Lubię komentarz Podolińskiego. Od mundialu 2018 w sumie stałem się powiedzmy jego fanem, chłop potrafi się wysłowić, ma bardzo dobre uwagi, nie przegina z jakimiś anegdotkami czy głupimi statystykami. Idealne uzupełnienie pierwszego komentatora moim zdaniem, przepaść w porównaniu do Juskowiaka czy Żewłakowa. #mecz
Wymyśliłem fajną grę o naszym rodaku. Chodzi o to, że jest sobie mapka, dołącza do niej 5 graczy w strojach komandosów. Jeden z nich losowo zostaje Janem Pawłem 2 papieżem polakiem, i trzeba zabić tą osobę żeby dostać 100 punktów. Zabicie nie właściwej osoby kończy grę dla zabitego do następnej rundy, przy czym ten co się pomylił dostaje -50 punktów, a ten zabity dostaje +50. Celem gry jest takie oszukanie reszty graczy,
#mecz