@burak19: ja p------e ludzie xd czyli masz dostep do giwldy usa i kupiles dino w maju? Wiesz ze to nie zacznie rosnac do poznej jesieni jesi w ogole zacznie?
Kurs akcji Dino rósł powyżej 5% w okresie od maja do września ostatnio w 2023 roku. Spółka zyskiwała wówczas na fali dobrych wyników finansowych, odrabiając wcześniejsze straty i kontynuując trend wzrostowy
@Maksymilian_Gaigerfrost: tak, tez tesknie za goracymi z jakimis uposledzonymi troglodytami ktorzy sie obrzucaja gownem na jakis konferencjach,bto byl dopiero fun
kurde przegapiłem że w buycoffe są opisy i przegapiłem prośbę jednego mireczka, więc uzupełniam w tym wątku. co ciekawe dwie spółki pokrywały się z moimi kandydatami z dzisiaj.
ADOBE 60/100 bez RV - 70/10 - bardzo dobry wynik
zaraz kolejne. jeśli ktoś nie wie o co chodzi, a chce się dowiedzieć:
@ethize: musialbym wiele spolek przeanalizowac ponownie. Co z tego że zobaczysz tabele gdzie pierwszy jest ASTS czy IREN skoro byly analizowane 3m temu i urosly o 1/3 lub lepiej
z zasady wyniki powyżej 60 to jest bardzo dobry znak. to jest poziom zbliżony to ONTO, SMCI, COHR (z czasu ich analizy czyli kilka tygodni do tyłu zazwyczaj)
@IlikeTrains: serio, to się nie do końca dzieje samo i bezkosztowo. Każde zapytanie uruchamia agenta który aktywnie fetchuje info na bieżąco itd. - płacę za to realne pieniądze a bogaty nie jestem bo wszystko w śmieciuchach władowane. Nawet myślałem czy by nie założyć jakiego buycoffy i analizować to @john_transvolta za symboliczną opłatą zebym wychodzil na 0 a korzystac by mogl kazdy
@aett: aaa i dodam że program ma założone chomąto i akrtualne analizy są w wersji "Lite" czyli z ogrtaniczeniem liczby tokenów do analizy. właśnie przez koszty nie mogę przy każdej spółce uruchamiać wersji ultimate i spuścić go ze smyczy żeby te analizy byly jeszcze bardziej doglebne :)
@bonzo_fugazi: nie chce na razie przesadzać (a bardziej nie mam czasu na budowanie tego w tej formie), na razie dla zainteresowanych i godnych zaufania mirków mogę zaprosić na priv i k---a nie wiem, może to buycoffe po prostu założę?
@bonzo_fugazi: zalezy jaką wersja analizy wybierasz, możesz sobie pomieszać, na jakieś nie doplaty typu 1 zł nie zwracam uwagi równam na plus dla Ciebie
@bonzo_fugazi: CRWV była analizowana z wynikiem 79/100 na dzień 8 maja i była blisko elity (8 miejsce). chcesz żebym zrobił aktualizacje?
Jeśłi chodzi o TESLE, google, meta itd - to nie ma sensu w tak skalibrowanyhm narzędziu i nie chciałbym go psuć spółkami z topu bo nie od tego on jest :)
#gielda #spce Wpisuję w google "virgin galactic" żeby się dowiedzieć skąd ta pąpa, a tu w najważniejszych wiadomościach Analiza @ProfesorP1ZDAN Najlepsi analitycy tylko na eksperckim tagu.
ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, micron w portfeu, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o silowni na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam micron w portfeu więc zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i micron w portfelu. Pozdrawiam #gielda
#koty #heheszki
źródło: 1000027658
Pobierz