Wpis z mikrobloga

Gram jng / top i nie uważam że mam skill golda gdzie imo goldy to nadal słaby poziom ale kurde pójdę na jng oram totalnie top się potrafi #!$%@?ć 7x do 10 minuty i kogo wina? No moja xD. Pójdę na top oram przeciwnika w najgorszym przypadku even/2 deski i tak potrafię dojechać do fazy gdzie już trzeba się z ekipą grupowac, czy te zwierzęta nigdy nie zrozumieją że jak padli na tym samym lvl z z etatami 0/2 to za 5 minut mając 2 lvl w plecy i 0/4 też nie ma sensu walczyć solo i liczyć na cud?(°°
#leagueoflegends
  • 6
@Forever_zielonka: problem w tym, że na to się składa wiele rzeczy, bo albo sobie chłop wybiera snowballowy pick i gierka nie wyjdzie to już chcąc nie chcąc intuje, bo jego postać nie działa i chce nexta grać żeby znowu intować albo zaorać solo, czasami maciuś złosliwie intuje żeby drużyna przegrała
no i z logicznych to bbsitting, bo piątego ganka w 10 minut nie przewidzisz a pod wieżą chcąc nie chcąc nikt
@TraceTlen: z wszystkim się zgadzam, u mnie jednak często to po prostu zupełne wywalenie na wizję/mapę respect do mocniejszego compu czy jako jng beznadziejny timing do gankow, mogę 3x pingowac i albo wgl nie wjadą na gank albo 2 sekundy za wcześnie w rezultacie enemy po prostu ucieka, bo jak tulisz 10 minut wieże a nagle wskakujesz jak debil do przodu to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Forever_zielonka: Nie wygrasz każdej gry. Skup się na tym co grasz, miej jakiś plan, ucz się i powoli pnij się w górę. Gold może posiadać już jakieś skille mechaniczne / więcej golda na minute i raczej nie pozwoli ci za darmo brać objective'ów + potrafi cie zabić w teamfighcie jak jest nafeedowany, a tak to bez większej różnicy czy gold czy brąz. Nawet kwestia wardów jest różna bo w jednej grze