#gielda urwa ratujcie sie ....pisalismy wam że Tomkiem żebyście uciekali z akcji
Uncontrollable24 via Wykop
- 1
@daretti877: przecież nawet porządnie nie spadło xD jak by dzisiaj zrobili -2/-3% można by się było martwic
Uncontrollable24 via Wykop
- 0
@daretti877: na nowe ath? sam chciał bym zobaczyć korekte ale z tego co widzę nie chcą spadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 18
Uncontrollable24 via Wykop
- 0
Uncontrollable24 via Wykop
- 1
@Chudyy: Nie chodzi mi o minus, tylko czy umiał byś trzymać zysk dłużej i dokładać tak samo jak do straty?
Uncontrollable24 via iOS
- 0
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@Chudyy z ciekawości jaki pomysł na dalsze prowadzenie pozycji?
Uncontrollable24 via Wykop
- 1
Where pąpa? #gielda
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Uncontrollable24: na pewno nie na moim portfelu :(
@Uncontrollable24: Żymianie ukradli wzrosty
- 6
#gielda
PPI -0.1% MoM, Exp. 0.3%
PPI Core -0.1% MoM, Exp. 0.3%
PPI 2.6% YoY, Exp. 3.3%
PPI Core 2.8% YoY, Exp. 3.5%
PPI -0.1% MoM, Exp. 0.3%
PPI Core -0.1% MoM, Exp. 0.3%
PPI 2.6% YoY, Exp. 3.3%
PPI Core 2.8% YoY, Exp. 3.5%
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@gonzo91 recesja za nie długo? Chyba za długo trzymał stópki xD
- 5
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@gonzo91 cpi w czwartek będzie się działo, czy to już czas na nagłe obniżki a może będzie jeszcze czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@Konigstiger44 albo będzie zwala w każdym razie powinna wrócić duża zmienność
Powrót misia bobo? xD #gielda
źródło: lights-cig-ghibli-style
Pobierz
Uncontrollable24 via iOS
- 0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@MamByleJakiNick chodzi mi o nq, wystarczy że dzisiaj zrobią -2% i zamkną się na czerwono
Uncontrollable24 via iOS
- 1
@maniek74 melduje się w szortach ale ze sl xD
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@natanyaach jak tam zarabiasz? XD
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@natanyaach jednak nie bardzo chcą spadać
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@natanyaach tak ale czy giełdy nie są za bardzo przegrzane? Zostawiłem pozycję do jutra mam na lekkim plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uncontrollable24 via iOS
- 0
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@daretti877 sl jest zyskiem z poprzedniego tygodnia wiec nie ma problemu mogą rosnąć
- 3
Uncontrollable24 via iOS
- 5
@gonzo91 niech pompują do 20$ może uda się zamknąć na zero xD
Uncontrollable24 via iOS
- 0
@Belzebub tak dalej trzymam ale przestałem uśredniać
Uncontrollable24 via iOS
- 0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzCzemu miedź tak nagle jebnela? -20% xD #gielda
Uncontrollable24 via Wykop
- 3
- 4
Uncontrollable24 via Wykop
- 0
@gonzo91: pomarańczowy nie będzie zadowolony xD
Osiągnięcia
Rocznica
od 04.04.2026Rocznica Gadżeciarz
od 03.04.2015Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.04.2025Mikroblogger






źródło: image
Pobierz