Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
darkon___
darkon___

darkon___

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2770
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2770
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
Sin-
Sin-
13.04.2025, 17:10:41
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 13.04.2025, 19:01:12 via Wykop
  • 1
@Sin-: Wg mnie Trzaskowski w debacie celował w wyborcę umiarkowanego. Np. jego ostatnia swobodna wypowiedź była w bardzo pogodnym tonie, bez ataków. Bardzo dobrze, bo jak kończy się kampania oparta tylko o atakowanie przeciwnika pokazała Kamala w stanach.
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 13.04.2025, 17:00:02
  • 6
Ankietowani oglądali to samo co ja? Nawrocki + Trzaskowski = 60,4% xD W mojej skromnej ocenie to zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Hołownia.
#polityka #debata
darkon___ - Ankietowani oglądali to samo co ja? Nawrocki + Trzaskowski = 60,4% xD W m...

źródło: GoaDU7eW8AAGe5c

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
13.04.2025, 17:16:39 via Wykop
  • 1
@darkon___: Przecież to się pokrywa mniej więcej z sondażem poparcia sprzed debat(y). Oczywiście, przez brak przede wszystkim dziecka TikToka, wyniki są zawyżone. Trzaskowski i Senyszyn mają niższy wynik.

Także i wg mnie, Hołownia najlepiej się zaprezentował.

https://ibris.pl/aktualne-sondaze/
LoginZajetyPrzezKomornika - @darkon___: Przecież to się pokrywa mniej więcej z sondaż...

źródło: Screenshot 2025-04-13 at 19.16.24

Pobierz
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 13.04.2025, 15:57:33
  • 1
Nieźle śmiecie pod vifona drukują
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
12.04.2025, 17:13:33
  • 205
#f1 Humor Gituwa
KemezrpAkwils - #f1 Humor Gituwa

źródło: Untitled552_20250412191312

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 12.04.2025, 17:20:18 via Wykop
  • 6
@KemezrpAkwils: nic tak nie poprawia muchomoru jak vifoniarz pod butem Oskarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 12.04.2025, 11:21:22
  • 93
Ile ten z--------y pis ma jeszcze funduszy na spamowanie w internecie? Każdy wpis zasrany "Rafałkiem" i jego "kompromitacją", choć oczywiście w #debata wypadł najzwyczajniej ok. Można się poczuć jak na oddziale psychiatrycznym.

W dodatku pożyteczni idioci z #nieruchomosci wraz z naczelnym narcyzem tagowym rozpoczęli już akcję "mimo wszystko Nawrocki", choć jedynymi osobami w tym kraju odpowiedzialnymi za dopłaty do kredytów jest sympatyzująca z nim partia xD

W pierwszej
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___
Autor
12.04.2025, 11:22:58 via Wykop
  • 0
@Suheil-al-Hassan: o vikop mi chodzi w tym wpisie
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___
Autor
12.04.2025, 11:42:11 via Wykop
  • 0
@Moth_x: jakby Nawrocki dostał takie pytanie to odpowiedziałby tak samo, że nie wyklucza żadnej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) z subtelną różnicą, że on poza podpisaniem dopłat doprowadziłby do upadku rządu i powrotu złodziei pisowskich do władzy
@sameowoce to nie jest śmieszkowanie tylko zakłamywanie rzeczywistości w celu agitacji
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___
Autor
12.04.2025, 13:11:54 via Wykop
  • 0
@Latarenko: no właśnie o tym piszę, przecież on się nie skompromitował xD
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
12.04.2025, 09:29:58
  • 1657
Nigdy nie zagłosuję na typa, który wiedząc z pierwszej ręki jak bardzo rozwalony jest rynek mieszkaniowy np. właśnie w stolicy, jaką masakrę zrobiła beka 2%, patodeweloperka, spekulacja czy "ynwestorzy" w najem na doby - mówi, że "rozważa" podpisanie kolejnej rundy dopłacania do kredytów, tylko "musi uważnie przeczytać projekt".

To jest naplucie w twarz całemu pokoleniu, dla którego tematem nr absolutnie 1 są mieszkania.

#nieruchomosci #polityka
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 12.04.2025, 11:09:13 via Wykop
  • 9
@mickpl: musiałbym być nienormalny, żeby rozumować tak jak ty xD niezagłosowanie na Bążura w drugiej turze to przyzwolenie na okradanie państwa przez pis+konfa, upadek demokracji i sprawiedliwości i wszystko to czemu jesteś przeciw - pis i konfa wprowadzą dopłaty, a twoje internetowe apele zostaną zaspamowane przez ich boty, nawet się tym nie przejmą.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.04.2025, 21:06:32
  • 4
No nie wypadł Trzaskowski dobrze. Nie wiem czy stres go zjadł czy przygotowanie zawiodło ale mogło być dużo lepiej.

Insza inszość że cały dzisiejszy dzień to festiwal cyrku i żenady
#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 21:09:38 via Wykop
  • 0
@thorgoth: oglądam debatę od początku i nie mam wrażenia, że wypadł źle
  • Odpowiedz
BamBamBigelow
BamBamBigelow
11.04.2025, 20:25:54
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 20:28:27 via Wykop
  • 0
@BamBamBigelow: przykro mi, to prawdopodobnie schizofrenia
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
11.04.2025, 20:23:44
  • 4
#polityka odbije się czkawką Trzaskowskiemu ta debata;
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 20:25:28 via Wykop
  • 1
@GomiGomi: chyba na głównej wykopu, nie idzie mu źle
  • Odpowiedz
blackghost
blackghost
blackghost
11.04.2025, 20:10:58
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 20:11:59 via Wykop
  • 1
@blackghost: nawet jakbyś komentował debatę republiki to nie byłaby to prawda xD
  • Odpowiedz
MarnaImitacjaTuwima
MarnaImitacjaTuwima
11.04.2025, 19:10:35
  • 1
A ten Maciej Musiał być w debacie co on mówi, że sieci przesyłowe to giełdzie służą? XD

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 19:12:17 via Wykop
  • 0
@MarnaImitacjaTuwima: na początku nie oglądałem tylko słuchałem bez obrazu i myślałem, że koleś będzie miał długie włosy i koszulę w kwiaty jak na hipisa przystało. Teraz włączyłem obraz i się trochę zawiodłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
11.04.2025, 18:17:51
  • 10
możemy się sprzeczać kto wygrał debate u sakiewicza, ale wiemy że przegrał ją mentzen walkowerem
#polityka #debata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 18:20:23 via Wykop
  • 0
@Bujak: przecież go nie było, jakby zaczął się wypowiadać to straciłby więcej xD
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 18:19:30
  • 7
Niestety nie jest kolorowo. Po tym co zobaczyłem w Republice można śmiało powiedzieć, że realne poparcie Nawrockiego w społeczeństwie to ok. 115-125% a sondaże są mocno zakłamane.
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:46:07
  • 12
Jedną rzecz niewyuczoną na pamięć chciał powiedzieć i s--------ł xD to jest dopiero nieudacznik xD
#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thekes
thekes
11.04.2025, 17:47:25 via iOS
  • 0
@darkon___ przecież to cyrk. Jakby tam się pojawił to by mu słowa ta dzicz nie pozwoliła powiedzieć.
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
11.04.2025, 17:48:05 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:34:46
  • 96
Stanoski na debacie przeplata cringe z obciąganiem pisowskiego bydlaka. Niesamowita żenada xD
#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grand_khavatari
grand_khavatari
11.04.2025, 17:37:00 via Wykop
  • 3
@darkon___: to obciąganie to np jak przed Nawrockim powiedział, że obiecywanie elektrowni jest ch-j warte i politycy klamią?
albo to jak zrobić pośmiewisko z tej debaty i telewizji która wspiera Nawrockiego?
albo jak ciśnie beke, że Trzaskowski się przestraszył SILNEGO Karola ?
  • Odpowiedz
markus666
markus666
11.04.2025, 19:36:10 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: to było tylko ściśnięcie jaj, później znowu wziął po same bile do gardła.
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:26:57
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:25:56
  • 6
Widzisz Stanoski, tak się śmieszkuje a nie ten cringe co o-------ś.
#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kr4wy
kr4wy
11.04.2025, 17:26:50 via Android
  • 1
@darkon___ Stanowski przed powiedzeniem żartu musi każdego pierw przekonać, że mówi zart
  • Odpowiedz
darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:13:58
  • 7
S-------n, pisowksie bydło drze ryje, a on się nawet nie zająknął. W pierwszej na Hołownię, w oby w drugiej też.
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darkon___
darkon___
darkon___ 11.04.2025, 17:10:38
  • 2
Chciałbym posłuchać jak sobie poradzi Hołownia, ale chyba nie dam rady xD
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 19
  • Strona 7 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking