Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
derVerlorene

derVerlorene

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5027
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 4998
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
Kacik_Zakochanych
Kacik_Zakochanych
20.06.2023, 22:10:56
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 20.06.2023, 22:18:55 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
18.06.2023, 11:50:54
  • 557
Jestem facetem ale gdyby do mnie dosiadło się pięciu arabów to bym był tak zesrany że zrobiłbym wszystko żeby się wymiksować. Dla kobiety to widać był dreszczyk emocji, to wina tych głupich filmów 365dni.
#anastazjazgrecji
ElonMuskKochamCie - Jestem facetem ale gdyby do mnie dosiadło się pięciu arabów to by...

źródło: a-group-of-bangladeshi-men-looking-into-the-camera-bangladesh-D91T0F

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 18.06.2023, 15:46:34 via Android
  • 0
@slapdash

o to to, generalnie dla takich ludzi jak op każdy muzułmanin to arab, Boszniak to arab, Kazach to arab, arab to arab ale tutaj op może mieć rację
  • Odpowiedz
derVerlorene
derVerlorene 18.06.2023, 16:40:36 via Android
  • 0
@NdFeB

To właśnie miałem na myśli :) Oczywiście, że to hindusi/pakistanczycy/baglijczycy - co zresztą jest w opisie zdjęcia
  • Odpowiedz
Stalionnn
Stalionnn
18.06.2023, 08:30:53
  • 68
#heheszki #humorobrazkowy
Stalionnn - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: Fy2z5F-XoAAYjON

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 18.06.2023, 11:31:57 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
16.06.2023, 21:35:58
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 21:38:23 via Android
  • 2
@niezdiagnozowany

To chyba te działania antyinflacyjne żeby zmniejszyć konsumpcję :) maks na co ich stać
  • Odpowiedz
zjqdacz-chleba
zjqdacz-chleba
16.06.2023, 21:23:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 21:28:58 via Android
  • 0
@zjqdacz-chleba

małe szanse kolego, współczuję, musiałbyś się zebrać i za rentę s--------ć kiedy była okazja, albo poznać kogoś kto by pomógł
  • Odpowiedz
Rumbago
Rumbago
16.06.2023, 20:42:05
  • 0
Jestem na etapie zatrudniania się w nowej firmie, dostałem "informacje do umowy" a w niej taki zapis:

"Dobowa norma czasu pracy w oparciu o indywidualny harmonogram wynosi średnio 8 godzin,
przy czym nie może przekroczyć 12 godzin, tygodniowa norma czasu pracy przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy,
w miesięcznym okresie rozliczeniowym, ustalonym w obowiązującym obwieszczeniu o systemach i rozkładzie czasu pracy.
"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 20:55:58 via Android
  • 1
@Tisev7 @Rumbago

Nie, w miesiącu nie powinieneś przekroczyć 32h a w roku 416h, dziennie nie powinieneś przekraczać 4h, to zwykły zapis kompletnie zgodny z kodeksem pracy, jeśli będzie biznesowa potrzeba, to pracodawca może zlecić Ci dodatkowe 4h nadgodzin, jeśli Ci powiedział, że w pracy nie ma nagodzin to pewnie nie ma, jednakże jest to zwykły zapis, który bedziesz miał w każdej umowie. Chroni on Ciebie takze tak na marginesie.
  • Odpowiedz
fastnbulbous
fastnbulbous
16.06.2023, 20:33:45
  • 1
wielu pracodawcow z korpo zgadza sie teraz na prace zdalna np. z drugiego konca polski. a co w przypadku jak komus np. wylacza prad na kilka dni, albo bedzie awaria internetu - nie mozna wtedy nawet pojechac do biura bo za daleko. co w takim przypadku sie dzieje? pracuje ktos tutaj z innego wojewodztwa niz jego miejsce zamieszkania?
#praca #pracazdalna #korpo #pracujzwykopem #korposzczur
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 20:39:25 via Android
  • 1
@fastnbulbous

Na jeden dzień, dwa dni masz urlop od siły wyższej, uż, dalej masz internet z telefonu, awarie prądu czy internetu rzadko trwają jeden cały dzień, a dwa dni to już w ogóle raczej niespotykane.
  • Odpowiedz
derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 20:40:32 via Android
  • 0
@fastnbulbous

A i to pisze propo jakiegos największego wypizdowa, bo jak reszta napisala masz mnostwo miejsc gdzie internet moze byc
  • Odpowiedz
derVerlorene
derVerlorene 16.06.2023, 20:47:15 via Android
  • 1
@fastnbulbous

jeżeli nie masz warunków do pracy zdalnej to zapraszam Areczku do biura :) od kwietnia pracownik jest odpowiedzialny za bhp i wykreowanie własnego biura więc oczywiście to jest w Twojej gestii zeby stworzyć odpowiednie warunki, jeśli ich nie masz, to weź sobie urlopy aż je sobie stworzysz. Jeśli pracujesz z danymi wrażliwymi to nie rób tego w miejscu publiczym, to chyba jasne, bo w przypadku jakiegos fraudu będziesz dużo większe
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
13.05.2023, 00:23:24
  • 44
ja na zakupach a wy cr
jmuhha - ja na zakupach a wy cr

źródło: comment_1635452963nFOYNQZSnYhlZPHvFueFTm

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 13.05.2023, 12:37:54 via Android
  • 2
@zgubiles_sie_jelonku

A to nie Kabaty? Bo widzę jest też empik i paczkomat, pamiętam, że tam był dokładnie taki z takim ułożeniem
  • Odpowiedz
derVerlorene
derVerlorene 13.05.2023, 12:43:08 via Android
  • 0
@tehseriouscate

Panie świeć nad jego duszą, też tam bywałem bardzo często w godzinach nocnych
  • Odpowiedz
derVerlorene
derVerlorene 15.05.2023, 10:20:43 via Android
  • 0
@tehseriouscate

Już od wielu lat nie ale spędziłem tam wspaniałe dwa lata mojego życia :).
  • Odpowiedz
kolekcjonerki_com
kolekcjonerki_com
kolekcjonerki_com
27.04.2023, 10:21:09
  • 2
Sony zapowiedziało specjalne wydania pada DualSense i obudowy do PlayStation 5 przyszykowane z okazji premiery gry Final Fantasy XVI: https://kolekcjonerki.com/7pm8

#kolekcjonerki #finalfantasy #finalfantasyxvi #playstation5 #playstation
kolekcjonerki_com - Sony zapowiedziało specjalne wydania pada DualSense i obudowy do ...

źródło: dualsense-obudowa-playstation-5-edycja-limitowana-final-fantasy-xvi

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 27.04.2023, 10:52:30 via Android
  • 0
@kolekcjonerki_com

Piękne!
  • Odpowiedz
latarnikpolityczny
latarnikpolityczny
20.04.2023, 17:18:56
  • 3
#mecz

Rozumiem ze jak ugramy remis czy wygraną to i tak jakies punkty wpadna mimo odpadnięcia ta?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 20.04.2023, 17:19:34 via Android
  • 2
@latarnikpolityczny

Tak
  • Odpowiedz
Crissu
Crissu
13.04.2023, 20:17:21
  • 9
Bednarek leci bez rąk, On chce bronić wszystko główką chyba. XD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 13.04.2023, 20:19:32 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kcrgs
kcrgs
13.04.2023, 19:42:37
  • 3
#mecz czemu bednarek to taki recznik?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 13.04.2023, 19:44:55 via Android
  • 1
@kcrgs

No taki raz ręcznik raz bohater xd mocno różna forma, ale jeśli jest taka rozbieżność to myślę, że obrońcy też nieco zawodzą
  • Odpowiedz
upadlatruskawa
upadlatruskawa
13.04.2023, 19:25:53
  • 3
Wspaniała zabawa w Poznaniu xDDD
#mecz #heheszki
upadlatruskawa - Wspaniała zabawa w Poznaniu xDDD
#mecz #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 13.04.2023, 19:27:09 via Android
  • 2
@upadlatruskawa

Chodzi Ci o...?
  • Odpowiedz
lorennes
lorennes
lorennes
10.04.2023, 20:43:26
  • 3
#loveisland czy ktoś oglądał live? bo jak trafiłam to "siedli" na Huberta a nie byłam od początku i właśnie nie wiem co tam się podziało
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 10.04.2023, 22:24:39 via Android
  • 1
@lorennes

Dacie więcej szczegółów? Raczej bez szans żebym obejrzał live'a, nawet jak jest zapisany
  • Odpowiedz
luzak100
luzak100
luzak100
09.04.2023, 19:24:32
  • 11
#loveisland
Hubert bierz 100k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 09.04.2023, 19:30:31 via Android
  • 4
@luzak100

Hubert to raczej chłodny chad, wie jak się zachować i dba o wizerunek, raczej na spokojnie po połowie, idziemy do bramy i się nie znamy
  • Odpowiedz
jestemtunew
jestemtunew
04.04.2023, 19:35:10
  • 3
Krąg ognia #loveisland
jestemtunew - Krąg ognia #loveisland

źródło: temp_file.png5129038347853490217

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 04.04.2023, 19:37:13 via Android
  • 3
@jestemtunew

Ooo, daj miejscowość, gdzie to?
  • Odpowiedz
AleksandraXYZ
AleksandraXYZ
AleksandraXYZ
28.03.2023, 10:44:43
  • 23
#loveisland
Ta typiara z tymi wielkimi ustami jest przekonana o tym, że wszyscy się jej boją. Szkoda , że nie pomyślała że to nie strach przed nią tylko wybuchem tych warg :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derVerlorene
derVerlorene 28.03.2023, 15:57:49 via Android
  • 2
@AleksandraXYZ

Niestety spory problem z pewnością siebie, widać po przesadnych operacjach twarzy, ciała, jak stała przy Kubie gdy szykował się na randkę, płaczu jak dostała za mało atencji w porównaniu do innych itp.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • Strona 3 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking