Dostalem w czwartek info o wyslaniu karlika, link z numerem przewozowym do tej pory pokazuje informacje -" brak danych o tej przesylce" dzis na maila dostalem jakis dowod dostawy a wegla nie ma ani nikt nie dzownil. Krecic juz afere na infolinii? #pgg
I znow 2 tony karlika wskoczyly, protip jest taki zeby nie dawac F5 jak wam wywali strone tylko klikac WSTECZ w przegladarce do strony ktora sie poprzednio zaladowala (strona sie zaladuje z cache, przynajmniej w EDGE tak jest) #pgg
@mroz3: Przecież to już piąta i szósta awaria spowodowana przez kierowców od przywrócenia ruchu w niedzielę. Działa to w prosty sposób - kierowca się zatrzymuje w czerwonej strefie pod szlabanem, rogatka się na niego zamyka, w kontenerze automatyki wybija bezpiecznik i ta rogatka już się automatycznie nie podniesie po przejeździe pociągu (pozostałe się podniosą) - potrzeba panów z serwisów którzy przyjadą, ocenią uszkodzenia i ewentualnie wymienią bezpiecznik tak aby rogatka
@gsmfon: jakas vectra, predkosc neta nie ma znaczenia. Uzywam edge (nie ma captchy) i gdy mi wywali czerwona strone lub blad polaczenia na jakims kroku zamiast F5 daje wstecz w przegladarce co laduje poprzednia strone z cache i probuje kolejny raz.
#pgg