@bartov: ja jakiegoś hpka, na początku podpiąłem pod kompa przeprowadziłem kofiguracje połączenia do sieci i wyrównania zbiorników przez ich oprogramowanie i odpialem od kompa i tyle
Taka krótka historia mema. Pamiętam jak w gimnazjum byłem zafascynowany Gordonem Ramsay'em do tego stopnia, że zrobiłem z niego słynnego już w internecie mema w photoshopie cs2 (dodałem czarną otoczkę na biały napis xD) I tak sobie do dzisiaj ten mem krąży po kwejkach demotach i innych gównach. #gordonramsay
Mirki, ma ktoś doświadczenie z ofertami mobilnego internetu? Mam w biurze dwa laptopy i chciałbym zrobić im dobrze. ( ͡°͜ʖ͡° ) Chcę kupić jakiś modem (router) z internetem od jakiegoś operatora #plus #play #orange Co polecacie? Żeby był w cenie taki mini router + internet, opłata miesięczna. #lte
@bartov: Wybierając ofertę przez internet w planie "Business Everywhere z urządzeniem" w opcji Mini za 25 zł + VAT dostajesz 11 GB miesięcznie. Do tego polecamy router Orange Airbox z LTE za 183,27 zł z VAT. Wyższa opcja: Standard to opłata 45 zł + VAT za 32 GB a cena urządzenia to 72,57 z VAT. W tych opcjach otrzymujesz usługę bezpłatnego korzystania w godzinach 24-8 oraz nielimitowane LTE po wykorzystaniu
Mirki, mam laptopa #lenovo #g580 i używam go do pracy. Pech chciał, że dzisiaj po zalogowaniu chciałem wpisać coś w google i zamiast, np. "B" wyskakiwało "P" albo "Backspace" wciskał się "/". Po kilku minutach klawiatura już w ogóle nie reagowała, nic nie można nacisnąć ani się zalogować do #windows Jednie mogę coś zrobić z klawiatury ekranowej. Laptop na 99% nie był nigdzie zalany.
@bartov: Do pracy biurowej nie potrzebujesz grafiki, ta Intelowka wystarczy. Poza tym procek AMD jest zawsze słabszy od Intelowskiego - tutaj wyraźna przewaga Intela. Po trzecie Dell to marka sama w sobie. ( ͡°͜ʖ͡°)
Zakręt, ciągła pod górkę kilka metrów za znakiem czarnego punku a tu proszę kierowca Poczty polskiej sobie wyprzedza. Gratuluje za inteligencje. Trasa Dobre Miasto - Olsztyn
Mogę odbyć z #erazmus praktyki w #anglia #belgia z Informatyki, dostaję na życie 600 euro miesięcznie, praktyka trwa dwa miesiące. Jest jeden minus: trzeba samemu sobie te praktyki zorganizować. Jak myślicie, warto jechać? Okolice sierpnia. Może znacie jakieś firmy, które potrzebują kogoś? :)
@bartov: Znajoma sama sobie znalazła praktyki i pojechała na pół roku do Danii na erazmusa. Wróciła bardzo zadowolona, ale naszukać firm się trochę trzeba.
Kto mi znajdzie ładny szablon pod stronę nauki jazdy, żeby po lewej stronie były panele nawigacyjne jak na screenie i nie był w stylu "landing page" dostanie ode mnie prezent niespodziankę wysłany pocztą. ;) http://themeforest.net/category/site-templates
@bartov: no to odpowiadam: za aplikacje które kupiłem na android i ios mógłbym zakupić kolejnego smartfona. Lista na szybko: 1password Smart remote Office calculator pro PS
Szukam pomysłu jak urozmaicić swoje urodziny, które mam za kilka dni. Chcę żeby atencja się zgadzała i myślę, nad kupieniem jakiejś czapki urodzinowej dla mnie a dla reszty słynne stożki. + pójście w tym do klubu xD Jakieś pomysły? ;) #urodziny #pomysl