Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
agent733

agent733

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6151
  • Znaleziska 320
  • Mikroblog 5831
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 8
agent733
agent733 05.06.2026, 08:39:39
  • 8
#bystrzaktv #patostreamy
agent733 - #bystrzaktv #patostreamy

źródło: 1000023792

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroslaw1948
Miroslaw1948
Miroslaw1948
05.06.2026, 09:51:46 via Wykop
  • 5
@bystrzaktvv: a czy ktoś tu szydzi prawiczku z tej pracy ? Poprostu kolega pomógł Ci znaleźć ogłoszenie
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
05.06.2026, 10:19:09 via Wykop
  • 6
@streetlamp_le_moose: Jeszcze niedawno nazywał ludzi pracujących frajerami a teraz jakie odwrócenie narracji xd
  • Odpowiedz
elwira-stekala
elwira-stekala
04.06.2026, 10:39:33
  • 0
#bystrzaktv #patostreamy ciekawe za co teraz będzie żył android.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 04.06.2026, 10:46:01 via Wykop
  • 7
@elwira-stekala: Android chodzi po sąsiądach i zbiera śmieci. Na ich wiosce mieszka trochę bogoli więc zawsze się coś wygrzebie/wyżebra.
  • Odpowiedz
agent733
agent733 31.05.2026, 20:16:13
  • 10
Te Prawiczek co mi usuwasz neutralne posty.
Mam pokazać na tagu jaki sobie skuterek kupiłeś?
Chcesz tego?
#bystrzaktv #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
31.05.2026, 20:43:40 via Wykop
  • 3
xdd
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
31.05.2026, 23:19:49 via Wykop
  • 3
@agent733: Dawaj foto zebym wiedzial jak bede przejezdzal prze te zadupia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
27.05.2026, 10:39:05
  • 16
#bystrzaktv Octówa #patostreamy
prawiczkowe_halucynacje - #bystrzaktv Octówa #patostreamy

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 27.05.2026, 12:53:50 via Wykop
  • 4
@prawiczkowe_halucynacje: Wolę jednak batonik Danusia
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
23.05.2026, 23:36:58
  • 15
Po pracy nóg Usyka widać najbardziej ząb czasu. Szkoda, że nie było 12 rundy, była spora szansa na nokaut a to byłaby niesamowita historia. I tak to, że znalazł drogę w 11 rundzie, to było wielkie, szkoda, że tak późno i szkoda, że teraz będzie tylko gadanie o sędzi. Lewy podbródek wchodził na pochylonego Holendra, szkoda, że było go nieco za mało przez większość czasu. Oby był rewanż i Usyk był lepiej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 23.05.2026, 23:51:35 via Wykop
  • 1
@kochamcovid: Gratulacje awansu Z
  • Odpowiedz
agent733
agent733 23.05.2026, 23:14:23
  • 7
Usyk miał wygrać, więc czekali tylko na okazje.
Tańczący Rico naprawdę mógł to zrobić, a spasiony usyk nie nadązął całkowicie nad jego tempem. Gdyby nie koniec gazu, zrobiłby to. Wielka szkoda, oj Wielka.
J---ć ugrów i dazn w dupę
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheInquisitive4Ever
TheInquisitive4Ever
23.05.2026, 20:20:38
  • 0
#boks Torrez wyjaśniony, pora odpalić jakiś film bo Usyk vs. Mistrz kutarate/hudo to żadna frajda, jak Fury pasy blokował to wszyscy byli oburzeni, a teraz cacy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 23.05.2026, 20:27:42 via Wykop
  • 0
@TheInquisitive4Ever: Cuban Flash jeszcze namiesza. Moim zdaniem powinien być rewanż z Kabayelem.
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90
23.05.2026, 10:34:09
  • 7
#bystrzaktv #patostreamy Kochani mam pytanko do ekspertów. Skoro główne źródło zarobkowania przestało istnieć, z czego i za co chce on teraz zakładać sprawy karne stalkerom i szkodnikom? To nie są tanie rzeczy. Skąd brać na to pieniądze? Papuga też musi jeść i pić. Sprzeda bit coina? (wiadomo, że on nie ma nawet jednego).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 23.05.2026, 10:48:52 via Wykop
  • 7
@Dyktator90: Pojedzie rok oszczędnościach i potem skończy jak ojciec bo zostając tam jest skazany na taki a nie inny los
  • Odpowiedz

1724

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Czas mija, fundacja przytuliła kasę. Kupa ludzi zrobiła sobie debilne tatuaże, warto śledzić na co idzie kasa po zakończonej euforii. Zanim wszyscy zapomną.

Etman1939
z
facebook.com
dodany: 20.05.2026, 10:39:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    fundacja
agent733
agent733 20.05.2026, 20:48:41 via Wykop
  • -2
Wiedziałem że tak będzie, dlatego nie wpłaciłem ani grosza.
Trzeba być totalnym frajerem myśląc, że fundacja nie ugryzie nic z 260 baniek.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawel-nowosielsky
pawel-nowosielsky
20.05.2026, 04:59:05
  • 23
#bystrzaktv #prawiczektv #wioskowynicpon #patostreamy
pawel-nowosielsky - #bystrzaktv #prawiczektv #wioskowynicpoń #patostreamy

źródło: 1000051627

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 20.05.2026, 17:58:41 via Wykop
  • 0
@pawel-nowosielsky: @szatanEK666 Nie Iron, nie grinder, tylko OniOn
  • Odpowiedz
Stogies
Stogies
19.05.2026, 13:14:51
  • 13
Prawiczka 9 kwietnia na IG:
I gdzie jesteś prawiczka dziś, półtora miesiąca później? Hahahaha
My nic nie możemy zrobić? A Ty dziś możesz coś zrobić?

#bystrzaktv #patostreamy
Stogies - Prawiczka 9 kwietnia na IG:
I gdzie jesteś prawiczka dziś, półtora miesiąca...

źródło: IMG_7762

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 19.05.2026, 14:57:28 via Wykop
  • 1
@lagomorph: W 2018 zrobił przysiad na butle, wtedy się wylał na niego pierwszy większy hejt.
  • Odpowiedz
Klorinim
Klorinim
18.05.2026, 14:21:41
  • 11
Witam serdecznie. Dni mijają, lumpy zapewne zaczęli już nowe życie, bez pijaństwa, papierosów i brudnych ciuchów.
Tymczasem człowiekowi przychodzą różne rozkminy do głowy.
Dziś odnośnie konwencji strimowania.
Są ludzie, którzy łakną dymów, czyli bicia, szarpania, rozbijania butelek, mebli i w ogóle chaosu na ekranie. Przez wiele lat, dostaliśmy bardzo dużo takich twórców w przestrzeni Internetowej, którzy robili te wszystkie rzeczy.
U lumpów zawsze to było w formie takiego koleżeńskiego szarpania się. W tych dawnych czasach, nigdy
Klorinim - Witam serdecznie. Dni mijają, lumpy zapewne zaczęli już nowe życie, bez pi...

źródło: Spotkanie bossów mafijnych

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 18.05.2026, 15:32:24 via Wykop
  • 7
@Klorinim: Kaczor był najlepszy we wkręcaniu innych żuli bo ma największy dystans z całej ekipy.
Najlepsza była afera ze skórą jak tajfun osrany przed braćmi darł ryja na kaczora.
  • Odpowiedz
agent733
agent733 16.05.2026, 22:26:04
  • 3
Hahahaha co za polityczne ścierwo
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 10.05.2026, 18:21:50
  • 14
Uwaga spoiler.
Gruby popuścił kał w kajaku, centralnie bez ściemy.
#thetraitors
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 04.05.2026, 07:11:17
  • 16
Tą edycję można porównać do kształtowania się rządu IIIRP po 91.
#thetraitors
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
Autor
04.05.2026, 07:34:17 via Wykop
  • 4
@Megawonsz_dziewienc: Tę, tak, wybacz ojcze
  • Odpowiedz

3221

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Co trzeci pracownik w Polsce doświadcza przemocy psychicznej w pracy alarmuje psycholog Joanna Kolenda, jedna z autorek raportu o mobbingu Pracować po ludzku. Wśród osób przejawiających zachowania mobbingujące 61 proc. to kobiety najczęściej przełożone, dyrektorki.

Famine
z
kobieta.rp.pl
dodany: 28.04.2026, 10:55:03
  • 327
  • #
    pdk
  • #
    praca
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
agent733
agent733 29.04.2026, 04:01:45 via Wykop
  • 7
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do zarządzania przez kobiety to przypominam, że stan obecnej Europy to wina "tych" decyzyjnych kobiet.
Kobiet które zostały dopuszczone do polityki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
18.04.2026, 12:39:15
  • 11
#bystrzaktv Mmm prawiczka zawsze mówiła, że ma życie prywatne, a dopiero teraz, jak poznała swojego przyjaciela, kochanka pezeta, to nie zdejmuje postów z Wykopu, bo nie ma kiedy xd #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 18.04.2026, 12:47:51 via Wykop
  • 8
@prawiczkowe_halucynacje: bejgej jeszcze nie wyjechał bo prawiczkowi nikt tak dobrze jeszcze nie obciągał
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • Strona 2 z 28
  • >

Rajmund

  • Robota na zlecenie i bez zlecenia.
  • Silesia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.01.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking