Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko116
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tasde

Tasde

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29582
  • Znaleziska 12594
  • Mikroblog 16988
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 30
  • Dodane (2903)
  • Komentowane (12320)
  • Plusowane (1765)
Tasde
Tasde przedwczoraj, 14:13:27
  • 8
PiSowcy teraz wszem i wobec będą się podniecać i przypisywać sobie wielkie i ogromne zasługi zakupu F35. Już Nawrocki zrobił pajacerkę dogryzając rządowi bo Kosiniakowi nie podobało się to co o-----ł Błaszczak.
Samego Błaszczaka zresztą też wprosił na ceremonię odbioru.

To przypomnijmy, jak ta "odważna decyzja" wyglądała.
Otóż ten trudny proces zakupu polegał na tym, że Błaszczak poleciał do naszego cudownego partnera zza oceanu, rządzonego jeszcze wtedy przez pomarańczową małpę która była wielkim przyjacielem Adriana
Tasde - PiSowcy teraz wszem i wobec będą się podniecać i przypisywać sobie wielkie i ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde
Autor
23 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: Nic, zabobon który lotnictwo ukradło żegludze. Matka chrzestna to ta baba co rozbija szampana "na szczęście".
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
20 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Tasde: ale ja bym nie chciał żeby ktoś na moich f35 tłukł butelki
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde przedwczoraj, 08:54:24
  • 9
Tymczasem na vykopat.cz:
Styd. Trapas. Kompromitace. Hanba. Debilové. Nevracejte se domů.
Teď už jen zápas o všechno, zápas o psí kokot, a konec mistrovství, zatím ahoj.

#mecz #mundial #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
przedwczoraj, 09:01:20 via Android
  • 2
@Tasde: Ahoj to nas interesuje
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 10.06.2026, 18:46:47
  • 178
PiSowcy to taki gatunek człowieka, że człowieka brzydzi się ich nawet opluwać.
Michał Sopiński, z zawodu i zainteresowania podnóżek Romanowskiego, człowiek znikąd. Klasyczny mierny, bierny i to do tego stopnia mierny, że nawet szkoda im było miejsca na liście wyborczej na niego, ale wierny sługus.
No więc w nagrodę za bycie oddanym popychlem PiSowcy stworzyli sobie ustawę epizodyczną. To taki twór prawny który działa tylko jednorazowo. Ustawa miała jeden cel: Zrobić wałek w którym
Tasde - PiSowcy to taki gatunek człowieka, że człowieka brzydzi się ich nawet opluwać...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
10.06.2026, 19:12:29 via Wypiek
  • 97
@Tasde A idź pan w c--j z tymi złodziejami
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba
10.06.2026, 19:56:01 via Wykop
  • 7
@Tasde: leszcz na strzała
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 24.05.2026, 11:32:11
  • 35
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.
Oni nawet z interwencji niezwiązanej z Republiką zrobili siłowe wejście służb bo dwóch policjantów i straż pożarna stała pod biurowcem w
Tasde - Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle n...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
24.05.2026, 11:36:38 via Wykop
  • 5
@Tasde:

Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?


Te fikołki już są tak wielowarstwowe, że można się pogubić kto jest kim
tomasz-jedon - @Tasde: 
 Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.05.2026, 11:46:43 via Wykop
  • 17
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.


@Tasde: przecież oni twierdzą że tusk specjalnie wprowadza euro aby stracić władzę a jak im napiszesz że ich logika nie ma nóg to ZAMKNIJ MORDE LEWAKU wyskakują xd
prawica to chorzy ludzie nie pomożesz im, nie zrozumiesz ich
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 19.05.2026, 20:17:26
  • 14
Chciałem zacząć inwestować, bo wykopki mówili że będę bogaty. Pytałem o porady jak inwestować, to mówili, żeby robić odwrotnie niż mówią na tagu.
Zrobiłem odwrotnie, nie zainwestowałem i teraz jestem bogaty (a przynajmniej bogatszy od tych co zainwestowali).
Także dziękuje pan wykopki
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde
Autor
19.05.2026, 20:26:10 via Wykop
  • 0
@jan-janusz-nekala: Mów, zrobię odwrotnie i pomnożę swój majątek o to, czego nie stracę a ty stracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jan-janusz-nekala
jan-janusz-nekala
19.05.2026, 20:31:40 via Android
  • 0
@Tasde: a więc punkt pierwszy nie nalegają żeby mi wysłać blika
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 26.04.2026, 22:22:56
  • 52
Wiecie czym jest czyste k------o?
Chłopaczek zrobil przedsięwzięcie, poświęcił się na to, 7 dni streamowł bez przerwy.
Aż w końcu mu się trafiło, czysty fart że akcja stała się viralem czego efekt okazał się oszałamiający.
Pobito wszystkie rekordy, zebrano obrzydliwie wielkie pieniądze na dzieci chore na raka.
Aż w końcu przyszła prawica i cała na obsrano postanowiła na cudzych plecach obrzucić gównem Owsiaka, który nieprzerwanie od 33 lat również prowadzi akcje charytatywną i uzbierał już łącznie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
26.04.2026, 22:54:03 via Wykop
  • 14
człowiek który nigdy w życiu myślą, słowem czy czynem nie zrobił nic dobrego dla społeczeństwa. Gdyby ten człowiek nie istniał, Polska byłaby lepsza bo nie okradłby budżetu z s


@Tasde: Aż się przypomina hołecka, która najpierw dziękowała za to że jej dziecko mogło skorzystać z inkubotra od wośp, aby po latach reprezentować republikę i ich akcje "nie daje owsiakowi".

Ja rozumiem, że można zmienić poglądy, albo że sam owsiak teoretycznie
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
27.04.2026, 07:06:32 via Wykop
  • 5
@Tasde:
Owsiak jest solą w oku wszystkich s---------w i hien którzy z fundacji "charytatywnych" zrobili sobie sposób na zarobek czy oszukiwanie systemu podatkowego. Wszystkim właściwie jest Owsiak nie na rękę, bo on gra uczciwie i faktycznie znaczna większość hajsu ze zbiórki idzie na cele charytatywne, a nie do jego kieszeni, plus jeszcze do niedawna był apolityczny(to, że teraz trzyma się jednej strony wynika tylko i wyłącznie z tego, że ta
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 29.03.2026, 18:59:47
  • 48
Pocisk po Verstappenie, że coś burczy o odejściu to głupota.
Chłop 3 lata temu zapowiedział, że jak F1 będzie szła w tą stronę i tak ma to wyglądać, to on p------i i odchodzi.
Wygląda to nawet gorzej niż się zapowiadało, więc nikogo nie powinno dziwić jego zachowanie. Inni kierowcy też narzekają i to na dokładnie to samo, wczoraj Leclerc to idealnie podsumował, że tutaj kierowca nic od siebie nie może dołożyć.
Sztuką jazdy jest to
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
29.03.2026, 19:02:13 via Wykop
  • 3
@Tasde: Gasly z tym silnikiem od Mercedesa kocur. Tyle się bronić przed czterokrotnym mistrzem świata, szapoba
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
29.03.2026, 19:06:29 via Wykop
  • 8
Tyle się bronić przed czterokrotnym mistrzem świata, szapoba

@fevo: ciekawe czy w ogóle zauważył
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 22.03.2026, 00:46:21
  • 12
GKS Katowice po 26 kolejkach zajmuje 9. miejsce w tabeli a mimo to istnieje matematyczna szansa, że w ciągu 2 najbliższych kolejek obejmie fotel lidera.
Obraz dopełnia fakt, że za nami 78% sezonu, do końca zostało 8 kolejek a tymczasem matematyczną szansę na mistrzostwo kraju ma nawet Termalica zajmująca ostatnie miejsce w tabeli.
Ta liga jest p--------a jakaś.
#mecz #ekstraklasaboners #ekstraklasa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zomowiec
zomowiec
22.03.2026, 00:47:58 via Android
  • 6
@Tasde:
zomowiec - @Tasde:

źródło: 1000050851

Pobierz
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.03.2026, 00:01:44
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drizztek
Drizztek
Drizztek
14.03.2026, 07:43:16 via Wypiek
  • 0
@Tasde każda złotówka z unii ma element warunkowości, czy oni myśleli że będą dostawać pieniądze bez żadnych zasad?

Warto też pochylić się nad realiami. Jaki kraj nie otrzymuje pieniędzy? Węgry xd łatwo się domyśleć dlaczego
A PiS nie dostał KPO? I bardzo dobrze. Pisowcy złotówki z unii nie powinni dostać
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:33:28
  • 12
No i to tyle, widzimy się za pół roku
#harrypotter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:32:26
  • 8
Gryffindor jest dla odważnych a tan emo syn Pottera chce się dostać, gdzie jeszcze przed wyjazdem do szkoły ma kupę w majtkach, że nie trafi do domu dla odważnych xD
#harrypotter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:30:51
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestiariusz
Bestiariusz
14.02.2026, 21:32:00 via Wykop
  • 1
@Tasde: Nie myślałeś nad złożeniem CV do TV Republika? (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
15.02.2026, 00:19:47 via iOS
  • 0
@Tasde: święta racja, on głównie przeszkadzał w sumie
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:27:02
  • 8
Potter jest jak ci autystyczni azjaci. Przeszedł całą grę używając tylko jednego zaklęcia.
#harrypotter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
14.02.2026, 21:28:55 via Wypiek
  • 0
@Tasde jak stary w codzie z pistoletem
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:21:40
  • 12
-Dzień doby, poproszę pogotowie szybko do Hogwartu
-A co tam się dzieje?
-Zabilem Pottera
-Pana nazwisko proszę
-Riddle
-Gdzie pan jest teraz?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:11:17
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:08:20
  • 6
Gandalf biały, to nawet nie jest on.
#harrypotter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde 14.02.2026, 21:06:25
  • 5
Voldi nie podał godziny o której ma Potter przyjść i tak stał jak debil w środku lasu?
#harrypotter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_z_wioski_ukrytej_w_czosnku
Ninja_z_wioski_ukrytej_w_czosnku
14.02.2026, 21:09:51 via Wykop
  • 0
@Tasde: Przecież nie musiał następnego dnia iść do roboty, miał czas
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 20:58:58
  • 6
Avada nie zostawia śladów, nie niszczy ciała, nie uszkadza nic dookoła.
Czemu więc dom Potterów po wejściu Voldemorta wygląda jakby spadła na niego rakieta z F16?
Oni tak po prostu żyli, nieodpowiedzialni rodzice.
#harrypotter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
14.02.2026, 21:00:01 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 20:54:39
  • 2
Czyli tak, Voldi powiedział, żeby dali Harrego bo jak nie to r------e szkołę.
Harry nie chciał iść więc Voldi r------ł szkołę i zabił masę osób.
Po tym Harry stwierdził, że idzie do Voldiego.
Świetnie Harry, przez ciebie umarli ludzie, na darmo.
#harrypotter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
14.02.2026, 20:57:17 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde 14.02.2026, 20:29:57
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
14.02.2026, 20:30:43 via iOS
  • 3
@Tasde: przecież nie mógł rzucić avady Czarną Różdżką na jej właściciela którym był Snape
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
14.02.2026, 20:35:25 via Wykop
  • 2
@zurawinazmusztarda @JasnyBanan właścicielem Czarnej Różdżki jest teraz Potter.
W momencie kiedy Malfoy rozbroił Dumbledora na wieży, to Draco stał się jej panem. O czym Voldemort nie wiedział.
Z kolei w domu Malfoyów Harry wyrwał mu różdżkę i od tego momentu ona go słuchała.
PS: Tak - to fizycznie inna różdżka, ale jednak.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 144
  • Strona 1 z 144
  • >

Blachodachówka Blachodachówka

  • Honorowy członek Instytutu Danych z Dupy. Fakultet z teoretycznego i praktycznego zastosowania chłopskiego rozumu. Certyfikowany z rysunków technicznych w paincie oraz metodologii pomiarów na oko.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.11.2017

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.08.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 14.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking