Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
c_39

c_39

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2252
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 2136
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
ger47
ger47
22.12.2021, 21:38:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Militao to obecnie najlepszy zawodnik z kadry Realu zaraz po Benzemie. Vini jest świetny, ale ma zbyt wiele momentów, gdy jest niewidoczny imo
#realmadryt #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 22.12.2021, 21:53:07
  • 0
@ger47: Piękny zmiennik Ramosa (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
EjniaKK
EjniaKK
20.12.2021, 19:27:56
  • 1
Mamy tu jakiegoś emotologa? Co mogą symbolizować te emotki?
#mecz #pilkanozna #realmadryt
EjniaKK - Mamy tu jakiegoś emotologa? Co mogą symbolizować te emotki? 
#mecz #pilkan...

źródło: comment_1640028471R6io2BnJCDEsZgI0RTtjuS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 21.12.2021, 08:08:07
  • 2
@EjniaKK: W końcu od lipca koledzy z druzyny ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
c_39
c_39 20.12.2021, 12:08:01
  • 3
https://www.youtube.com/watch?v=5hFd6zGkxLE&t=253s

Ale mi go brakuje

#realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 20.12.2021, 09:05:23
  • 0
Ile mógłbym wołać za 2 miesięcznego 3060Ti? Karta od KFA2 1 Click OC. Jednak chyba wolę iPhone 13 Pro xD

#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
20.12.2021, 09:29:41
  • 0
@majk3l: Po OC max 70*C
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
20.12.2021, 09:36:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
20.12.2021, 10:05:43
  • 1
@jandiabeldrugi: Ja w Lutym sprzedałem 5700XT za 4,5k, kupiona za 1900 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
20.12.2021, 11:50:57
  • 0
@Variv: lhr
  • Odpowiedz
c_39
c_39 20.12.2021, 10:46:45
  • 1
Side Baby, DrefGold - Nuvola

Zajebista kołysanka

#wloskirap #rap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tfuipan
tfuipan
20.12.2021, 07:16:44
  • 0
Czekać na iphone 14, czy brać teraz 13 pro? #iphone #apple
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 20.12.2021, 08:36:49
  • 0
bierz 12 pro, różnica praktycznie żadna


@eugeniusz_geniusz: 120 hz
  • Odpowiedz
c_39
c_39 19.12.2021, 12:26:08
  • 1
Side Baby - Frecciarossa

Włoski to chyba najlepszy rap w Europie

#rap #wloskirap
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
19.12.2021, 12:33:04
  • 0
@do_abordazu: @RussianTeacher: Definitywnie nie jestem fanem tego języka
  • Odpowiedz
Arekt
Arekt
18.12.2021, 23:55:53
  • 11
Sto lat dla najlepszego napastnika
#realmadryt #pilkanozna
Arekt - Sto lat dla najlepszego napastnika 
#realmadryt #pilkanozna

źródło: comment_1639871739m9REIZFrKFedZRGHwOfBgJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 19.12.2021, 00:07:44
  • 1
@Arekt: Oby w tym roku 5 raz podniósł ten puchar
  • Odpowiedz
c_39
c_39 19.12.2021, 00:18:31
  • 1
@Arekt: Oczywiście miałem na myśli sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hypeman
Hypeman
18.12.2021, 17:36:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 18.12.2021, 17:38:11
  • 0
@Hypeman: Barca to będzie drugi Milan
  • Odpowiedz
c_39
c_39 18.12.2021, 18:13:31
  • 1
@Lipa1992: No hiszpańska piłka to aktualnie komedia, straszny spadek w ciągu kilku lat
  • Odpowiedz
RetNom
RetNom
RetNom
17.12.2021, 20:26:35 via Android
  • 1
Messi z najładniejszą bramką fazy grupowej LM ? XDD Z głowy 3 lepsze pamiętam, oni już nawet się nie kryją

#mecz #pilkanozna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 17.12.2021, 20:35:45
  • 0
@RetNom: Przeciez to co w----ł Asensio było 3 razy lepsze
  • Odpowiedz
c_39
c_39 17.12.2021, 20:35:55
  • 1
@RetNom: Albo Thiago
  • Odpowiedz
Milanello
Milanello
Milanello
17.12.2021, 15:22:14 via Android
  • 0
Lucas Digne w Realu Madryt? To już pewne: Zimą odejdzie z Evertonu, przez konflikt z Benitezem.
W zeszłym sezonie u Ancelottiego miał 7 asyst, dla porównania Mendy miał 0. Nawet jeśli by nie wygryzł Mendego, to byłby mocną konkurencją.
#realmadryt #mecz #plotkitransferowe #pilkanozna #laliga
Milanello - Lucas Digne w Realu Madryt? To już pewne: Zimą odejdzie z Evertonu, przez...

źródło: comment_1639754534e6xMbht0Z1ZuIaItV5GuGi.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 17.12.2021, 16:15:35
  • 0
Lucas Digne


@Milanello: Tak, razem w walizce z Rudigerem, Pogba Halandem i Mbappe
  • Odpowiedz
B.....a
B.....a
konto usunięte 16.12.2021, 17:12:03
  • 3
Ale fuszera w KS, przecież Liga Grecka nie kończy rozgrywek w marcu tylko w maju... W marcu kończy się tylko faza zasadnicza.
#mecz #kanalsportowy #pilkanozna
B.....a - Ale fuszera w KS, przecież Liga Grecka nie kończy rozgrywek w marcu tylko w...

źródło: comment_1639674684zYLWBMXzjf84RFnvNfiL8i.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 16.12.2021, 22:27:47
  • 0
@Brazylia: where La Liga
  • Odpowiedz
c_39
c_39 15.12.2021, 20:52:08
  • 25
Ja nie wierzę, że ludzie znów pozakładali konta na własne imie i nazwisko XD

#queenoftheblack
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....y
N.....y
konto usunięte 15.12.2021, 20:52:52
  • 3
@c_39: wszechświat i głupota ludzka nie zna granic jak mawiał pewien niemiec
  • Odpowiedz
mateusz-bogacki
mateusz-bogacki
15.12.2021, 20:53:25
  • 2
@c_39: Że też tacy ludzie się trafiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39 14.12.2021, 22:06:33
  • 21
Nowy właściciel oficjalnie ogłoszony!

#legia #pilkanozna
c_39 - Nowy właściciel oficjalnie ogłoszony! 

#legia #pilkanozna

źródło: comment_16395195752fkvJ29mDro9XKFTKfY4qL.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurakSuchodolski
BurakSuchodolski
14.12.2021, 22:07:13
  • 4
@c_39: wszystko tak jak powinno być, czyli na o-------l
  • Odpowiedz
c_39
c_39 13.12.2021, 17:18:21
  • 0
Jakieś ciekawe promki na Air Podsy 2 generacji?

#apple
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
13.12.2021, 17:31:19
  • 0
@LubieKiedy: Z 400 pln
  • Odpowiedz
c_39
c_39 13.12.2021, 14:15:11
  • 0
Real - PSG

#realmadryt #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pu100stan
pu100stan
13.12.2021, 14:16:08
  • 0
@c_39: nieźle
  • Odpowiedz
c_39
c_39 12.12.2021, 21:56:59
  • 5
I zajebiście, na zero z tyłu

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 12.12.2021, 21:11:46
  • 0
ja jebe

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
  • Strona 8 z 16
  • >

Prawica Lewica

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking