z reguły nie gram, ale akurat naszła mnie ochota na przetestowanie jhina po filmiku logopedy. servery padły :/
#leagueoflegends
#leagueoflegends
źródło: comment_16726760685MRqurhOQAG1cm0haTewuC.jpg
Pobierz
źródło: comment_1672529404xX8LtakijljVPRNtwrgvv6.jpg
Pobierz
źródło: comment_1672522391whU3ARiXdpRRLR6mbyXytB.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671726019xVj7by1Xd85UeeZOnpJ9RV.jpg
PobierzGadżeciarz
od 18.11.2022
Rocznica
od 19.11.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Dlaczego? Bo był cholernie nudny. Ta mechanika gwiazd opierająca się na pozycjonowaniu postaci nie dość, że jako jedna z nielicznych tak funkcjonowała, bo tak szybko na myśl przychodzi mi teraz jedynie e Tarica (ale to raczej dodatek, a nie cały jego cały gameplay) do tego to była jego największymi