Wysadzał ktoś awokado z pestki? Moje zanurzone pod koniec czerwca dziś ma już taki ogonek. Co dalej? Trzeba czekać aż pestka pęknie całkiem i od góry zacznie wyrastać? #rosliny #ogrodnictwo
Znacie jakies miejsce w wawie gdzie kupi sie dobrej jakosci truskawki? Najlepiej #mokotow albo #bielany Na wolumenie same azje i marmolady, w dodatku oznaczone jako bardzo sloekie i zerwane z pola(to nic ze lekko juz plywajace xD) #warszawa #truskawki
Płonie łęcina i szumi rdeest, echo niesie Polska-es. Sędzia nie słusznie podyktował różny, nananana.... a z resztą, kogo ja oszukuje i tak byśmy p--------i. To była ostatnia minuta, a srogo nas j----i, ooooj srogo
Cześć Mirki, krótkie pytanie korzystał ktoś z Was z podobnych ofert? Wiecie może na jakiej zasadzie to działa, albo wiecie co to za magiczne kody aktywują te pakiety? ( ͡º͜ʖ͡º)
Ja jechałem na takich kartach przez dwa lata. Nie były zarejestrowane (rejestrowałem na siebie smsem), ale zakupione w momencie gdy była jakaś promocja typu 50gb na start. Po aktywacji dostawało się bonus, a po wykorzystaniu rejestrowałem kolejną kartę i od nowa
"Warszawa i Berlin są miastami partnerskimi od 30 lat. Pandemia pokazała, że łączy nas prawdziwa solidarność. Wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, a w tym miesiącu otrzymaliśmy 14 respiratorów i 300 pulsoksymetrów, które trafiły do Szpitala Bielańskiego. Dziękujemy!"
A takie coś sobie zaprojektowałem i wydrukowałem #druk3d do młynka do #kawa DeLonghi KG79.
Oryginalnie młynek posiada zamknięty pojemnik na zmieloną kawę, a jako że piję głównie kawy na bazie espresso to brakowało mi możliwości bezpośredniego mielenia do portafiltra.
"Odrobina" zabawy w SolidWorks, kilka prototypów (szczególnie dopasowanie tunelu żeby kawa nie sypała się na wszystkie strony było pracochłonne) i oto działa.
Hej ;- ) Pomyślałem, że warto się sprawdzić w dziedzinie lektora i proszę o ocenę pierwszego nagrania. Bez edycji i filtrów, tylko suchy tekst nagrywany w amatorskich warunkach przez totalnego amatora. Staram się czytać bez większych emocji i interpretacji własnej- po prostu neutralnie. Przyjmę krytykę na klatę, proszę jedynie o ocenę pod kątem początkującego.