Jaka beka xD odkryłem że mój znajomy z którym dobrze sie dogadujemy ma tu konto, w realu mamy dobre relacje a tutaj ma mnie na czarnej, ale nie mówcie mu ze ja to ja ok? xDDDDDD #truestory #heheszki
Hej gracie w #arma3 ? Szukam ludzi do pogrania czy misję lokalne coop czy na multi serwerach do 60 graczy. Często gram ale z randomami i po ang to tak średnio. Mimo że klimat piękny.
Klany duże grupy itp odpadają. Chodzi czysto casualowe granie :)
Zamówiłem coś na Allegro, niestety sprzedający nadał to "kurierem" InPost. Czekam na paczkę cały dzień, która jest "w doręczeniu" i z tego co widzę na fanpage'u nie tylko ja. InPost chwali się tym, że 98/100 paczek trafia do odbiorcy w przeciągu jednego dnia. Z tego co widzę,...
Inpost to jest śmiech na sali, kiedyś siedziałem u kumpla który wyszedł z domu po coś przyjechał w tym momencie kurier który zamiast pukać szarpał za klamkę po oświadczeniu mu że to nie do mnie powiedział że skoro tutaj jestem to mogę odebrać i poszedł sobie bez żadnego podpisu etc...
#origin #steam #g2a Czy ktoś mi powie w skrócie o co chodzi z tym portalem G2A? Kupuje klucze od użytkowników indywidualnych? Coś jak allegro? Nie ma niebezpieczeństwa, że klucz będzie na czarnej liście i mi całego steama zablokują?