Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
get_connected

get_connected

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12806
  • Znaleziska 7741
  • Mikroblog 5065
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 12

601

Skradziono rower Trek x-caliber we Wrocławiu

Skradziono rower Trek x-caliber we Wrocławiu

Cześć. Wczoraj skradziono mi rower z garażu podziemnego we Wrocławiu. Pięć lat był w moich rękach i smutno jak złodziej po prostu go sobie wziął.

get_connected
z
wykop.pl
dodany: 22.08.2020, 07:21:33
  • 172
  • #
    wroclaw
  • #
    rowerowywroclaw
  • #
    mtb
  • #
    rower
  • #
    wykopefekt
Kozajsza
Kozajsza
04.08.2020, 08:28:46
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 04.08.2020, 18:51:20 via Android
  • 0
Elektorat Bosaka i konfederacji i tak jest zbyt mały żeby walczyć o czołowe miejsca w sejmie. Każdy z nas i tak ma ukryte jakieś swoje poglądy o których nie chce mówić w towarzystwie. Dla mnie liczy się to, jak radzą sobie podczas tej kadencji. Nie możemy oddać władzy tylko dwum partiom. Musi być jakaś opozycja, która się wyróżnia na tle innych małych kół poselskich czy partii.
  • Odpowiedz
simsakPL
simsakPL
14.07.2020, 09:22:57
  • 251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 14.07.2020, 21:16:41 via Android
  • 0
No i ja też głosowałem w Cisnej, a jestem z Wrocławia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
StaryWilk
StaryWilk
05.07.2020, 07:51:44
  • 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 05.07.2020, 18:43:03 via Android
  • 2
Tak wygląda podział społeczeństwa według Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
Ryzu17
Ryzu17
26.06.2020, 04:08:39 via Android
  • 19
#zegarki

To dzisiaj znowu poranna kontrola zegarków, dzisiaj ze mną w pracy Swiss Military Hanowa
Ryzu17 - #zegarki

To dzisiaj znowu poranna kontrola zegarków, dzisiaj ze mną w pracy...

źródło: comment_15931445197OEUbWIPFpM2MBBp8yFKDe.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 26.06.2020, 09:23:16 via Android
  • 2
Fossil do pracy.
get_connected - Fossil do pracy.

źródło: comment_1593163396ccrEPwE7mEPpwGyTOUdUAm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
21.06.2020, 04:09:09 via iOS
  • 704
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 21.06.2020, 09:21:08 via Android
  • 1
@Vincenzo Wychowywałem się przy tym psychiatryku. Nawet mieliśmy tam swoich ziomków z umiarkowanych oddziałów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 21.06.2020, 09:23:15 via Android
  • 0
@LarsOnsanger osiedle Morawka i tak u nas mówiło się na psychiatryk. Wychowywałem się przy szpitalu i nawet droga do podstawówki i na działki prowadziła przez szpital.
  • Odpowiedz
starabialkaniemajajka
starabialkaniemajajka
starabialkaniemajajka
19.06.2020, 12:25:55
  • 1
Panowie proszę o radę. Mam do kupienia takiego skurczybyka od znajomego za 4000 zł - TREK Remedy 7. Jest on świeżo po serwisie, ma nowe opony. Teraz pytanie:
Czy warto dać 4000 zł za rower z 2013 roku czy lepiej szukać takiego modelu 2-3 letniego za 6000-7000 zł? Nowy odpada, bo kosztuje 11000 zł.
#rower #mtb
starabialkaniemajajka - Panowie proszę o radę. Mam do kupienia takiego skurczybyka od...

źródło: comment_1592569549lECNVg0cFWl5KQoAUxjp6B.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 19.06.2020, 21:20:14 via Android
  • 1
Osobiście nie kupiłbym. Sam mojego remedy 7 2017 kupiłem za 6,5tys używkę. Już ma nowszej generacji geo, boost, myk myk, koła 27,5. A jeśli nie treka, to dołożyć trochę i kupić inną markę roweru
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 07.06.2020, 20:38:31 via Android
  • 13
Piękny a zarazem troszkę smutny dzień. W sobotę oświadczyłem się mojej dziewczynie na plaży nad Bałtykiem. Najszczęśliwszy nasz dzień ever. Dla upamiętnienia tego dnia i zaręczyn chciałem zrobić nasze wspólne foto i filmik. I co? dron wpadł mi do morza z tej całej ekscytacji, wystarczyła tylko moment żeby utopić drona o nasze wspólne zdjęcia. Jeśli ktoś znajdzie drona dji mavic air nad Zatoką Gdańską, to niech chociaż kartę odda. Nawet nie wiem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected
Autor
07.06.2020, 20:48:17 via Android
  • 0
@AloneShooter miejscowość Stegna przy Mierzei Wiślanej

@xxTymczasoweKontoxx patrzyłem jeszcze po zatonięciu, ale nie widziałem drona
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected
Autor
08.06.2020, 05:19:57 via Android
  • 0
@RozowaZielonka nie posiadałem dji care

@MinisteRV ponad 30 metrów od brzegu
  • Odpowiedz
o.....e
konto usunięte 13.05.2020, 18:33:01 via Android
  • 30
Mirki, rowerowe świry.
Opowiedzcie mi o takich rowerkach. Za co się tyle płaci? To jest jak z owocami z #apple? Płacisz 40 koła i wmawiasz sobie że taki rower jest lepszy od takiego za 10 tys?

Jest to luźne pytanie od laika któremu w góry wystarczy mtb za 2000 zł.

#rower #rowery #hobby #mtb #pytanie #podobretrzebasieschylic
o.....e - Mirki, rowerowe świry.
Opowiedzcie mi o takich rowerkach. Za co się tyle pł...

źródło: comment_1589394781rrmbju96xVzaLoxfKzv12c.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 14.05.2020, 08:36:26 via Android
  • 0
@open_or_die Zależy jaki rodzaj sportu rowerowego uprawiasz. Jeśli jeździsz po górach, kamieniach, skaczesz, lubisz zjechać ze szlaku rowerowego, to żeby było Ci przyjemnie i bezpiecznie, to za rower full susoension trzeba zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. To już zależy jaki masz portfel. Rowerem za 2tys nie pojedziesz tak szybko i nie zrobisz takich rzeczy jak na fullu. Prędzej zajedziesz hamulce, skrzywisz koła albo coś urwiesz. Na przejażdżkę po parku
  • Odpowiedz
H.....k
H.....k
konto usunięte 27.04.2020, 11:42:15
  • 2687
Paczkomaty i InPost to jest sztos sztosów i to idący w coraz lepszym kierunku.

#paczkomaty #inpost
H.....k - Paczkomaty i InPost to jest sztos sztosów i to idący w coraz lepszym kierun...

źródło: comment_1587987673rKNJdcZTQbYyg1Rwr8P6sm.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 27.04.2020, 20:59:21 via Android
  • 1
Tylko inpost! Zazwyczaj 1-2 dni oczekiwania. Paczkomat pod domem i odbieram o której godzinie mi pasuje. No i do tego oczywiście, smart allegro.
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 27.04.2020, 09:41:49 via Android
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omlettedufromage
omlettedufromage
11.04.2020, 19:49:48 via Android
  • 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 12.04.2020, 07:42:27 via Android
  • 1
@omlettedufromage Dzisiaj będę piekł szynkę i mam ten sam piekarnik. Zobaczymy co z tego wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

40

Iran przyznał się do zestrzelenia samolotu.

Iran wziął odpowiedzialność za katastrofę w rezultacie "ludzkiego błędu".

get_connected
z
polsatnews.pl
dodany: 11.01.2020, 07:02:07
  • 12
  • #
    iran
  • #
    swiat
PreczzGlowna
PreczzGlowna
10.01.2020, 18:32:39 via Android
  • 5
Przed chwilą widoczne było tęczowe halo wokół księżyca. Już go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#astronomia #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 10.01.2020, 19:43:14 via Android
  • 1
@PreczzGlowna Racja, zaćmienia nie było, tylko halo.
get_connected - @PreczzGlowna Racja, zaćmienia nie było, tylko halo.

źródło: comment_mjJu1gmgU8hwQUey19kxtNGPzKWTcVGb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 03.12.2019, 20:16:00 via Android
  • 1
Mirki z #wroclaw. Brak prądu na kamieńskiego. Wiadomo co mogło się stać?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzejkerMejker
SzejkerMejker
03.12.2019, 20:19:37 via Android
  • 3
@get_connected tramwaj xDDDDDDD
  • Odpowiedz
anemycwolf090
anemycwolf090
anemycwolf090
03.12.2019, 20:58:19
  • 1
Planowane włączenie o 23:15, informacje z infolinii Tauronu.
  • Odpowiedz
z.....2
z.....2
konto usunięte 12.10.2019, 05:26:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 12.10.2019, 07:05:44 via Android
  • 0
@zapoznalem2 Krucjata wyborców pis do sejmu na wiejskiej
  • Odpowiedz
pandagata
pandagata
pandagata
01.08.2019, 15:37:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Polecam bardzo górki i pagórki w sąsiedztwie Czechów, tu akurat Sienna, Lądek Zdrój, Nowy i Stary Gierałtów. Serio, tak niedocenionego terenu nie widziałam dawno. Wyplusujcie, bo aż mi szkoda tych wszystkich karczm i chatek z noclegiem!

Plusiki
+ nie ma tłumów jak na Krupówkach, no dosłownie pusto chwilami. Cudowny chillout.
+ pyszny pstrąg
+ dziewicze tereny, piękne lasy i ogółem domki i strumyczki
pandagata - Polecam bardzo górki i pagórki w sąsiedztwie Czechów, tu akurat Sienna, L...

źródło: comment_P97tgTIYV78DYKNt3qI4S1ZKudkuVipR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 02.08.2019, 13:16:10 via Android
  • 1
@pandagata Zdjęcie z Girałtowa z widokiem na Śnieżnik :) Masz rację, tereny dziewicze. Turystów w lesie można na palcach policzyć. Plusem jest to, że wszędzie można dotrzeć rowerem albo pieszo, a jest gdzie jeździć i chodzić.
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 03.08.2019, 15:54:30 via Android
  • 0
@pandagata Tutejszy:)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 03.08.2019, 16:38:36 via Android
  • 0
@pandagata różnego rodzaju usługi, turystyka. Niektóre osoby dojeżdżają do fabryk do LG, Skody. Przemysł u nas już nie funkcjonuje, aczkolwiek Stronie słynie z kryształu, ale po 150latach tradycji, w tym roku Hutę Szkła Kryształowego zrównano z ziemią.
  • Odpowiedz
piejo89
piejo89
24.06.2019, 17:13:13
  • 2
#mtb #rower #wroclaw

Gdzie kupie stacjonarnie we wroc zielony finishline? Na necie znalazlem w empiku ale sprawdzalem i nie ma w najblizszych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 24.06.2019, 17:55:59 via Android
  • 0
@piejo89 chyba w pro shop widziałem ostatnio.
  • Odpowiedz
manedhel
manedhel
04.06.2019, 14:00:07
  • 64
Trochę rozmoczona ta trasa, ale jakoś się jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alpventure (mój tag) #gory #mtb #rower #szwajcaria
manedhel - Trochę rozmoczona ta trasa, ale jakoś się jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alpventure ...

źródło: comment_Hi7yQf7pXANAsdGTyH2J1BUXhk1QXOAP.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 04.06.2019, 16:30:32 via Android
  • 0
@manedhel fajnie, aż nie mogę się doczekać lipcowego wyjazdu do Szwajcarii na rower :)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 04.06.2019, 17:06:59 via Android
  • 0
@manedhel to dobrze, bo wolałbym mieć przejezdne ścieżki:)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 04.06.2019, 17:54:47 via Android
  • 1
@manedhel zermatt i Sankt Moriz, tylko jakiś camping muszę jeszcze obczaić.
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 05.06.2019, 04:58:14 via Android
  • 0
@manedhel w zermatt będę 2 lipca, chciałem wjechać gornergrat. Później jadę już do Sankt Moriz. Jakieś wskazówki może miałbyś, które mógłby mi ułatwić poruszanie się i pobyt w swiss? :)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 05.06.2019, 13:09:48 via Android
  • 0
@get_connected myślałem, że w lipcu już będzie trasa ogarnięta do zjazdu bez śniegu, sprawdzę te trasy co podałeś, bo szukam czegoś w okolicy. Jadę dużym kombi i w sumie jak zawsze planuje spać w aucie, albo na campingu :)

@lemix chcę wjechać na Piz Nair i stamtąd zjechać na corvigilie
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 05.06.2019, 17:12:34 via Android
  • 0
1 lipca wieczorem chciałem dojechać do tasch. Dwa dni w zermatt i 4 lipca chciałem jechać do Sankt Moriz. Krótko, bo w niedzielę i rano w poniedziałek muszę być w Zurychu. Z doświadczenia wiem, że 4 dni sytej jazdy w zupełności mi wystarczy, dlatego szukam tras na cały dzień od rana do wieczora. Kopyto mam, więc podjazdy i prowadzenie po różnych nieprzejezdnych szlakach to dla mnie normalka.
@manedhel
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 06.06.2019, 13:08:34 via Android
  • 0
@manedhel patrzyłem na ta trasę na unterrothorna i chyba ja zrobię i w drugi dzień gornergrat. A ta stronka fajna, dzięki:)
  • Odpowiedz
get_connected
get_connected 27.05.2019, 13:39:21 via Android
  • 1
Mirki z #wroclaw gdzie mogę zrobić rezerwację na sobotę, żeby obejrzeć ligę mistrzów w jakimś lokalu. Gdzieś na około 12 osób.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 23
  • Strona 11 z 23
  • >
  • Realista, obserwator.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.03.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking