Nie macie wrażenia, że La Liga może stać się taką ligą jak niemiecka, francuska czy do niedawna włoska, że jest jeden potentat a reszta co najwyżej walczy o 2. miejsce? Barcelona gigantyczny kryzys wiadomo, Kotletiko ma wyraźnie problem, by przebić swój sufit, tylko Real jako tako się trzyma, jeśli rzeczywiście La Liga zmieni się w taką Bundesligę czy League 1, to pewnie kibice Realu będą się cieszyć, ale dla całej ligi i
Mirki, polecicie jakiś glośnik, który głownie ma mi służyć do komputera (oglądanie filmów i meczy). Niestety mój monitor nie ma wbudowanego audio. Fajnie gdyby również był bluetooth. Cena do 200 zł.
@c_39: Ja miałem z kolei tak, że poprzez ten nowy launcher gra nie chciała się uruchomić (błąd o innym laucherze uruchomionym w tle - nie było takiego oczywiście ), musiałem ją poprać za pomocą Origina - może komuś się to przyda
Ciekawostka, w 3 sezonie Narcos: Meksyk w jednej ze scen pojawia się gazeta na której widzimy Hirvinga Lozano, niby nic dziwnego, ale akcja dzieje się w latach 90 gdzie sam piłkarz to rocznik 1995
#olx #januszebiznesu #januszeolx #heheszki
źródło: comment_1638788621X631xZM744SHA8RPbHBs06.jpg
Pobierz