Póki co tak wygląda sytuacja w portfelu + 50 akcji Orlenu na Aliorze (karta akcjonariusza). Od tamtego roku trzymam się taktyki 1000pln/miesiac w ETF SP500 a od tego roku poza dorzucam do tego kolejny tysiąc na akcję. Za nadwyżki kupiłem Synektik i XTB, który zostaje u mnie na longa. Rozglądam się za perspektywicznymi spółkami które płacą dywidendę i szybko się rozwijają. Pytanie czy lepiej skupić się na tym co mam i powiększać
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz




Macie jakąś perełkę/smieciucha do 6$ za papier?
#mirkobets
#gielda