6. Na dzień dobry po rejestracji wszyscy do lekarza i szpryca - nie ważne czy szczepiony, nie szczepiony etc. 3 dawka i tyle a jak nie to 4 tygodnie w izolatce/areszcie i do domu. Jesteśmy chyba pierwsi po 3 dawce.
Mirki, za nieco ponad godzinę będę w Kuźnicy (dostałem wezwanie), zawołam później plusujacych i opowiem o co chodzi (bo sam nie wiem, poza tym, że mam prowadzić wesołe życie żołnierza xD). #granica #bialorus
#tvn #tvn24 #bialorus