Wpis z mikrobloga

@Calkiem_wysoko666 czyli jeśli jakiś gabinet prywatny ma również umowę z NFZ to specjalnie będą na NFZ źle robili? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie zgadzam się, że plombowanie będziesz mial lepiej zrobione prywatnie bo na NFZ zazwyczaj są użyte gorsze materiały. Jednak przy wyrywaniu nie wiem na czym miałaby polegać różnica.
  • Odpowiedz
@Panzorro: 8mki nie rwalam ale rwalam innego zeba w szpiatalu na pomorzanach - rwanie to tam nie ma roznicy - chyba ze np masz rosnaca 8mke w poprzek albo cos to warto isc do chirurga szczekowego bo konieczne moga byc naciecia lub usuwanie fragmentow kosci.
  • Odpowiedz
@virtroy: raz w życiu rwałem 8 na NFZ... Tydzień Kubusie #!$%@?łem.. poszedłem prywatnie na drugą,pstryk.. znieczulenie jakby lepsze,pan chirurg jakby lepszy , bolało ile musiało i ani godziny więcej.. nie potrafię wytłumaczyć szczegółów.. takie moje doświadczenie..
  • Odpowiedz
@Panzorro: zorientuj sie jak wyglada sytuacja na stomatologii na Pomorzanach, tam studenki ostatnich lat robia zeby po cenach materialow. Tak przynajmniej bylo ilestam lat temu, byc moze ekstrakcje tez przeprowadzaja, a jak przypadek ciezki, to doktorek Ci to zrobi a dziewczęta beda patrzec i podziwiac. Wszystkie zadbane, pachnace, i z reguly sliczne i zgrabne. Polecam!!
  • Odpowiedz
@Calkiem_wysoko666 ja całe życie leczę zęby głównie prywatnie. Jednak komplikacje przy wyrywaniu zębów zdarzają się nawet w "dobrych" gabinetach.

Pewnie (przeciętnie) gabinety prywatne są lepsze, nie znaczy to jednak, że każdy gabinet z umową z NFZ jest automatycznie do kitu.
  • Odpowiedz
@Panzorro: Raz miałem rwaną 8ke, z którą nie dał rady dentysta w gabinecie. Rozwalił wszystkie ścianki i pogonił z gabinetu na pogotowie, bo on nic nie umie na to poradzić. Pojechałem do szpitala na Pomorzanach na oddział stomatologii. Zalepili jak mogli, zrobili zdjęcie i kazali przyjść za 2 tygodnie jak się zagoi. Zabieg wykonany bezboleśnie przez chirurga w 15 min łącznie ze znieczuleniem i zszywaniem. Elegancko mnie tam obsłużyli jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Panzorro: Kiedyś jak się orientowałem w temacie, to bardzo dużo ludzi polecało na Piotra Skargi.


@Panzorro słyszałem dobre opinie o doktorze Bubieło z placówki polecanej przez @johnblaze12345. Mają tam również umowę z NFZ.

@Panzorro
@virtroy
Tak, mi ten doktor wyrywał dwie ósemki i bez żadnych komplikacji. Polecam serdecznie.
  • Odpowiedz
@cadet również słyszałam bardzo dobre opinie o Bubieło jeżeli chodzi o rwanie 8 na NFZ.
@Panzorro Jeszcze Rzewuska się specjalizuje w 8. Robi na NFZ i przyjmuje w budynku WZDZ.
  • Odpowiedz