Witajcie wykopki Moim marzeniem było zawsze nauczenie się grafiki komputerowej ale nigdy się za to nie zabrałem.... Dziś w końcu nadszedł ten dzień. Chce się temu poświecić i osiągnąć jakiś poziom. I tu moje pytanie, która grafika jest aktualnie potrzebna 3d 2d wektorowa ? w jakim programie się uczyć? photoshop ?jakieś może darmowe programy? Mam tylko kilku miesięczne doświadczenie w gimpie i nie był to jakiś szokujący poziom.. Proszę was o pomoc
@Shicer: no i życie po 9 latach się nie zabrałem to może teraz co ? xD ,, Proszę was o pomoc bo jak się za to nie zabiorę teraz to będę żałował:D " 9 lat temu wiedziałem co pisze
Przypominam że polska ma najgorszego prezydenta w historii.
Nienawiść do osób, które wybraly tego wieśniaka na czempiona tego zacnego kraju jest naturalną reakcją, nawet jeśli bezjajek jest w jakiejś jego radzie.
Kupował ktoś z was ostatnio może Łososia kanapkowego w polomarket?, jakie to jest oszustwo masa netto na opakowaniu 100g, w rzeczywistości Waga samego opakowania 22g masa łososia z opakowaniem 62g masa łososia 40g xDDD a c--j tu chodzi?
@Shicer: W toku obecnych wydarzeń, chciał albo nie chciał, może był zwykłym nygusem biegającym po dachu, a Trump miał kolczyki z mini ładunkiem i mu wysadziło kawałek ucha, tylko po to aby za lada moment odroczyć swoje ultimatum na kolejne 24h :)
#monitory #komputery #csgo #cs2 Polecacie jakiś monitor na matrycy QD-OLED albo WOLED do csa, lola, filmow, yt, Widzę że jest duży wysyp oledów w kwocie nawet poniżej 2000 zł celuje w monitor w maksie do 2500zł, chociaż wolałbym bliżej 2000+-
@ChojaK: własnie o tym myslalem, widze ze recenzje na yt sa pozytywne, i nie wiem czy cos sensowniejszego znajde w tej polce cenowej no chyba ze jakis qled za 1700 zl i sie zaoszczedzi 700 zl
obejrzałem sobie jakieś shoty z tego gówna na yt, czemu tam w każdym shocie pełno komentarzy od ludzi którzy maja gadkę jakby siedzieli xD, serio obczajcie sobie xD, czytając komentarze czuje jakby tam 95% ludzi to odsiadkę miało xd #canalplus
smieszy mnie wysryw tylko pisowskich płaczków przy 500 lajkach, prawie tylko negatywne komentarze xD widze że działa tu typowa fraza ,,czerwona płachta na byka" xD ąz botom piana z pyska leci.
@MG78: szczerze to jeszcze nigdy nic nie wygralem w rozdajo, ale od kilku miesiecy robie sobie czesto ramen, chetnie bym wygral zeby chociaz dobrze poznac jego historię wiec plusik leci.
Moim marzeniem było zawsze nauczenie się grafiki komputerowej ale nigdy się za to nie zabrałem....
Dziś w końcu nadszedł ten dzień. Chce się temu poświecić i osiągnąć jakiś poziom.
I tu moje pytanie, która grafika jest aktualnie potrzebna 3d 2d wektorowa ? w jakim programie się uczyć? photoshop ?jakieś może darmowe programy? Mam tylko kilku miesięczne doświadczenie w gimpie i nie był to jakiś szokujący poziom..
Proszę was o pomoc
,, Proszę was o pomoc bo jak się za to nie zabiorę teraz to będę żałował:D " 9 lat temu wiedziałem co pisze