Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cedric

cedric

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3387
  • Znaleziska 286
  • Mikroblog 3101
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
farbenka
farbenka
16.05.2026, 21:53:01
  • 0
#eurowizja na insta Alicja prowadzi live
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 16.05.2026, 21:55:24 via iOS
  • 0
@farbenka: where
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox
16.05.2026, 21:53:18
  • 4
#eurowizja Za rok potraktujemy ich Skolimem feat. Maryla Rodowicz i ciekawy czy europa jest na to gotowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 16.05.2026, 21:54:02 via iOS
  • 0
@Gerox: skolim zaspiewal ze steczkowska niedawno :)
  • Odpowiedz
cedric
cedric 16.05.2026, 20:15:32
  • 8
#eurowizja macie jej OF?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
16.05.2026, 20:16:33 via iOS
  • 0
@cedric: Rojek nie zaprosił jej na OFF festiwal z tego co mi wiadomo.
  • Odpowiedz
Kontado
Kontado
Kontado
16.05.2026, 20:17:11 via Wykop
  • 0
@cedric: Bułgarka się szanuje xd
  • Odpowiedz
cedric
cedric 16.05.2026, 20:14:02
  • 0
#eurowizja białe jakby co :) ah te tirowki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

flylanter
flylanter
flylanter
15.05.2026, 19:05:41
  • 1
Dostalem wycene na budowe domu od genarlnego wykonawcyod zera do stanu deweloperskiego z instlacjami. 95m uzytkowe parterowka dach dwuspadowy[dachowka cementowa),ławy fundamentowe ogrzewanie gaz rekuperacja rolety w oknach na 650k. Wydaje mi sie jakos 100tys przestrzelona. Projek to dom w rarytasach 6 e bez zmian. Czy jednak cena rynkowa ktos bardziej oveznany sie wypowie. Budowa slask sosnowiec

#budowadomu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 16.05.2026, 19:12:19 via iOS
  • 0
@flylanter: za wygode sie placi, sam ogarniesz to z 100k-150k mniej gospodarczym.
  • Odpowiedz
cedric
cedric 15.05.2026, 13:26:58
  • 1
#nieruchomosci my walczymy o ogloszenia z cenami za to postepowa anglia i dymny brytyjczyk informouje o poziomie przestępstw w okolicy :)
cedric - #nieruchomosci my walczymy o ogloszenia z cenami za to postepowa anglia i dy...

źródło: IMG_6737

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
15.05.2026, 15:13:59 via Wykop
  • 3
@cedric: ich 3/10 to jak u nas absolutnie najbardziej niebezpieczne dzielnice w latach 90s xD
  • Odpowiedz
suchar504
suchar504
suchar504
14.05.2026, 20:17:39
  • 4
#kuchennerewolucje przecież te kuchenne rewolucje to nagrywane teraz jak Ukryta Prawda xD czy inne Trudne Sprawy (ಠ‸ಠ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 14.05.2026, 20:18:40 via iOS
  • 2
@suchar504: bez kitu, od dzis juz to nie bedzie to samo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
cedric
cedric 14.05.2026, 20:07:16
  • 1
#kuchennerewolucje ciekawe co tam na mikro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
14.05.2026, 18:16:01
  • 200
Przed przeprowadzką do #tajlandia byłem się dziś zaszczepić na: wściekliznę, dur brzuszny, WZW a, tężec, polio, krztusiec i błonice.

Na razie zapłaciłem 880 zł. Jeszcze będę się szczepił za tydzień dwoma szczepionkami.

#sernikpodrozuje - obserwuj by być na bieżąco z moją przeprowadzką do Azji

#podroze #azja #zdrowie #szczepienia
lubie-sernik - Przed przeprowadzką do #tajlandia byłem się dziś zaszczepić na: wściek...

źródło: 1000055240

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 14.05.2026, 19:56:58 via iOS
  • 0
@lubie-sernik: ahh moje najlepsze wakacje to tajlandia. Ko Tao, Koh phangan, polecam w czerwcu pustki i super pogoda.

Polecam jeszcze probiotyki brać caly wyjazd. Różowa ma wrażliwe kichy a tajlandii nic jej sie nie działo. A jadła wszystko.
  • Odpowiedz
cedric
cedric 14.05.2026, 20:05:36 via iOS
  • 1
@lubie-sernik: masz prawo na kat A? To wyrob prawko miedzy narodowe w urzedzie
  • Odpowiedz
cedric
cedric 14.05.2026, 19:54:26
  • 3
#kuchennerewolucje ciepli kucharze ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
14.05.2026, 19:55:13 via Wykop
  • 1
@cedric: czerwony na pewno
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
14.05.2026, 20:22:54 via Wykop
  • 2
@cedric: tak, no przecież na starcie mówili że "partnerzy biznesowi i życiowi"
  • Odpowiedz
cedric
cedric 14.05.2026, 19:53:15
  • 1
#kuchennerewolucje ale wyżera kto glodny ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toodrunktofuck
toodrunktofuck
14.05.2026, 19:15:29
  • 3
Knajpa z dzisiejszych rewolucji. #kuchennerewolucje
toodrunktofuck - Knajpa z dzisiejszych rewolucji.  #kuchennerewolucje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 14.05.2026, 19:51:17 via iOS
  • 0
@toodrunktofuck: a to lis przebiegły
  • Odpowiedz
cedric
cedric 12.05.2026, 20:07:29
  • 0
#eurowizja lepsze to niz kurde baba z broda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 12.05.2026, 19:36:43
  • 1
#eurowizja stroje z Aliexpress lub shein zd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siatkarz17
Siatkarz17
Siatkarz17
12.05.2026, 11:53:43
  • 0
#studia #studbaza #lublin
Jest tu może ktoś kto studiował BHP na UP Lublin? Bo miałbym kilka pytań.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 12.05.2026, 19:35:04 via iOS
  • 1
Nie studiowałem i nie znam.

Ps Jak bhp uczą tak jak szkolą ludzi pierwszego dnia pracy i przykładaja temu uwage to daj se spokoj. W kazdej pracy bhpowie kojarzylmi sie ze starym niepotrzebnym dziadkiem.
  • Odpowiedz

433

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nadchodząca nowelizacja warunków technicznych (WT 2026) wprowadza najbardziej rygorystyczne normy w historii polskiego mieszkalnictwa. Od drugiej połowy września 2026 roku każdy nowo wznoszony obiekt będzie musiał spełniać bardzo rygorystyczne standardy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 11.05.2026, 07:17:05
  • 284
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budowadomu
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    budujzwykopem
  • #
    polska
cedric
cedric 11.05.2026, 09:41:30 via iOS
  • 12
znajomy kupil dzialke 12 km od centrum miasta wojewodzkiego . Zabudowa willowa . Dzialka za 400tys a pge do niego ze przylacze maks 8kw :) modernizacja za 2 lata. Ale sa inne priorytety jak widac.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cedric
cedric 09.05.2026, 13:06:56
  • 4
#lublin jako ze korowód na juwenalia w tym roku był jaki był, to zobaczymy których studentów i przyszlych inżynierów mamy najwiecej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
cedric - #lublin jako ze korowód na juwenalia w tym roku był jaki był, to zobaczymy k...

źródło: IMG_6591

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric
Autor
09.05.2026, 15:25:33 via iOS
  • 0
@wcaleniepchamsiewmultikonto: ja widzę spacerujące pary z wozkami
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
08.05.2026, 19:06:46
  • 17
Dojeb dwie paki za karnet na wątpliwych jakościowo grajków, zbierz 50 osób na korowodzie XDDDDDDDDDDD
#lublin
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 08.05.2026, 20:50:11 via iOS
  • 9
@picasssss1: juwenalia skonczyly sie po covidzie
  • Odpowiedz
cedric
cedric 07.05.2026, 20:36:04
  • 5
#kuchennerewolucje pelny lokal - za tanio podniesc ceny. Za drogo brak ludzi wezwac magde gressler
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
07.05.2026, 19:03:58
  • 65
#przegryw

Gotuję teraz coś, ale czy będzie pszne, nie wiem
Mechamaru - #przegryw 

Gotuję teraz coś, ale czy będzie pszne, nie wiem

źródło: 1000232177

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 07.05.2026, 20:26:40 via iOS
  • 0
@Mechamaru: kurczak slodko kwasny mniam. Przegrywy jedza mrozone pizze a nie sami gotuja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >

Jacek

  • Biała

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 02.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking