Z tego miejsca chciałem gorąco podziękować Turkom za godne reprezentowanie naszego kraju xD #mecz
@karol_defou: Gdyby Polska miała tych rywali co oni w eliminacjach to by awansowali a dziennikarze już pewny awans z grupy zapewniali. No bo przecież Australia, Paragwaj i USA. Pewne 1 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 663
karol_defou via Wykop
- 1
- 69
źródło: 1000018300
Pobierz
karol_defou via Wykop
- 0



źródło: temp_file2663617602329285913
Pobierz