Witajcie Mireczki i Mirabelki,
Dziś o tym jak nasz język jest rzekomo najlepszym językiem do komunikacji z AI
Zapraszam do znaleziska ( ͡° ͜ʖ
Dziś o tym jak nasz język jest rzekomo najlepszym językiem do komunikacji z AI
Zapraszam do znaleziska ( ͡° ͜ʖ





stworzyłem nową aplikację do nauki języków, która aktualnie jest darmowa. Bedę wdzięczny za opinie!
https://wykop.pl/link/7962003/aplikacja-do-nauki-jezykow-darmowa-tylko-dla-wykopkow
Dla
Aplikacja do nauki języków, darmowa tylko dla wykopków.