Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
beniusxp

beniusxp

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 225
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 224
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
cebulowyInwestor
cebulowyInwestor
cebulowyInwestor
23.01.2025, 19:05:37
  • 0
Nagońcie mnie na coś
Macie jakąś perełkę/smieciucha do 6$ za papier?
#mirkobets
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 23.01.2025, 19:10:31 via iOS
  • 0
@cebulowyInwestor też za czymś patrzę z GPW z dywidendą i perspektywą
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 21.01.2025, 18:44:33
  • 14
Póki co tak wygląda sytuacja w portfelu + 50 akcji Orlenu na Aliorze (karta akcjonariusza). Od tamtego roku trzymam się taktyki 1000pln/miesiac w ETF SP500 a od tego roku poza dorzucam do tego kolejny tysiąc na akcję. Za nadwyżki kupiłem Synektik i XTB, który zostaje u mnie na longa. Rozglądam się za perspektywicznymi spółkami które płacą dywidendę i szybko się rozwijają. Pytanie czy lepiej skupić się na tym co mam i powiększać
beniusxp - Póki co tak wygląda sytuacja w portfelu + 50 akcji Orlenu na Aliorze (kart...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
21.01.2025, 18:58:44 via iOS
  • 0
@richr przeszło mi to przez myśl po informacji, że w wiesku każdy npc ma żyć swoim życiem, niezależnie czy jesteś blisko niego czy nie, ale jak się pewnie domyślasz po ostatnich wzrostach nie wiem czy to dobry moment XD @kzklozet2 chyba nie do końca kumam terminologię, możesz wytłumaczyć? Zakupy robię w PLN z przewalutowaniem XTB, nie mam konta ike
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp
Autor
21.01.2025, 19:18:31 via iOS
  • 1
@kzklozet2 kiedyś to liczyłem to przy kwotach rzędu tysiąca złotych nie ma specjalnej różnicy. Jakbym wpłacał więcej to już mógłbym pokusić się o przewalutowanie. Pierwsze konto założyłem w PLN, bo nie miałem pojęcia o tym że można inaczej, niech tak już zostanie :D
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp
Autor
21.01.2025, 19:59:24 via Wykop
  • 0
@Cykmyk: Papierowe miliony, podoba mi się to określenie :) Portfel dywidendowy, więc żal byłoby cokolwiek sprzedać, póki co nadążam za obserwacją tych spółek, więc nawet nie miałbym po co ich sprzedawać. :D Jedynie Orlen, który zakupiłem po średniej cenie 60zł parę miesięcy temu, trochę mi zbrzydł po ostatnich spadkach, za dużo tam polityki, dywidenda tylko mnie trzyma. Jak zaświeci mi się na zielono to pomyślę czy nie sprzedać i nie
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp
Autor
21.01.2025, 20:23:06 via iOS
  • 0
@gosciu82 Orlen zbrzydł, bo nie robiłem specjalnego researchu przed zakupem. Spółka skarbu państwa, za dużo polityki, niestabilność, wszystko może się wydarzyć. Może źle to rozumuje, jeśli tak to mnie popraw. Co do spadków, sam ich oczekuję celem dokupienia większej ilości akcji, tak jak pisałem, pozycja długoterminowa. A i dodam, podpaliłem się też kartą akcjonariusza xD
  • Odpowiedz
Euph0
Euph0
Euph0
20.01.2025, 14:53:42
  • 0
#intel opłaca się ten papier trzymać i czekać aż jeszcze trochę pójdzie w górę, czy aktualne odbicie to szczyt ich możliwości i raczej znów będzie tendencja w dół? #gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 20.01.2025, 15:51:12 via Wykop
  • 0
@Euph0: jak Intel trafi w ręce Elona Muska to może być ciekawie, ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekał
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 19.01.2025, 07:45:04
  • 0
Myślicie że jest sens wbić w trumpcoina po aktualnej cenie na przysłowiowego farta? Cudów się nie spodziewam, ale różnie może być, kto wie co się wydarzy jutro. Jeśli ten choin trafiłby na Binance (chociaż nie wiem czy to możliwe) i byłaby ogólnodostępna to w ogole mogłaby być pompa. Co myślicie?
#kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
19.01.2025, 07:56:19 via iOS
  • 0
@Grucholek a można kupić spot?
  • Odpowiedz
devel9k
devel9k
17.01.2025, 14:36:00
  • 1
#gielda
Jakie macie bety przed pon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 17.01.2025, 16:00:39 via Wykop
  • 0
@bluffek: jakie altcoiny teraz na czasie warte obserwacji? Ja mam żal do siebie że zwlekałem z kupnem xrp po 2zl jeszcze parę miesięcy temu, 3 pod względem kapitalizacji a cena stosunkowo przystępna, może w to będzie pompa. Bitcoin trochę może przerażać cena, xrp ogólnodostępne się wydaje
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 16.01.2025, 11:49:10
  • 2
Magiczna bariera przekroczona, mam do rozdysponowania jeszcze 1.5k, żałuję, że nie kupiłem sp500, bo kurs mi trochę odjechał. Polecacie jakieś spółki? W portfelu XTB, ORLEN, SYNEKTIK i właśnie ETF CSPX.UK. Mam na razie zlecenie ustawione na XTB po 70zł/akcja, poczekać jeszcze czy zmienić plan? #gielda #xtb
beniusxp - Magiczna bariera przekroczona, mam do rozdysponowania jeszcze 1.5k, żałuję...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
16.01.2025, 19:31:04 via Wykop
  • 0
@Leithain: PLN, tak dobrze jeszcze nie jest
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 14.05.2022, 18:02:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schneiper
schneiper
schneiper
14.05.2022, 17:51:37
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 14.05.2022, 17:54:27
  • 0
@schneiper: ale przecież to już było wcześniej wiadome
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 01.08.2019, 20:18:25 via Android
  • 0
Posłuchajcie, temat może i dawno przerobiony, ale z YT został zdjęty jeden z remixow z JP2, dokladnie hardcore remix. Nie pamiętam kanału, pamietam miniaturkę, poszukuję kogoś kto zrobił ewentualny reupload którego nie mogę znaleźć albo ktoś ma zgrane i chce się podzielić. Dzięki!
#janpawel2 #jp2#jp2 #youtube
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
21.11.2021, 13:49:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Niedzwiadu
Niedzwiadu
13.05.2021, 21:27:26
  • 0
hmm, no trzeba było wejść w to po same jaja
#vykoprucoin #kryptowaluty
Niedzwiadu - hmm, no trzeba było wejść w to po same jaja
#vykoprucoin #kryptowaluty

źródło: comment_1620941164o4hd9iBXDlZ7swyr0rfNHy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 13.05.2021, 21:42:14
  • 0
@Bekovsky: gdzie takie można zakupić?
  • Odpowiedz
milovel
milovel
12.05.2021, 19:15:02
  • 15
Załadowałem się po jaja w #dogecoin i #polkadot i od razu sie z-----o. Symulacja nigdy nie pozwoli mi wygrać
#kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 12.05.2021, 19:15:51
  • 9
@milovel: bez paniki i będzie dobrze
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 12.05.2021, 18:42:12
  • 0
coś z tego doge jeszcze będzie? ktoś planuje jakies inwestycje jeszcze?
#dogecoin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
12.05.2021, 18:47:34
  • 0
@MaciejR93: Ja czekam dalej na zweryfikowanie konta Binance, tak to już tez bym kupił :D
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp
Autor
12.05.2021, 18:49:49
  • 0
@MaciejR93: A tam shibe tez można kupić?
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
06.05.2021, 11:21:53
  • 0
Który ona jest rocznik?
#natsu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 06.05.2021, 11:22:07
  • 0
@kocham-pati-3: 97
  • Odpowiedz
beniusxp
beniusxp 06.05.2021, 11:03:26
  • 4
ale tam teraz w ich teamie musi być płacz dopiero xDDDDDD
#natsu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp
Autor
06.05.2021, 11:03:37
  • 1
@beniusxp: jak ktoś coś ma za uszami to już koniec
  • Odpowiedz
szymonhubert16
szymonhubert16
szymonhubert16
06.05.2021, 10:48:55
  • 2010
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beniusxp
beniusxp 06.05.2021, 10:49:44
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

michał

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.10.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking