Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartov

bartov

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13417
  • Znaleziska 710
  • Mikroblog 12707
  • Obserwujący 81
  • Obserwowane 238
bartov
bartov 04.02.2015, 12:53:48 via Android
  • 3
Mirki, jeśli drukarka jest wyposażona w WiFi to potrzebny jest do tego router?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mroz3
mroz3
04.02.2015, 12:54:34
  • 2
@bartov: nie, po co?
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
04.02.2015, 17:09:06
  • 0
@bartov: ja jakiegoś hpka, na początku podpiąłem pod kompa przeprowadziłem kofiguracje połączenia do sieci i wyrównania zbiorników przez ich oprogramowanie i odpialem od kompa i tyle
  • Odpowiedz
bartov
bartov 04.02.2015, 01:50:14
  • 5
Co to za #c--------------l robi takie przykrości na #youtube?
Prawie się naciąłem
bartov - Co to za #c--------------l robi takie przykrości na #youtube?
Prawie się na...

źródło: comment_tuwtyWvnVU47XTIuQJvRRBbr9uzGiYqJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SensZycia
SensZycia
04.02.2015, 01:51:04
  • 3
@bartov: no i?
  • Odpowiedz
Bust4
Bust4
04.02.2015, 01:59:38 via iOS
  • 3
@bartov: juz tłumacze. To jest dla fapaczy, wyciszasz i jedziesz 10h
  • Odpowiedz
bartov
bartov 03.02.2015, 22:23:46
  • 6
Taka krótka historia mema. Pamiętam jak w gimnazjum byłem zafascynowany Gordonem Ramsay'em do tego stopnia, że zrobiłem z niego słynnego już w internecie mema w photoshopie cs2 (dodałem czarną otoczkę na biały napis xD) I tak sobie do dzisiaj ten mem krąży po kwejkach demotach i innych gównach. #gordonramsay
bartov - Taka krótka historia mema. Pamiętam jak w gimnazjum byłem zafascynowany Gord...

źródło: comment_81FrmBkhbwk6RINF0cHdJ2hbgv7k3TDQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov 02.02.2015, 16:02:46
  • 3
Mirki, ma ktoś doświadczenie z ofertami mobilnego internetu? Mam w biurze dwa laptopy i chciałbym zrobić im dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Chcę kupić jakiś modem (router) z internetem od jakiegoś operatora #plus #play #orange Co polecacie? Żeby był w cenie taki mini router + internet, opłata miesięczna. #lte
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov
Autor
02.02.2015, 19:05:21
  • 0
@OrangeEkspert: co polecacie dla małego biura? 2 laptopy miesięcznie pobieram z 5 GB
  • Odpowiedz
OrangeEkspert
OrangeEkspert
02.02.2015, 19:13:27
  • 1
@bartov: Wybierając ofertę przez internet w planie "Business Everywhere z urządzeniem" w opcji Mini za 25 zł + VAT dostajesz 11 GB miesięcznie. Do tego polecamy router Orange Airbox z LTE za 183,27 zł z VAT. Wyższa opcja: Standard to opłata 45 zł + VAT za 32 GB a cena urządzenia to 72,57 z VAT. W tych opcjach otrzymujesz usługę bezpłatnego korzystania w godzinach 24-8 oraz nielimitowane LTE po wykorzystaniu
  • Odpowiedz
bartov
bartov 01.02.2015, 13:28:23
  • 1
Mirki, mam laptopa #lenovo #g580 i używam go do pracy.
Pech chciał, że dzisiaj po zalogowaniu chciałem wpisać coś w google i zamiast, np. "B" wyskakiwało "P" albo "Backspace" wciskał się "/". Po kilku minutach klawiatura już w ogóle nie reagowała, nic nie można nacisnąć ani się zalogować do #windows
Jednie mogę coś zrobić z klawiatury ekranowej. Laptop na 99% nie był nigdzie zalany.

Co mogę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marciin88
marciin88
01.02.2015, 13:52:12 via Android
  • 0
@bartov: oddawaj do serwisu, okres gwarancji przedłuża się o czas naprawy.
  • Odpowiedz
bartov
bartov 31.01.2015, 22:18:59
  • 4
#laptop #laptopy
#lenovo vs #dell

Praca biurowa

http://allegro.pl/dell-inspiron-15r-n2830-4-500-hdmi-win8-gratis-i4955260184.html
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov
Autor
31.01.2015, 22:22:12
  • 2
@ayasecon: dlaczego? ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
ayasecon
ayasecon
31.01.2015, 22:24:07
  • 2
@bartov: Do pracy biurowej nie potrzebujesz grafiki, ta Intelowka wystarczy. Poza tym procek AMD jest zawsze słabszy od Intelowskiego - tutaj wyraźna przewaga Intela. Po trzecie Dell to marka sama w sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
bartov
bartov 31.01.2015, 21:48:34
  • 2
Mirki, szukam drukarki ze skanerem i duplex'em z (jak dla mnie) najlepszej firmy #brother #drukarki
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=brother+duplex&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-2-e-0113

Polecacie jakąś? :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PITSTOP
PITSTOP
31.01.2015, 21:51:00 via Android
  • 1
@bartov:.mam w pracy Brother. Bardzo nieekonomiczny
  • Odpowiedz
g.....d
g.....d
konto usunięte 31.01.2015, 21:51:46
  • 1
@bartov: A to nie. 2k trochę wykracza poza budżet :P
  • Odpowiedz

541

O mały włos od tragedii.

Pokaż treści 18+

O mały włos od tragedii.

Zakręt, ciągła pod górkę kilka metrów za znakiem czarnego punku a tu proszę kierowca Poczty polskiej sobie wyprzedza. Gratuluje za inteligencje. Trasa Dobre Miasto - Olsztyn

mar111cin
z
youtube.com
dodany: 30.01.2015, 17:26:44
  • 91
  • #
    polska
  • #
    pocztapolska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kamerasamochodowa
  • #
    wideorejestrator
bartov
bartov 30.01.2015, 22:42:07
  • -4
@Kick_Ass: https://www.youtube.com/watch?v=U0bVpxXP3rY
bartov
bartov 27.01.2015, 19:48:54
  • 2
Mogę odbyć z #erazmus praktyki w #anglia #belgia z Informatyki, dostaję na życie 600 euro miesięcznie, praktyka trwa dwa miesiące. Jest jeden minus: trzeba samemu sobie te praktyki zorganizować. Jak myślicie, warto jechać? Okolice sierpnia.
Może znacie jakieś firmy, które potrzebują kogoś? :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoption
anoption
28.01.2015, 07:12:45 via Android
  • 1
@bartov: Znajoma sama sobie znalazła praktyki i pojechała na pół roku do Danii na erazmusa. Wróciła bardzo zadowolona, ale naszukać firm się trochę trzeba.
  • Odpowiedz
sebek1987
sebek1987
28.01.2015, 17:07:50
  • 1
@anoption: Na promie było wszystko za darmo? #pdk
  • Odpowiedz
bartov
bartov 27.01.2015, 00:03:45
  • 16
Zawsze jak to oglądam to kisnę niemiłosiernie xD
http://www.sadistic.pl/top-5-tekstow-w-polskim-p---o-vt188192.htm
bartov - Zawsze jak to oglądam to kisnę niemiłosiernie xD
http://www.sadistic.pl/top...

źródło: comment_RNBwkNed6dKtM4OGgNTsYynCxr23ihqj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pietrek16
pietrek16
27.01.2015, 01:03:03 via Android
  • 2
@bartov: ale co porucha to jego
  • Odpowiedz
BGJ84
BGJ84
27.01.2015, 07:01:42
  • 0
@bartov: co to za hicior?
  • Odpowiedz
bartov
bartov 24.01.2015, 20:16:42
  • 1
Piosenka w której kobieta śpiewa zdartym głosem początkowe słowa "it's zachary" to?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoszpolnocy
ktoszpolnocy
24.01.2015, 20:26:13
  • 1
@bartov:
ktoszpolnocy - @bartov:
  • Odpowiedz
bartov
bartov 22.01.2015, 17:22:26
  • 5
Słynny raper @t__d o wykop kropka pe el. #wykopshitsays
bartov - Słynny raper @t__d o wykop kropka pe el. #wykopshitsays

źródło: comment_aM21m4MDYBXYOSB1TntIQljyX9xcEhTl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov 21.01.2015, 23:27:01
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d1ck
d1ck
21.01.2015, 23:29:20 via iOS
  • 2
Akurat czytalem, gdy usuneli. Btw. Nie zajmuje stanowiska w tej sprawie;)

@bartov:
d1ck - Akurat czytalem, gdy usuneli. Btw. Nie zajmuje stanowiska w tej sprawie;)

@ba...

źródło: comment_41gtz9qm9g12i2J5tPP3E4m0VlC8Bi8M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wrednota
wrednota
21.01.2015, 23:31:58
  • 1
@Pol753: #logikaadministracji a raczej brak jej tam. Ale, żeby Cię za to banowali/usuwali wpisy to musi Cię ktoś zgłosić :>
  • Odpowiedz
bartov
bartov 21.01.2015, 16:52:20
  • 2
Kto mi znajdzie ładny szablon pod stronę nauki jazdy, żeby po lewej stronie były panele nawigacyjne jak na screenie i nie był w stylu "landing page" dostanie ode mnie prezent niespodziankę wysłany pocztą. ;)
http://themeforest.net/category/site-templates

#webdesign #theme #themeforest
bartov - Kto mi znajdzie ładny szablon pod stronę nauki jazdy, żeby po lewej stronie ...

źródło: comment_c8eJtdONpX800klyjKyfgwKVsll3mGdx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....g
g.....g
konto usunięte 21.01.2015, 17:06:17
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

bartov
bartov
Autor
21.01.2015, 17:31:09
  • 0
@wysuszony: wszyscy teraz landing page robią :(
  • Odpowiedz
bartov
bartov 21.01.2015, 14:27:10
  • 5
Rakłem
https://www.facebook.com/grubaiszczesliwa
#bekazgrubasow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov 20.01.2015, 23:06:44
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

William_Lawson
William_Lawson
20.01.2015, 23:10:42
  • 1
@bartov: taniechlanie.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bartov
bartov
Autor
20.01.2015, 23:11:26
  • 1
@ayasecon: ile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bartov
bartov 19.01.2015, 22:25:36
  • 2
Jakie aplikacje kupiliście na swojego smartfona? #android #googleplay
Ja: Endomondo i PowerAmp
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jubei
Jubei
19.01.2015, 22:33:22 via Android
  • 2
@bartov: no to odpowiadam: za aplikacje które kupiłem na android i ios mógłbym zakupić kolejnego smartfona. Lista na szybko:
1password
Smart remote
Office calculator pro
PS
  • Odpowiedz
ntr1987
ntr1987
19.01.2015, 22:41:38
  • 1
@bartov: to w googleplay mozna kupowac apki? ;)
  • Odpowiedz
bartov
bartov 18.01.2015, 20:10:23
  • 2
Szukam pomysłu jak urozmaicić swoje urodziny, które mam za kilka dni. Chcę żeby atencja się zgadzała i myślę, nad kupieniem jakiejś czapki urodzinowej dla mnie a dla reszty słynne stożki. + pójście w tym do klubu xD
Jakieś pomysły? ;) #urodziny #pomysl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meritum
Meritum
18.01.2015, 20:11:19
  • 0
@bartov: i balony obowiązkowo!
  • Odpowiedz
bauagan
bauagan
18.01.2015, 20:17:01
  • 1
@bartov: @Meritum: i słomki kutasy. gwarantowana atencja.
  • Odpowiedz
bartov
bartov 18.01.2015, 13:19:52
  • 1
#bartmusic
Gorillaz - Feel Good Inc (The SAME x Lalitia Cover)
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
bartov - #bartmusic
Gorillaz - Feel Good Inc (The SAME x Lalitia Cover)
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartov
bartov 17.01.2015, 21:38:39
  • 1
Co te 12 latki
bartov - Co te 12 latki

źródło: comment_rmdGb2PZnkpxdj7UShloPwxwwyAvn8Zw.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Papja
Papja
17.01.2015, 22:01:55
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Papja
Papja
17.01.2015, 22:02:04
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 12 z 13
  • >

( ͡° ͜ʖ ͡°) Robię głupoty

  • Autor tagów: #bartmusic #polskiedomy #sztafeta Na wykopie od 2007 (・へ・) ( ͡º ͜ʖ ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) ಠ_ಠ (╯°□°)╯ ┬──┬◡ノ(° -°ノ) ( ͡° ʖ̯ ͡°) (。◕‿◕。)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.12.2013

    Komentator
  • VIP
    od 13.04.2013

    VIP
  • Rocznica
    od 29.09.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.11.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking