Wpis z mikrobloga

Idąc za radami @AnonimoweLwiatko postanowiłem grać tylko Vi i gra wydaje się prostsza kiedy gram jedną postacią, wyrobione schematy, lepsze znanie limitów i przede wszystkim w Vi fajna jest jej mobliność nie tylko w skillset, ale również build - można pobawić sie lethality czy zagrać jako bruiser (chyba dobrze kategoryzuje Vi) o to moje KDA z ostatnich gier Vi @AnonimoweLwiatko możesz rzucić też okiem na historie gier jeśli masz ochotę tam większe dane. https://www.op.gg/summoners/eune/yhbjgtgujyh

Cóż mogę Ci podziękować i nastawiam się pozytywniej na nowy sezon który już jutro.
#leagueoflegends
Pobierz BillyDallas - Idąc za radami @AnonimoweLwiatko postanowiłem grać tylko Vi i gra wydaj...
źródło: comment_1673276253WO66LEGi5x9ZVlVuIItRWF.jpg
  • 16
@BillyDallas: Zawsze męczenie jednej postaci daje dobre wyniki, o ile ktoś się dobrze czuje na tej postaci i umie nią grać. Jest sporo osób np. w challengerze, którzy potrafiliby ograć nawet graczy z LEC ale zabierz im ulubionego bohatera, to możliwe, że nawet z masterami mieliby problem.
@BillyDallas: Pięknie ci idzie. Ale tych gier #!$%@?łeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak poczujesz, że teamcomp przeciwnej drużyny cie kontruje albo twój teamcomp sprawia, że lepiej będzie np, spickować AP to nie bój się zagrać czymś innym. Widzę, że masz Eve i Xina w swoim repertuarze także rotuj sobie jak ci wygodniej i jak czujesz. Widzę też, że Duskblade na nią czasem budujesz to ci powiem, że
@BillyDallas: widzę w twojej historii eweline i nie wiem czemu wybrałeś vi, oczywiście jeśli ci się dobrze gra i czujesz, że to twoja postać to nie czytaj dalej

bo ewelina na soloq ma imo jeden z największych carry potencjałów w dżungli i do tego jest ap pickiem które w jg są na wymarciu i często tego typu obrażeń brakuje w teamie
mechanicznie niewiele trudniejsza, a po 3 grach tak samo prosta
@TraceTlen Tak, podoba mi się gra Eweliną, zupełnie inna gra która polega na skradance, póki są możliwości to katuje Vi myślę, że jak na ewce #!$%@? się w early 0/2 to ciężej wrócić niż na Vi
@BillyDallas: właśnie odwrotnie bym powiedział, bo po 20 minucie gry vi to jedynie q i r jeśli się nie wysnowballuje

ewelina też kocha snowball, no ale dalej jest świetnie skalującym się ap pickiem który zawsze zabierze z sobą chociazby jednego oponenta
@Towarzysz_Pawulon: no ale vi jeśli nie ma przewagi to po 20 minucie nadusi r i po wylądowaniu umiera i tyle zrobiła + chłop może ją na plecach na wyprawe zabrać pod wieże czy uciekać do teamu, jedyny plus to łatwa możliwość wykluczenia ich carry czy jg podczas walki o smoka/barona na jakiś czas chociażby z teamfightu
eweliną cięzko nie snowaballować się w gierce w której jesteś niewidzialny i masz jedne z
@Towarzysz_Pawulon: Jeśli evelynn zesnowballwała to nawet nie potrzebuje aktywować w, żeby zabić papiery. Jednocześnie castujesz q i w, przeciwnik nie może się ruszać i umiera, a jeśli grozi Ci smierć to się tepasz ultem gdziekolwiek i znikasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@THE2012END: ale jak ona ma snowbollować jak jest #!$%@? w early każdy assassin jest jak mocno do przody to z one shotuje carry tyle że taki nocturne o wiele częściej się nafeeduje, a nawet jak jest w plecy to można mu dać Item na tanka wciskać paranoję w team fighcie i używać fearu