Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stebat

Stebat

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 51872
  • Znaleziska 1203
  • Mikroblog 50669
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 237
  • Dodane (400)
  • Komentowane (716)
  • Plusowane (49553)
Stebat
Stebat 19.05.2026, 19:30:29
  • 13
kim jest @karpikmirek88 i na czym polega jego wartość? #sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karpikmirek88
karpikmirek88
19.05.2026, 20:08:31 via Android
  • 13
@Stebat: kasuj to bandzwole
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat
Autor
19.05.2026, 20:17:49 via Wykop
  • 18
@karpikmirek88: BRAWO KARPIKMIREK BRAWO
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 15.05.2026, 10:57:20
  • 55
#sebcel
Stebat - #sebcel

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CynicznyDlugouch
CynicznyDlugouch
15.05.2026, 11:00:31 via Android
  • 15
@Stebat: Uncle (as)s wygląda trochę jak takie zabiedzony Vin Diesel
  • Odpowiedz
virgola
virgola
15.05.2026, 11:57:37 via Wykop
  • 23
@CynicznyDlugouch: Chłopczyku!!!
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 14.05.2026, 22:36:08
  • 31
Jak masz słabe uszy to po prostu nie czytaj tego wpisu #sebcel
Stebat - Jak masz słabe uszy to po prostu nie czytaj tego wpisu #sebcel

źródło: vlcsnap-2026-05-15-00h35m33s136

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stebat
Stebat 14.05.2026, 11:29:51
  • 18
Witam, czy znajdzie się tu jakiś sprzedawca hugokopterów?
Pozdrawiam, piss out
#sebcel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsiSynJarema
PsiSynJarema
14.05.2026, 11:33:29 via Wykop
  • 17
@Stebat: Znaczy, no... powiem tak. Hugokopterami nigdy nie handlowałem, ale jak zacznę, to ci sprzedam.
  • Odpowiedz
BulgarskiTaboret
BulgarskiTaboret
14.05.2026, 11:42:28 via Wykop
  • 19
@Stebat: Wiem o których mówisz, są takie. No na pewno lepiej poruszać się takim hugokopterem niż, że na przykład nie wiem... weźmiesz r-------e Punto, tak? To na pewno jest lepsze.
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 30.04.2026, 19:40:59
  • 25
kiedy jest ŚRODA, doszedłeś, a ona dalej ciągnie #sebcel
Stebat - kiedy jest ŚRODA, doszedłeś, a ona dalej ciągnie #sebcel

źródło: dd01399e3396a55b3e844b9011ac3eeae105ca674dae2aca2e08b00483eefd32

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GondorShumway
GondorShumway
30.04.2026, 20:02:32 via Android
  • 12
@Stebat:
GondorShumway - @Stebat:

źródło: 1000058478

Pobierz
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
30.04.2026, 21:46:25 via Wykop
  • 8
@Stebat: Środowa noc to… loda czas!
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 29.04.2026, 22:43:42
  • 24
#sebcel @Malpigaj TOP 3 NFS? no trudne pytanie zadałeś....
Stebat - #sebcel @Malpigaj TOP 3 NFS? no trudne pytanie zadałeś....

źródło: 870c07fe6201606c94f5c3f0b6743a513e56b3ae2aa529ca758b9ab94d256af6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malpigaj
Malpigaj
30.04.2026, 09:55:01 via Wykop
  • 7
@Stebat: No to okej
  • Odpowiedz
-----------------------------
-----------------------------
30.04.2026, 13:54:47 via Wykop
  • 7
@Malpigaj: no to pobierz jak możesz
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 29.04.2026, 21:52:04
  • 17
najpierw się książkę pisze i dopiero potem sprzedaje, tak? #contrawise


#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
29.04.2026, 22:04:27 via Wypiek
  • 11
@Stebat klasyk... a potem będę perdolił, że nie mam pieniędzy...
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 28.04.2026, 21:21:50
  • 22
po co gęsiom kanadyjskim głowa?
syczom niom
#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
28.04.2026, 21:44:01 via Wypiek
  • 15
@Stebat a co ty mi będziesz per dolił
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat
Autor
28.04.2026, 21:49:46 via Wykop
  • 13
@twoj_starrry: no i przepraszam mateusza kiecola...
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 25.04.2026, 22:10:45
  • 21
ale ta inflacja z--------a....

#sebcel
Stebat - ale ta inflacja z--------a....

#sebcel

źródło: Zrzut ekranu 2024-12-04 211725

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepe998
pepe998
25.04.2026, 23:15:41 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

BKZGlamrap
BKZGlamrap
26.04.2026, 13:23:22 via Wykop
  • 9
@Stebat: piękny wykres nad tym
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 24.04.2026, 22:35:37
  • 38
to, że obserwuję
to nie znaczy, że oglądam, tak?

#sebcel
Stebat - to, że obserwuję
to nie znaczy, że oglądam, tak?

#sebcel

źródło: 47fe7bd5310be6631f73950a49f6e140b1dbd3d0d3b4dd850850c8c29ff24201

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spulakopiel
spulakopiel
24.04.2026, 23:04:03 via Wykop
  • 19
@Stebat: OOOOOOFFFFF
  • Odpowiedz
Pucios87
Pucios87
25.04.2026, 08:56:27 via Wykop
  • 14
@Stebat: to że znam to nie znaczy że wiesz
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 24.04.2026, 21:47:25
  • 10
- TOP 5 sebcologów?
- yyy, no to okej...

#sebcel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malpigaj
Malpigaj
25.04.2026, 01:24:28 via Wykop
  • 9
@Stebat: Pingwin z Madagaskaru
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
25.04.2026, 06:51:34 via Wykop
  • 8
@Stebat: jakbym miał tak wymienić bez zastanowienia....to bym się musiał zastanowić
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 22.04.2026, 13:28:18
  • 20
Wykład: "Co to było PRL i związek radziecki"

https://streamable.com/jq4qbd

#sebcel
Stebat - Wykład: "Co to było PRL i związek radziecki"

https://streamable.com/jq4qbd
...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stebat
Stebat
Autor
22.04.2026, 13:31:05 via Wykop
  • 18
POV: jesteś chatem gepete, w którym seba weryfikuje wiedzę na poziomie podstawówki

https://streamable.com/kptyk6
Stebat - POV: jesteś chatem gepete, w którym seba weryfikuje wiedzę na poziomie podst...
  • Odpowiedz
Coach-your-coach
Coach-your-coach
Coach-your-coach
22.04.2026, 15:18:06 via Wykop
  • 12
@Stebat: cytat z wielkiej księgi związków radzieckich?
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 19.04.2026, 21:55:44
  • 19
nie da się #sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
20.04.2026, 08:24:19 via Wypiek
  • 10
@Stebat nie chcę mi się z Tobą gadać
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 10.04.2026, 09:08:55
  • 39
- Usuń konto na wykop
- Usuń wszystkie inne konta demo na giełdach
- Wyjeb z kraju, zamieszkaj w Holandii
- Zbieraj tulipany
- Gęś Kanadyjska przychodzi z listem
- Otwórz list
Stebat - - Usuń konto na wykop
- Usuń wszystkie inne konta demo na giełdach
- Wyjeb z...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malpigaj
Malpigaj
10.04.2026, 10:20:02 via Wykop
  • 5
@Stebat: XD
  • Odpowiedz
JanOski
JanOski
JanOski
10.04.2026, 19:33:00 via Wykop
  • 2
@Stebat: no ty oszołomie p--------y.
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 09.04.2026, 17:45:53
  • 30
#sebcel
Stebat - #sebcel

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
09.04.2026, 21:05:06 via Android
  • 8
@Stebat: synek to trzeba usiąść na spokojnie
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat
Autor
09.04.2026, 21:13:58 via Wykop
  • 4
@ShineLow: a po kim ty taki chitry na wartość?
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 05.03.2026, 23:14:35
  • 22
we wrzechświecie rządzi nieubłagalnie "equlibrium sebcelskie"
to była najdłuższa, najbardziej napompowana faza maniakalna w dziejach tagu #sebcel
więc teraz, dla zachowania kosmicznej symetrii
musi nadejść najdłuższa, najbardziej depresyjna faza depresyjna w historii

Stebat - we wrzechświecie rządzi nieubłagalnie "equlibrium sebcelskie"
to była najdłu...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cheesburgerowylatinolover
Cheesburgerowylatinolover
Cheesburgerowylatinolover
06.03.2026, 07:01:51 via Wykop
  • 11
@Stebat: i tak to wygląda... ale kiedy w końcu znów nadejdzie faza manialana nacieszymy oczy i uszy......... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 08.01.2026, 21:13:02
  • 24
AUDI RS7 wydech średnica wymiar szukaj



#sebcel #kiecol
Stebat - > AUDI RS7 wydech średnica wymiar szukaj

SPOILER

#sebcel #kiecol

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stebat
Stebat
Autor
08.01.2026, 21:35:07 via Wykop
  • 2
@Kiecol ru.hałby jak reksio szynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Soongoku
Soongoku
08.01.2026, 23:00:47 via Wykop
  • 4
@Stebat: Za wysokie progi. @Kiecol co najwyżej może Punto w kolorze moczu
  • Odpowiedz
Stebat
Stebat 07.01.2026, 23:01:37
  • 6





https://www.youtube.com/watch?v=sT5f1jBJHng
Stebat - !...

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

https://www.youtube.com/watch?v=sT...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stebat
Stebat 07.01.2026, 22:59:23
  • 32
...3...2...HALO? COŚ PRZERY...1..



#sebcel
Stebat - ...3...2...HALO? COŚ PRZERY...1..

SPOILER

SPOILER

#sebcel

źródło: ccd740f591225effcc86517b2c245dabf41138a5fc84ad2757a3da86688d6e4d

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stebat
Stebat 01.01.2026, 22:16:49
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GondorShumway
GondorShumway
01.01.2026, 22:20:21 via Android
  • 24
@Stebat: FAME musi mieć zapis w umowie że co kolwiek by się nie działo nie może ich pozwać kancelaria nederlands
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
01.01.2026, 22:22:45 via Wykop
  • 9
@Stebat: Nasz człowiek w FF! Nieźle się zaczyna nowy rok!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia