Wybieram się w maju/czerwcu na weekend w góry. Cel wyprawy #baraniagora i inne szlaki w tym miejscu. Zawsze chodziliśmy po górach w zwykłych butkach, ale trochę udręka bo kamole wbijają się przez miękką podeszwe. Kupię coś sensownego w martesie? Fundusz to tak do 200zl, nic wymyślnego, głównie latem chodzimy, raz w roku. #martes #gory #beskidzywiecki #trekking
@willyfog: nie wiem, nie znam Marki i opisu. Druga sprawa taki but pancerny na lato to nie jest dobry pomysł, szukaj raczej podejściówek jak chcesz lekko śmigać i bez spoconej stopy. Jak już chcesz wysoki but na lato to raczej bez membrany i patrz na wagę. Może coś na zallando teraz na promkach jest?
@Vadzior: spoko ja też wolę gorycz i w sumie im jej więcej to git ale wolę taka ułożoną, nie zmienia to faktu że piwko dobre i warte tej ceny, zwłaszcza że dawno z FF w Lidlu nic ciekawego nie było z nowości
No i najlepsze odnośnie goryczki, zazwyczaj jak mam coś nowego w szkle to moja musi spróbować i kończy się na tym "ale to gorzkie" a u mnie oczywiście
Mam pytanko do speców siedzących trochę w Google Search Console.
Powiedzmy, że sprawdzając wyniki wyszukiwań mam 10 mln wyświetleń. Gdy chcę pokazać wyniki uwzględniające nazwę firmy mam tych wyświetleń 2 mln, a gdy chcę pokazać wyniki nieuwzględniające nazwy firmy to mam tych wyników 6 mln. Gdzie podziewają się pozostałe 2 mln wyników?
W Kostrzynie nad Odrą podjechał autobus pełen ciemnoskórych ludzi z Ukrainy. Władze twierdzą, że to studenci, którzy trafili do Kostrzyn omyłkowo, powinni być w Warszawie. Miejscowi potwierdzają, osoby te w okolicy stacji PKP dopytują się o transporty do Berlina i Frankfurtu
@Mozdzierz90: spoko widzę że w zasadzie wysyłka spoza PL więc może tu jest myk. Gadałem ze znajomym kilka miesięcy wstecz który ma sklep militarny kilka ładnych lat i temat kamizelek kontraktowych jak i płyt balistycznych przeznaczenia wojskowego jest zarezerwowany dla podmiotów zakontraktowanych i ciężko tam coś ugrać. Jedynie jakieś repliki z płyt ale wiadomo bez certow
w pekao jest teraz konto oszczędnościowe, dają promocyjnie oprocentowanie 2,5% w skali roku dla środków do 20000 przez pół roku, jakbym wrzucił te 20 koła to powinno naliczyć się jakieś 200 zł odsetek. Jestem troszkę zielony, nigdy nie miałem konta oszczędnościowego, mogę założyć konto, wpłacić 20 koła, po upływie pół roku, te pieniądze i 200 zł odsetek mogę sobie z powrotem przelać na konto, a konto oszczędnościowe zamknąć? Gdzie może być ewentualny
@kaspil: w livesmarter widziałem że opłaty to 30zł, zwracane jeśli nie wykonało się w miesiącu żadnej operacji. Myk niby na darmową wypłatę jest taki, że pieniądze z oszczędnościowego transferujemy na lokatę 3 dni i wtedy na konto docelowe
@dzieju41: nic się nie zmieniło ale fikołki sklepy robiły w postaci otwierania czytelni etc. Z tego co pamiętam Intermarche w Szczecinie chyba jako pierwsze było otwarte w niedzielę przy poprzedniej ustawie o zakazie handlu w niedzielę. Temat w sumie już nieaktualny w żabce dostałem co potrzebowałem
Dawno nigdzie nie wychodzilem. Byłem ostatnio w cybermachinie, w expie i czeskim i było słabo. Pamiętam, że niedawno były one najlepsze w tym mieście. Polecacie jakiś ciekawy pub coś? #szczecin
#martes #gory #beskidzywiecki #trekking