy tego nie używałem, więc nie wiem jak z ich jakością, ale zawsze to coś na początek.
Ok, teraz sprawdziłem i te efekty są tylko w UR242. Wygląda na to, że jeśli planujesz tylko gitarę to może
Weekend już za nami. Wszyscy wypoczęli? Przed wieloma z was pewnie jeszcze cały tydzień odpoczynku prawda? My nie odpoczywamy, bo musimy komuś z was przecież podarować nowy telefon :)
Mamy dla was kolejne (które to już z kolei co?) #rozdajo :)
Czy ktoś z was Mireczki posiada już w domu inteligentny robot odkurzacz od ILIFE? Na pewno wielu, jednak do tej grupy dołączy ktoś jeszcze, bo robimy #rozdajo z właśnie takim inteligentnym odkurzaczem, ale zaskoczenie nie? ;)
@jan_pezus masz sporo szczęścia, właśnie wygrałeś tablet CHUWI VI10 PLUS Tablet PC - REMIX OS 2.0 Gratulujemy! Czekaj na kontakt z naszej strony, aby ustalić formę wysyłki