Wpis z mikrobloga

Magiczna bariera przekroczona, mam do rozdysponowania jeszcze 1.5k, żałuję, że nie kupiłem sp500, bo kurs mi trochę odjechał. Polecacie jakieś spółki? W portfelu XTB, ORLEN, SYNEKTIK i właśnie ETF CSPX.UK. Mam na razie zlecenie ustawione na XTB po 70zł/akcja, poczekać jeszcze czy zmienić plan? #gielda #xtb
beniusxp - Magiczna bariera przekroczona, mam do rozdysponowania jeszcze 1.5k, żałuję...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach