Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Trivetto
Trivetto

Trivetto

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 22
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (8)
1.....2
1.....2
konto usunięte 29.11.2021, 06:44:51
  • 8
Wszyscy nielegalni #imigranci zasługują na śmierć w lesie

#tvn #tvn24 #bialorus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FFFFUUUU
FFFFUUUU
29.11.2021, 07:34:00
  • 1
@11262: nie wszyscy, bo niektorzy zasluguja na utopienie sie w rzece
  • Odpowiedz
e.....l
e.....l
konto usunięte 29.11.2021, 13:57:12
  • 0
@11262: żałosne
  • Odpowiedz
Szatan_Krol_Ciemnosci
Szatan_Krol_Ciemnosci
17.11.2021, 18:35:52
  • 615
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....k
C.....k
konto usunięte 17.11.2021, 18:42:23
  • 900
dawka i tyle a jak nie to 4 tygodnie w izolatce/areszcie i do domu.


@Szatan_Krol_Ciemnosci: po tym już jestem pewien że bait xD
  • Odpowiedz
MonsterKill
MonsterKill
17.11.2021, 18:42:47
  • 914
6. Na dzień dobry po rejestracji wszyscy do lekarza i szpryca - nie ważne czy szczepiony, nie szczepiony etc. 3 dawka i tyle a jak nie to 4 tygodnie w izolatce/areszcie i do domu. Jesteśmy chyba pierwsi po 3 dawce.


@Szatan_Krol_Ciemnosci: Dobra zarzutka no ale tutaj za bardzo popłynąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szatan_Krol_Ciemnosci
Szatan_Krol_Ciemnosci
17.11.2021, 06:56:20
  • 745
Mirki, za nieco ponad godzinę będę w Kuźnicy (dostałem wezwanie), zawołam później plusujacych i opowiem o co chodzi (bo sam nie wiem, poza tym, że mam prowadzić wesołe życie żołnierza xD).
#granica #bialorus
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MentorPL
MentorPL
17.11.2021, 07:08:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 326
@Szatan_Krol_Ciemnosci: po 16
  • Odpowiedz
Franzowaty
Franzowaty
Franzowaty
17.11.2021, 07:20:23
  • 329
@Szatan_Krol_Ciemnosci: zapomniałeś dopisać "więcej informacji wieczorem" ;)
  • Odpowiedz
pokpok
pokpok
pokpok
04.02.2021, 20:31:05 via Android
  • 1715
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....i
I.....i
konto usunięte 04.02.2021, 20:35:10
  • 1380
@pokpok: myślę, że ten lekarz trenował takie pismo przez 6 lat studiów, żeby potem być oryginalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I.....a
konto usunięte 04.02.2021, 20:38:21
  • 1653
@pokpok: z takim pismem to tylko akty zgonu wypisywać
  • Odpowiedz
k.....o
k.....o
konto usunięte 04.02.2021, 20:43:17 via iOS
  • 44
PS. To prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps5 #gry #residentevil #capcom #ps4 #xbox #heheszki

k.....o - PS. To prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ps5 #gry #residentevil #capcom #ps4 #xbox #hehes...

źródło: comment_1612471397IKsXVJVcE4MD6CKOuM1q8I.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeC7800
FeC7800
FeC7800
04.02.2021, 21:09:51
  • 3
@Ingvarr100th: Ich gry wcale nie są dziwne, zboczone albo dziecinne. Nie potrafisz docenić dobrego game designu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
P.....y
P.....y
konto usunięte 04.02.2021, 21:33:17
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
maly38
maly38
maly38
04.02.2021, 20:45:24
  • 22
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonykubek
Zielonykubek
04.02.2021, 20:47:07
  • 0
@maly38: ona pewnie anona z pierwszej ławki
  • Odpowiedz
severh
severh
04.02.2021, 20:53:10
  • 1
@maly38: i robiła sobie selfiaczka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niedzwiedzmis
niedzwiedzmis
15.01.2021, 13:34:46 via Android
  • 17
#czechy
niedzwiedzmis - #czechy

źródło: comment_1610717686sGdtehU8s0YGFEUZxvXRjQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamerki69
Mamerki69
15.01.2021, 13:38:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niedzwiedzmis: czeski to taki upośledzony polski
  • Odpowiedz
d.....0
d.....0
konto usunięte 15.01.2021, 13:43:49
  • 1
@niedzwiedzmis: A jak tam czeska demokracja bo podobno gorzej niż u nas (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Parszyw
Parszyw
Parszyw
15.01.2021, 08:55:20 via Android
  • 12
Mirki, sąsiad postawił swoje #bmw #e36 na moim miejscu. Co mogę z tym zrobić, zgłosić do spółdzielni?

#heheszki #gruz
Parszyw - Mirki, sąsiad postawił swoje #bmw #e36 na moim miejscu. Co mogę z tym zrobi...

źródło: comment_1610700919iyQ3cG5eNJ9r3e0zjTZA1R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.01.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking