Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
c_39

c_39

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2224
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 2108
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
ThaFog
ThaFog
06.12.2021, 11:06:51
  • 2289
Nie no, naprawdę istnieją tak głupi ludzie? xD

#olx #januszebiznesu #januszeolx #heheszki
ThaFog - Nie no, naprawdę istnieją tak głupi ludzie? xD

#olx #januszebiznesu #janu...

źródło: comment_1638788621X631xZM744SHA8RPbHBs06.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 06.12.2021, 14:01:05
  • 0
@ThaFog: O ja p------e
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
05.12.2021, 15:52:28
  • 49
Simeone, Venezia - Verona 3:4
#ladnygol #mecz #seriea #golgif

Verona grała w pierwszej połowie piach, i przegrywała 3:0.
W drugiej połowie wszystko się zmieniło.
Jak to mówią, 3:0 to niebezpieczny wynik.
Matpiotr - Simeone, Venezia - Verona 3:4
#ladnygol #mecz #seriea #golgif

Verona g...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 05.12.2021, 17:04:03
  • 9
@Matpiotr: Ja nie wiem, w tym sezonie Serie A to jest jakiś odlot, aż cięzko uwierzyć, że to nie jest ustawione
  • Odpowiedz
ObslugaRadomskiegoLotniska
ObslugaRadomskiegoLotniska
04.12.2021, 21:54:44
  • 37
Sobota wieczur i humor gituwa
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Sobota wieczur i humor gituwa
#realmadryt #mecz

źródło: comment_1638654848uLaoLv4R5zjd6afK8QdW7Y.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 04.12.2021, 23:46:22
  • 0
@FrancescoCerezarez: A czym mamy się jarać? LM to długa droga, są mocniejsze ekipy.
  • Odpowiedz
c_39
c_39 04.12.2021, 20:58:47
  • 3
Kto by pomyślał te 3 lata temu, że kontuzja Benzemy będzie największą tragedią dla Realu

#realmadryt #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
04.12.2021, 21:00:44
  • 0
@robertx: Podobno wypada na mecz z Interem i Kotletiko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
04.12.2021, 21:01:59
  • 0
@tomszczyk: Też prawda, teraz cała nadzieja w Asensio i Vinim
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
04.12.2021, 21:06:10
  • 0
@tomszczyk: Ma jakieś przebłyski, Jović i Mariano nawet tyle nie zagwarantują.
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
04.12.2021, 21:07:21
  • 0
@tomszczyk: O Jovic asysta XD
  • Odpowiedz
c_39
c_39 04.12.2021, 21:06:46
  • 1
VINI

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomszczyk
tomszczyk
04.12.2021, 20:50:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 04.12.2021, 20:56:05
  • 0
@tomszczyk: Przepraszam Asensio za to co o tobie mówiłem
  • Odpowiedz
c_39
c_39 04.12.2021, 20:17:55
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
04.12.2021, 20:21:01
  • 0
@c_39: no i czesc
  • Odpowiedz
B.....a
B.....a
konto usunięte 04.12.2021, 19:56:58
  • 7
Nie macie wrażenia, że La Liga może stać się taką ligą jak niemiecka, francuska czy do niedawna włoska, że jest jeden potentat a reszta co najwyżej walczy o 2. miejsce? Barcelona gigantyczny kryzys wiadomo, Kotletiko ma wyraźnie problem, by przebić swój sufit, tylko Real jako tako się trzyma, jeśli rzeczywiście La Liga zmieni się w taką Bundesligę czy League 1, to pewnie kibice Realu będą się cieszyć, ale dla całej ligi i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 04.12.2021, 20:05:43
  • 1
@Brazylia: No nie wiem, dal mnie jako kibica Realu to nie jest dobra wiadomość
  • Odpowiedz
c_39
c_39 01.12.2021, 21:59:26
  • 16
Jak to szło? Najlepsze United od lat i Arsenal spadający do 2 ligi?

#mecz #pilkanozna
c_39 - Jak to szło? Najlepsze United od lat i Arsenal spadający do 2 ligi? 

#mecz ...

źródło: comment_1638395941ktGZpySh2GaAFDJKk0lGoK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

u.....e
u.....e
konto usunięte 01.12.2021, 22:02:38 via iOS
  • 16
@c_39: Pierwszy raz w historii skończyli ligę po 13 kolejkach?
  • Odpowiedz
Iucek
Iucek
02.12.2021, 10:45:12
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

c_39
c_39 01.12.2021, 21:39:24
  • 0
W Bilbao to kiedykolwiek grał ktoś spoza Hiszpanii?

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abyssos666
abyssos666
01.12.2021, 21:40:59
  • 3
@c_39: z hiszpanii jak z hiszpanii, tam prawie wszyscy z kraju baskow sa xd
  • Odpowiedz
N.....s
N.....s
konto usunięte 01.12.2021, 21:45:05
  • 1
@klodwandam: @c_39: https://drybler.com/2018/01/16/athletic-bilbao-pierwszy-raz-siega-po-pilkarza-spoza-kraju-baskow/
  • Odpowiedz
c_39
c_39 01.12.2021, 21:14:06
  • 0
Ma ktoś dobrego streama Real - Athletic? Na strumyku strasznie tnie na SD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 01.12.2021, 20:26:48
  • 1
Człowiek płaci za to eleven i oczywiście musi włączyć strumyk.tv bo nie leci dziś mecz Realu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 29.11.2021, 19:10:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
29.11.2021, 19:11:10
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

c_39
c_39 28.11.2021, 23:35:31
  • 1
Która drużyna jest obecnie Waszym zdaniem najlepszą na świecie?

#pilkanozna #mecz

ankieta

  • Manchester City 8.9% (12)
  • Liverpool 20.0% (27)
  • Bayern Monachium 31.9% (43)
  • Chelsea 17.8% (24)
  • Manchester United 4.4% (6)
  • Real Madryt 8.1% (11)
  • PSG 2.2% (3)
  • Atletico Madryt 0.7% (1)
  • Inna (napisz w komentarzu) 5.9% (8)

Oddanych głosów: 135

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik
29.11.2021, 00:10:55
  • 1
@c_39: ajax
  • Odpowiedz
edix10
edix10
29.11.2021, 00:18:02
  • 3
@c_39: Raków Częstochowa kto również tak uważa prosze o +
  • Odpowiedz
c_39
c_39 22.11.2021, 13:04:39
  • 0
Mirki, polecicie jakiś glośnik, który głownie ma mi służyć do komputera (oglądanie filmów i meczy). Niestety mój monitor nie ma wbudowanego audio. Fajnie gdyby również był bluetooth. Cena do 200 zł.

#pcmasterrace #audio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BluntRoller
BluntRoller
22.11.2021, 13:07:13 via iOS
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

c_39
c_39
Autor
22.11.2021, 13:19:27
  • 0
trust gtx 83


@BluntRoller: Chodzi mi głównie o taki głośnik pokroju JBL Charge albo XIAOMI Mi Speaker
  • Odpowiedz
c_39
c_39 21.11.2021, 17:46:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZmutowanaFrytkownica
ZmutowanaFrytkownica
21.11.2021, 17:54:57
  • 1
@c_39: pobieranie chce ci podświadomie przekazać, że nie warto tego ściągać. Może warto posłuchać, sam zdecyduj.

A tak na serio, to sprawdziłem i pobiera się normalnie.
  • Odpowiedz
Ravius
Ravius
Ravius
21.11.2021, 21:13:12
  • 0
@c_39: Ja miałem z kolei tak, że poprzez ten nowy launcher gra nie chciała się uruchomić (błąd o innym laucherze uruchomionym w tle - nie było takiego oczywiście ), musiałem ją poprać za pomocą Origina - może komuś się to przyda
  • Odpowiedz
c_39
c_39 21.11.2021, 14:52:54
  • 1
Skład na Granade: Courtois; Carvajal, Nacho, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić; Asensio, Vinícius i Benzema.

#realmadryt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inrain88
inrain88
21.11.2021, 14:58:41
  • 0
@c_39 O najs, próbowa odyzskania Bezsensio vol. 1298012
  • Odpowiedz
proofd12
proofd12
21.11.2021, 15:03:15 via Android
  • 0
@c_39 ten skład przypominam mocno końcówkę ZZ. Nie podoba mi się to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39 20.11.2021, 13:42:43
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 17.11.2021, 20:00:35
  • 14
Ciekawostka, w 3 sezonie Narcos: Meksyk w jednej ze scen pojawia się gazeta na której widzimy Hirvinga Lozano, niby nic dziwnego, ale akcja dzieje się w latach 90 gdzie sam piłkarz to rocznik 1995

#narcos #pilkanozna
c_39 - Ciekawostka, w 3 sezonie Narcos: Meksyk w jednej ze scen pojawia się gazeta na...

źródło: comment_1637179164UX9DZ0zq5YxjX2jxBFKLrM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
  • Strona 9 z 16
  • >

Prawica Lewica

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking