Jeśli to jest przyszłość tego narodu, to ja już tracę nadzieję. Arkusze dostępne od kilku godzin w sieci a Ci nie potrafią ogarnąć prostej weryfikacji... #matura
@justjoin_it: rozwiązanie problemu komiwojażera czyli optymalizacja tras. Jakoś w miesiąc. Przy integracji z mega legacy system, przy niedużym budżecie i to wszystko jak byłem na poziomie juniora xD skończyło się na integracji z google mapsami xD uwielbiałem ten januszex ;)
Nie wierzę, ile tutaj dzbanów....Od 10 miesięcy większość przedsiębiorców z wielu branży dostaje po dupie. Rząd absolutnie nie ma planu. Wprowadzają niepewność zamykając i otwierając różne gałęzie gospodarki bez uprzednich konsultacji czy nawet odpowiednio wcześniejszych informacji. Gość pisze, że chce prowadzić działalność w tym kraju i legalnie wszystko odprowadzać, ale po prostu po tylu miesiącach skończyły mu się oszczędności. Nie musi to być jego wina, może to być wina kontrahentów, którzy też
Pytanie do inwestorów średnioterminowych. Jaką stosujecie strategię przy realizacji zysku?
Podam przykład: Kupujecie akcje za 100zł, ustawiacie sobie SL na poziomie powiedzmy 8%, akcje spółki rosną o 10% do poziomu 110zł, ale spodziewacie się dalszych wzrostów tyle, że możliwa będzie po wzroście koretka mniejsza lub większa. Co robicie? -Nic -Realizujecie w całości zysk po wzroście o 10%
@ZiobroTyPrzestan: wszyscy tutaj zaladowani po takich cenach, że sami długoterminowi xD jak odbije 10% to czekają aż odbije kolejne 20% żeby wyjść na 0 ( ͡°͜ʖ͡°)
@Czachaaa ogólnie jestem fanem Twoich zlotych strzałów i szanuje jako potężnego inwestora, ale z tą śmiercią frajerów co nie kupili Orlenu za 44 to się chyba przestrzeliłeś ( ͡°͜ʖ͡°) #gielda
@DPary: ogólnie podrzucili Ci spoko rady, to dodam coś od siebie, kilka typów żebyś nie zbankrutował podczas tej przemiany ;)
1)Jak najbardziej styl Basic ! jeśli sam tego nie czujesz to szukaj inspiracji w necie.
2) Naprawdę świetne ciuchy można znaleźć w seconda handach. Mimo, że na zarobki nie narzekam, to sam znajduję tam sporo ciekawych rzeczy. Idealnym czasem na zmianę garderoby są wyprzedaże. Jeśli będziesz chciał dalej kontynuować zmianę wizerunku to
Przeprowadzałem dziś rozmowę wstępną z kandydatem - studentem informatyki - na staż jako SWE. Była to rozmowa telefoniczna + dzielony ekran do pisania kodu.
Proszę go by zaimplementował kopiec binarny - w sumie nie chodziło o działającą implementację, a szkic w pseudokodzie, bo nie będę czasu marnował żeby ktoś w stresie średników szukał. No hehe było na wykładzie ale trochę nie pamięta, ale jak mu powiem co to to będzie umiał. Powiedziałem. Nie
@doomer-2020: jak czytam ten wpis i Twoje komentarze to nigdy bym nie chciał robić z takim bucem jak Ty. Aktualnie 3 firma w karierze IT i tylko w jednej trafiłem na jednego podobnego typa i wiem żeby takich omijać z daleka, bo współpraca w zespole to później męka.
@Pelen_watpliwosci: widzę, że osiągamy poziom bankiera. @Lewic to zależy w jakiej perspektywie chcesz trzymać. Od jakiegoś czasu widać, że ktoś mocno próbuje zrzucić kurs wyrzucają duże pakiety przy małych obrotach. Zostało dzisiaj naruszone wsparcie na 13,50 co sugeruje, że może się jeszcze osunac trochę. Obecna korekta na rynku może być wykorzystana do zbicia kursu. Natomiast w dalszej perspektywie Grodno ma ogłosić nową strategię, wynik za 3q powinny być bardzo
@Pepov: pisałem wczoraj , że może tak się stać, mimo że c/z grodna to 21 a columbusa 136. Jednak w dłuższej perspektywie Grodno spokojnie powinno się obronić
#matura
źródło: comment_1620236099JItUPFemYVZ9ar7iGbHhV9.jpg
Pobierz