Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mateu
mateu

mateu

Dołączył 19 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42376
  • Znaleziska 9574
  • Mikroblog 32802
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 17
monstergagarin
monstergagarin
30.06.2022, 13:56:01
  • 4
oho juz w------o

#pgg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 30.06.2022, 14:03:39
  • 0
@cotusiewpisuje: rozgrzewają się xD
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 28.06.2022, 14:45:08
  • 0
Zamówienie karlika workowanego od zera (dodac do koszyka tez musialem) w 30 minut. Da sie to kupic ;)
#pgg
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu
Autor
28.06.2022, 15:42:55
  • 1
@gsmfon: komp
  • Odpowiedz
andrewbeechwood
andrewbeechwood
28.06.2022, 14:40:40
  • 0
jak mam taki link teraz, to znaczy że co? https://sklep.pgg.pl/uzytkownik/zamowienia/XXXXXX/OPLACONE
#pgg
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 28.06.2022, 14:42:29
  • 0
@andrewbeechwood: no juz koniec, zamowiles
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 28.06.2022, 10:49:25
  • 0
Dostalem w czwartek info o wyslaniu karlika, link z numerem przewozowym do tej pory pokazuje informacje -" brak danych o tej przesylce" dzis na maila dostalem jakis dowod dostawy a wegla nie ma ani nikt nie dzownil. Krecic juz afere na infolinii?
#pgg
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu
Autor
28.06.2022, 12:05:04
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: około 2 tygodni, pierwsze
  • Odpowiedz
r.....r
konto usunięte 14.06.2022, 20:24:45
  • 61
Grosicki i Góralski xD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 20:25:56
  • 4
@rasmor: TIMON I PUMBA XD
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 14:27:14
  • 0
I znow 2 tony karlika wskoczyly, protip jest taki zeby nie dawac F5 jak wam wywali strone tylko klikac WSTECZ w przegladarce do strony ktora sie poprzednio zaladowala (strona sie zaladuje z cache, przynajmniej w EDGE tak jest)
#pgg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macjan_666
macjan_666
macjan_666
14.06.2022, 14:18:45
  • 0
https://sklep.pgg.pl/uzytkownik/zamowienia/xxxxx/oplacanie-start czy to juz poszło? czy od nowa?

#pgg
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 14:20:10
  • 0
@macjan_666: poszlo
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 14:22:01
  • 0
Jak masz numer zamowienia to masz wegiel ogarniety, oplacic mozesz potem
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 14:11:53
  • 0
no elo, jest karlik
#pgg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borys1992
borys1992
14.06.2022, 14:17:02
  • 0
@mateu: już niczego nie ma
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
14.06.2022, 10:48:49
  • 288
xD

#wroclaw
mroz3 - xD


#wroclaw

źródło: comment_1655203724UW4quwLjnxgZZWRTldPZI2.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 14.06.2022, 13:44:24
  • 8
@mroz3: Przecież to już piąta i szósta awaria spowodowana przez kierowców od przywrócenia ruchu w niedzielę. Działa to w prosty sposób - kierowca się zatrzymuje w czerwonej strefie pod szlabanem, rogatka się na niego zamyka, w kontenerze automatyki wybija bezpiecznik i ta rogatka już się automatycznie nie podniesie po przejeździe pociągu (pozostałe się podniosą) - potrzeba panów z serwisów którzy przyjadą, ocenią uszkodzenia i ewentualnie wymienią bezpiecznik tak aby rogatka
  • Odpowiedz
Mershi
Mershi
13.06.2022, 10:12:17
  • 2
Jak tam kopacze?
#kryptowaluty #etherum #kartygraficzne #gpuacl
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 13.06.2022, 10:26:19
  • 4
@Mershi: Na dzien dzisiejszy 13GPU (3080,3070,3060 oraz różne radeony 6xx) wychodzi dziennie po odliczeniu prądu plus 7 USD xD
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 13.06.2022, 10:35:02
  • 0
@essos: se chodzi w piwnicy i tyle
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 13.06.2022, 10:35:16
  • 0
@Mershi: no jak ktos ma niesplacone karty to moze sie tym przejmowac, mi to tam wszystko jedno ;)
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 11.06.2022, 20:06:16
  • 2
KIWOR JAK W POZIOM GRUNTU WKOMPONOWANY PRZEZ CZARNOSKOREGO ZAWODNIKA xDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 11.06.2022, 19:29:14
  • 1
lepiej to oddalic, tak jak teraz.... - JEB W AUT NA DRUGA STRONE BOISKA XDDDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cracker
cracker
09.06.2022, 14:32:36
  • 2
jakim cudem kupujecie jak mi sie nawet strona nie ładuje? timeout ciagle. swiatlowod 1000/500, kablem podpiete, edge
#pgg
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 09.06.2022, 14:36:28
  • 1
@cracker: chyba pora zaczac zbierac chrust :D
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 09.06.2022, 14:26:10
  • 0
ależ to dziś z--------a, raz na 5 odświeżen strona wchodzi :)
#pgg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakjubicz86
fakjubicz86
09.06.2022, 14:31:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateu: chyba raz na 500
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 07.06.2022, 14:43:05
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE DZIS STRONKA ZAJEBISCIE SMIGA, WYFEDROWANE PIERSZA KLASA
#pgg
mateu - ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE DZIS STRONKA ZAJEBISCIE SMIGA, WYFEDROWANE PIERSZA KLASA
#pg...

źródło: comment_1654612974u8Z7VZaKnRAomBMwdfSXd1.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu
Autor
07.06.2022, 14:47:09
  • 0
@gsmfon: jakas vectra, predkosc neta nie ma znaczenia. Uzywam edge (nie ma captchy) i gdy mi wywali czerwona strone lub blad polaczenia na jakims kroku zamiast F5 daje wstecz w przegladarce co laduje poprzednia strone z cache i probuje kolejny raz.
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu
Autor
07.06.2022, 14:50:15
  • 0
@07zglosSie: No ja tak robie, szkoda czasu na inne opcje.
  • Odpowiedz
pawel2333
pawel2333
pawel2333
07.06.2022, 14:41:28
  • 0
sklep.pgg.pl/zamowienia czy jestem błogosławiony na ekogroszek czy jeszcze nie?
#pgg
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu 07.06.2022, 14:42:44
  • 1
@pawel2333: nope, musisz miec /uzytkownik/zamowienia/numer
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu 07.06.2022, 14:24:25
  • 0
po /koszyk/kasa jest /zamowienia/ i wybilo mi tam 404, to normalne?
#pgg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateu
mateu
mateu
Autor
07.06.2022, 14:27:30
  • 0
W sensie robie refresha na tym 404 czy sie cofam w tyl?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking