PiSowcy teraz wszem i wobec będą się podniecać i przypisywać sobie wielkie i ogromne zasługi zakupu F35. Już Nawrocki zrobił pajacerkę dogryzając rządowi bo Kosiniakowi nie podobało się to co o-----ł Błaszczak. Samego Błaszczaka zresztą też wprosił na ceremonię odbioru.
To przypomnijmy, jak ta "odważna decyzja" wyglądała. Otóż ten trudny proces zakupu polegał na tym, że Błaszczak poleciał do naszego cudownego partnera zza oceanu, rządzonego jeszcze wtedy przez pomarańczową małpę która była wielkim przyjacielem Adriana
Tymczasem na vykopat.cz: Styd. Trapas. Kompromitace. Hanba. Debilové. Nevracejte se domů. Teď už jen zápas o všechno, zápas o psí kokot, a konec mistrovství, zatím ahoj.
PiSowcy to taki gatunek człowieka, że człowieka brzydzi się ich nawet opluwać. Michał Sopiński, z zawodu i zainteresowania podnóżek Romanowskiego, człowiek znikąd. Klasyczny mierny, bierny i to do tego stopnia mierny, że nawet szkoda im było miejsca na liście wyborczej na niego, ale wierny sługus. No więc w nagrodę za bycie oddanym popychlem PiSowcy stworzyli sobie ustawę epizodyczną. To taki twór prawny który działa tylko jednorazowo. Ustawa miała jeden cel: Zrobić wałek w którym
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii? Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego. Oni nawet z interwencji niezwiązanej z Republiką zrobili siłowe wejście służb bo dwóch policjantów i straż pożarna stała pod biurowcem w
Zauważyliście, że ludzie którzy widzą spisek absolutnie we wszystkim, nagle nie widzą go w przypadku wezwań służb pod adresy dziwnym trafem jednej partii?
Te fikołki już są tak wielowarstwowe, że można się pogubić kto jest kim
Tusk czy koalicja nie ma absolutnie żadnego interesu w tym, żeby straż pożarna, medycy czy policja jeździła po adresach pisowskich pachołków, zwłaszcza wiedząc, jaki raban oni zrobią z tego wszystkiego.
@Tasde: przecież oni twierdzą że tusk specjalnie wprowadza euro aby stracić władzę a jak im napiszesz że ich logika nie ma nóg to ZAMKNIJ MORDE LEWAKU wyskakują xd prawica to chorzy ludzie nie pomożesz im, nie zrozumiesz ich
Chciałem zacząć inwestować, bo wykopki mówili że będę bogaty. Pytałem o porady jak inwestować, to mówili, żeby robić odwrotnie niż mówią na tagu. Zrobiłem odwrotnie, nie zainwestowałem i teraz jestem bogaty (a przynajmniej bogatszy od tych co zainwestowali). Także dziękuje pan wykopki #gielda
Wiecie czym jest czyste k------o? Chłopaczek zrobil przedsięwzięcie, poświęcił się na to, 7 dni streamowł bez przerwy. Aż w końcu mu się trafiło, czysty fart że akcja stała się viralem czego efekt okazał się oszałamiający. Pobito wszystkie rekordy, zebrano obrzydliwie wielkie pieniądze na dzieci chore na raka. Aż w końcu przyszła prawica i cała na obsrano postanowiła na cudzych plecach obrzucić gównem Owsiaka, który nieprzerwanie od 33 lat również prowadzi akcje charytatywną i uzbierał już łącznie
człowiek który nigdy w życiu myślą, słowem czy czynem nie zrobił nic dobrego dla społeczeństwa. Gdyby ten człowiek nie istniał, Polska byłaby lepsza bo nie okradłby budżetu z s
@Tasde: Aż się przypomina hołecka, która najpierw dziękowała za to że jej dziecko mogło skorzystać z inkubotra od wośp, aby po latach reprezentować republikę i ich akcje "nie daje owsiakowi".
Ja rozumiem, że można zmienić poglądy, albo że sam owsiak teoretycznie
@Tasde: Owsiak jest solą w oku wszystkich s---------w i hien którzy z fundacji "charytatywnych" zrobili sobie sposób na zarobek czy oszukiwanie systemu podatkowego. Wszystkim właściwie jest Owsiak nie na rękę, bo on gra uczciwie i faktycznie znaczna większość hajsu ze zbiórki idzie na cele charytatywne, a nie do jego kieszeni, plus jeszcze do niedawna był apolityczny(to, że teraz trzyma się jednej strony wynika tylko i wyłącznie z tego, że ta
Pocisk po Verstappenie, że coś burczy o odejściu to głupota. Chłop 3 lata temu zapowiedział, że jak F1 będzie szła w tą stronę i tak ma to wyglądać, to on p------i i odchodzi. Wygląda to nawet gorzej niż się zapowiadało, więc nikogo nie powinno dziwić jego zachowanie. Inni kierowcy też narzekają i to na dokładnie to samo, wczoraj Leclerc to idealnie podsumował, że tutaj kierowca nic od siebie nie może dołożyć. Sztuką jazdy jest to
GKS Katowice po 26 kolejkach zajmuje 9. miejsce w tabeli a mimo to istnieje matematyczna szansa, że w ciągu 2 najbliższych kolejek obejmie fotel lidera. Obraz dopełnia fakt, że za nami 78% sezonu, do końca zostało 8 kolejek a tymczasem matematyczną szansę na mistrzostwo kraju ma nawet Termalica zajmująca ostatnie miejsce w tabeli. Ta liga jest p--------a jakaś. #mecz #ekstraklasaboners #ekstraklasa
@Tasde każda złotówka z unii ma element warunkowości, czy oni myśleli że będą dostawać pieniądze bez żadnych zasad?
Warto też pochylić się nad realiami. Jaki kraj nie otrzymuje pieniędzy? Węgry xd łatwo się domyśleć dlaczego A PiS nie dostał KPO? I bardzo dobrze. Pisowcy złotówki z unii nie powinni dostać
Gryffindor jest dla odważnych a tan emo syn Pottera chce się dostać, gdzie jeszcze przed wyjazdem do szkoły ma kupę w majtkach, że nie trafi do domu dla odważnych xD #harrypotter
Avada nie zostawia śladów, nie niszczy ciała, nie uszkadza nic dookoła. Czemu więc dom Potterów po wejściu Voldemorta wygląda jakby spadła na niego rakieta z F16? Oni tak po prostu żyli, nieodpowiedzialni rodzice. #harrypotter
Czyli tak, Voldi powiedział, żeby dali Harrego bo jak nie to r------e szkołę. Harry nie chciał iść więc Voldi r------ł szkołę i zabił masę osób. Po tym Harry stwierdził, że idzie do Voldiego. Świetnie Harry, przez ciebie umarli ludzie, na darmo. #harrypotter
@zurawinazmusztarda @JasnyBanan właścicielem Czarnej Różdżki jest teraz Potter. W momencie kiedy Malfoy rozbroił Dumbledora na wieży, to Draco stał się jej panem. O czym Voldemort nie wiedział. Z kolei w domu Malfoyów Harry wyrwał mu różdżkę i od tego momentu ona go słuchała. PS: Tak - to fizycznie inna różdżka, ale jednak.
Blachodachówka Blachodachówka
Honorowy członek Instytutu Danych z Dupy.
Fakultet z teoretycznego i praktycznego zastosowania chłopskiego rozumu.
Certyfikowany z rysunków technicznych w paincie oraz metodologii pomiarów na oko.
Samego Błaszczaka zresztą też wprosił na ceremonię odbioru.
To przypomnijmy, jak ta "odważna decyzja" wyglądała.
Otóż ten trudny proces zakupu polegał na tym, że Błaszczak poleciał do naszego cudownego partnera zza oceanu, rządzonego jeszcze wtedy przez pomarańczową małpę która była wielkim przyjacielem Adriana