Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bub20

bub20

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4822
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 4778
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 24
bub20
bub20 01.10.2017, 18:41:23
  • 3
#olsztyn jakiś lekarz medycyny pracy przyjmie mnie jutro od ręki bez skierowania? :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CichyBob
CichyBob
01.10.2017, 20:35:48
  • 0
@bub20: Od ręki da się załatwić, ale badania robi się do konkretnej pracy, a zaświadczenie wystawiane jest dla konkretnego pracodawcy.
  • Odpowiedz
bub20
bub20
Autor
01.10.2017, 20:39:41 via Android
  • 0
@CichyBob konkretnie chodzi o zaświadczenie, że nie ma przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej. Potrzebuje tego do testów sprawnościowych. W sumie może powinienem celować w lekarza sportowego? Albo rodzinny mi takie coś wystawi xD już sam się w tym pogubiłem
  • Odpowiedz
bub20
bub20 01.10.2017, 02:32:39 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 24.09.2017, 11:43:15 via Android
  • 2
Mozna sprzątać sobie auto w niedzielę czy tradycja zabrania? #niedzielawieczur
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OverRide
OverRide
24.09.2017, 11:44:03 via Android
  • 0
@bub20 w niedzielę leżysz z wywalonym pindolem, jak Pan Bóg przykazał.
  • Odpowiedz
bub20
bub20
Autor
24.09.2017, 11:52:06 via Android
  • 0
@OverRide właśnie leżę ale nudzi mi się
  • Odpowiedz
bub20
bub20 17.09.2017, 16:19:41 via Android
  • 1
Dej ktoś strima legii żeby na PS4 działał pliska
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....k
M.....k
konto usunięte 17.09.2017, 16:20:07
  • 1
@bub20: włoncz se w fifie mecza
  • Odpowiedz
James0n
James0n
17.09.2017, 16:23:01
  • 0
@bub20: możesz bernabeu nastawić jak tak bardzo chcesz // niestety nie pomogę ze streamem ;/
  • Odpowiedz

3062

Rekord w pomiataniu klientem - reklamacja butów odrzucona w kilkanaście minut

Rekord w pomiataniu klientem - reklamacja butów odrzucona w kilkanaście minut

Nike Factory Store w podkrakowskiej Modlniczce odrzuca reklamacje sprzedawanych przez siebie butów w trybie natychmiastowym. "Ekspertyza" odbywa się na zapleczu w pięć minut, po czym klient dostaje wcześniej przygotowane pismo odrzucające reklamację z powodu złego użytkowania butów.

byferdo
z
loveestate.blox.pl
dodany: 14.09.2017, 07:09:06
  • 329
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    oszukujo
  • #
    januszebiznesu
  • #
    nike
  • #
    buty
bub20
bub20 14.09.2017, 08:36:49 via Android
  • 0
Moje buty często w ten sposób kończą swój żywot i jestem w pełni swiadomy, ze źle je zakładałem. Tu też ewidentna wina tego ich syna i nie powinni nawet się z tym spierać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bub20
bub20 13.09.2017, 11:59:56 via Android
  • 3
#fifa18 trochę boje się tej nowej gry, wydaje mi się że to będzie rakowisko gry na czas po strzelonej bramce przez te śmieszne tempo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 12.09.2017, 17:11:38 via Android
  • 1
Zabrali wam tego knacka co za darmo był? #ps4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luz3r
luz3r
12.09.2017, 17:29:26
  • 1
@bub20: Ciągle działa.
  • Odpowiedz
luz3r
luz3r
12.09.2017, 18:04:53
  • 0
@robvan: Albo cofną licencję tylko tym z platynami - trofea też cofną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
bub20
bub20 07.09.2017, 20:01:00
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innemend
innemend
innemend
07.09.2017, 21:08:08 via Android
  • 0
Czymkolwiek, mówisz? Ktoś może mieć spore pole do popisu:D
  • Odpowiedz
bub20
bub20
Autor
07.09.2017, 22:02:41 via Android
  • 0
@innemend pole duże, tylko wszystko w granicach rozsądku xD
  • Odpowiedz
bub20
bub20 07.09.2017, 17:46:59
  • 2
Cześć,
szukam jakiejś taniej kamerki (do kilku stówek) sportowej lub nie. Zależy mi na nagrywaniu meczy piłkarskich w dobrej jakości, kamerka też czasami ustawiana byłaby za bramką. Ważne żeby wytrzymała min 90 min ciągłego nagrywania.
Da radę coś takiego ogarnąć?
#kamerki #kamerasportowa
#zakupyzchin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20
Autor
07.09.2017, 17:57:10 via Android
  • 0
@ptasiek2 jeśli jakiś powerbank wystarczy to z tym nie będzie problemu
  • Odpowiedz
ptasiek2
ptasiek2
07.09.2017, 18:02:17 via iOS
  • 0
@bub20: lądowanie przez USB ale wtedy o obudowie wodoszczelnej możesz zapomnieć. Xiaomi YI?
  • Odpowiedz
bub20
bub20 05.09.2017, 14:09:41 via Android
  • 2
Da się jakoś sprawdzić ile min filmu mogę nagrać telefonem ? #android dokładnie to Huawei p9 lite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 05.09.2017, 13:20:14 via Android
  • 2
Się okazuje że nie znam swojego hasła na wykop.pl dobrze że jestem zalogowany cały czas na telefonie #wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 04.09.2017, 20:15:57 via Android
  • 6
#mecz oliwa sprawiedliwa ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 04.09.2017, 20:10:47 via Android
  • 4
#mecz dobra, ale mąka to jedyny zawodnik którego na boisku nie ma, chyba Fabian więcej rozgrywa od niego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 04.09.2017, 19:33:18 via Android
  • 14
#mecz ten makuszewski to fajne gra, zdecydowanie lepiej od Błaszczykowski z meczu z dania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F.....A
konto usunięte 04.09.2017, 19:34:27 via iOS
  • 2
@bub20: Błaszczu z Dania przez pierwsza polowe to zapomniałem ze jest na boisku
  • Odpowiedz
kodyak
kodyak
04.09.2017, 19:37:36
  • 0
zdecydowanie lepiej od Błaszczykowski


@bub20: a tu mozna sie zgodzic
  • Odpowiedz
bub20
bub20 04.09.2017, 16:26:10 via Android
  • 1
Różowy pojechał sobie kupić liquid i przywiozła takie coś. To sam aromat i do tego potrzebna jakaś baza? #epapierosy
bub20 - Różowy pojechał sobie kupić liquid i przywiozła takie coś. To sam aromat i do...

źródło: comment_IC9YuaoxsS2PZmmAq10qNIMLCjZZzaHw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20
Autor
04.09.2017, 16:29:59 via Android
  • 2
@StrucelRTFSC jprdl to nieźle ją sprzedawca wyruchał xD
  • Odpowiedz
Tabak89
Tabak89
04.09.2017, 16:45:04 via Android
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

bub20
bub20 04.09.2017, 14:04:58 via Android
  • 2
Był ktoś już z #olsztyn w tym nowym dziś otwartym super King kebab na dworcowej? Dużo ludzi jest?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20
Autor
04.09.2017, 14:16:44 via Android
  • 1
@ThirtyDoorKey naprzeciwko przystanku dworcowa przychodnia, obok ravioli
  • Odpowiedz
bub20
bub20
Autor
04.09.2017, 15:26:12 via Android
  • 1
@Nolimit
@preak
@AnonimowyGoj
@ThirtyDoorKey jakby co to jeszcze z pół godziny i dopiero będą robić kebsy
  • Odpowiedz
bub20
bub20 01.09.2017, 20:23:07
  • 3
Już można? #mecz #pdk
bub20 - Już można? #mecz #pdk

źródło: comment_uWkLkha6elwewK28fSOiwnmDzlwkSInb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20 01.09.2017, 10:41:02 via Android
  • 3
Jest jakaś przeglądarka na #android obsługująca silverlight? #przegladarki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bub20
bub20
Autor
01.09.2017, 17:54:02 via Android
  • 0
@NH35 szkoda, zajmuje się klubem sportowym a wszystkie sprawy związkowe odbywają się na platformie extranet. Mam nadzieję, że PZPN zmądrzeje i uaktualni ten system jak najprędzej
  • Odpowiedz
NH35
NH35
01.09.2017, 18:18:05
  • 0
@bub20: PZPN, TVP wszystko co państwowe musi działać topornie.
  • Odpowiedz
bub20
bub20 29.08.2017, 16:46:34 via Android
  • 2
#medycyna co zrobić w przypadku anginy ropnej?
Jedynym objawem jest ból gardła i te białe cos w środku gardła. Jutro pójdę z tym do lekarza ale chciałbym już zacząć z tym walczyć domowymi sposobami ( nie ma apteki )
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjolka
Wjolka
29.08.2017, 16:58:39 via Android
  • 4
@bub20 Jeśli to faktycznie angina ropna to konieczny jest antybiotyk.
  • Odpowiedz
Lawonok
Lawonok
Lawonok
29.08.2017, 17:02:04
  • 1
@bub20: nie musi to być angina ropna, ale idź do rodzinnego.
  • Odpowiedz
bub20
bub20 26.08.2017, 12:08:05 via Android
  • 2
#got już się skończył? Pytam bo może bym zaczął oglądać jak zakończony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zlyczarek
zlyczarek
zlyczarek
26.08.2017, 12:08:49 via Android
  • 1
@bub20 ostatni sezon w przyszlym roku
  • Odpowiedz
bub20
bub20
Autor
26.08.2017, 12:10:24 via Android
  • 2
@zlyczarek a to poczekam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
  • Strona 12 z 19
  • >

Dominik

  • No
  • Olsztyn

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking