Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RockerTheRetroGuy
Profil firmowy

RockerTheRetroGuy

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1865
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 1857
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 43
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 30.10.2025, 17:23:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
30.10.2025, 17:25:18 via Android
  • 0
@GibolXD a warto je oglądać ? Raz oglądałem Clout i nawet fajne było
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
30.10.2025, 17:26:39 via Android
  • 1
@GibolXD ok dzięki
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
30.10.2025, 17:34:57 via Android
  • 1
@ociekurnia no właśnie chyba zacznę śledzić ten Prime skoro jest potencjał. A Clout z tego co rozumiem już nie wróci ?
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
30.10.2025, 18:11:13 via Android
  • 1
@ociekurnia Ajj szkoda
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
26.10.2025, 11:10:39
  • 7
#f1 co będziecie robić do 21?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 26.10.2025, 12:03:08 via Android
  • 1
@crazy88 pracować niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 25.10.2025, 22:24:45
  • 6
#f1 P--------e być fanem McLarena... Z jednej strony chciałbym by wygrał kierowca McLarena, z drugiej Lando z Zakiem obrzydzają to strasznie. To już bardziej cieszy wygranie Hamiltona w 2008, a to już o czymś mocno świadczy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
25.10.2025, 22:28:39 via Android
  • 1
@wrth To nie takie łatwe panie... Kurde trzymałem kciuki za Piastriego większość sezonu, to się z-----o na koniec strasznie
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy
Autor
25.10.2025, 22:32:43 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
19.10.2025, 13:58:37
  • 9
#f1 trzeba zacząć kibicować Dzordzowi by zabierał punkty McLarenowi, pomoc Ferrari tez by się przydała, ale chyba nie ma na co liczyć z nimi. Max już włączył tryb terminator. Piastri chyba się poddał, ale Lando się kręci wokół podium. Bez zabierania punktow przez inne zespoły może być ciężko Maxowi wyrwać ten tytuł chyba :/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 19.10.2025, 14:13:46 via Android
  • 1
@iselilja ja rozumiem nienawiść do Lando ale na tyle by kibicować Russelowi to już przesadza ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
21.09.2025, 16:13:16
  • 1064
Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szytego portfela lub cardholdera z mojego hobbystycznego skórzanego sklepiku. Dwa skrajne z tego zdjęcia nie zostały jeszcze dodane na sklep, ale można je wybrać. Zrobię je również w innych kolorach :)

Wystarczy dać plusik i zostawić komentarz. W środę na koniec dnia wybiorę zwycięzcę.

A gdybyście szuka(ły)li prezentu dla niebieskiego albo po prostu czegoś dla siebie, to dla mirków i mirabelek składających
peanut_whu - Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szy...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 21.09.2025, 20:07:19 via Android
  • 1
Wątpię że wygram ale powiem tylko że kocham Daft Punk
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 21.09.2025, 20:10:33 via Android
  • 0
@peanut_whu szanuję mocno, ulubiony album ? U mnie nie oczywiste jest to Discovery, ale jak ktoś uwielbia bardziej Random Acces Memories lub Homework to rozumiem to jak najbardziej. Z Kolei z Human After All dorastam cały czas i coraz bardziej zaczynam ten album doceniać ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to jeszcze chwila minie zanim się do niego przyzwyczaję
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 21.09.2025, 21:07:17 via Android
  • 0
Bardzo mnie to cieszy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
maegalcarwen
maegalcarwen
19.09.2025, 17:50:04
  • 104
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
maegalcarwen - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: zoozpjoterem

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 20.09.2025, 01:35:21 via Android
  • 1
Zaprawdę powiadam, dzieło Wybitne... klasa...
RockerTheRetroGuy - Zaprawdę powiadam, dzieło Wybitne... klasa...

źródło: temp_file5853020955237915258

Pobierz
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 17.09.2025, 16:10:20
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misaka
Misaka
14.09.2025, 00:43:09
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 14.09.2025, 00:47:41 via Android
  • 1
@Misaka Dum Dum Dum
I remember when
I remember, I remember when I lost my mind
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
07.09.2025, 14:56:51
  • 326
Jest i bolid Roberta z lutego 2011.
#f1
Gieekaa - Jest i bolid Roberta z lutego 2011.
#f1

źródło: bolid

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 07.09.2025, 15:12:08 via Android
  • 85
@Gieekaa
RockerTheRetroGuy - @Gieekaa

źródło: temp_file7300869398936090591

Pobierz
  • Odpowiedz
MagicAlonso
MagicAlonso
04.09.2025, 22:07:20
  • 8
#f1 No dobra panowie, to co tego ten?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 04.09.2025, 22:19:39 via Android
  • 5
@MagicAlonso ten tego
  • Odpowiedz
rayman_s
rayman_s
03.09.2025, 13:03:12
  • 37
#f1 gołe Perezy szukaj
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 03.09.2025, 13:04:36 via Android
  • 36
@rayman_s
RockerTheRetroGuy - @rayman_s

źródło: temp_file2361892527806296465

Pobierz
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
03.09.2025, 11:26:23
  • 2
#f1 najlepsze są te ancymony które myślą że powrót V10 czy tankowania cokolwiek zmieni w F1 xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 03.09.2025, 12:32:38 via Android
  • 2
@dodi-lukebakio ja to bym chciał najbardziej by bolidy były mniejsze, jak w latach 2000.
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 30.08.2025, 15:01:43
  • 4
#f1 gadajcie co chcecie, cieszę się zwycięstwem McLarena. I tak, też nie lubię Grubasa i Lando ale miłość do McLarena zawsze zostanie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
30.08.2025, 15:06:34 via Wykop
  • 5
@RockerTheRetroGuy: przynajmniej nie kolejna wygrana maxa i red bulla
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 05.08.2025, 18:44:31
  • 8
#f1 Jezu jak mi stoi, nie wiem co mam robić
RockerTheRetroGuy - #f1 Jezu jak mi stoi, nie wiem co mam robić

źródło: temp_file713685049063789870

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momento83
Momento83
05.08.2025, 18:50:00 via Android
  • 3
@RockerTheRetroGuy zesrać się i tak chodzić
  • Odpowiedz
l.....a
konto usunięte 05.08.2025, 19:00:08 via Android
  • 3
@RockerTheRetroGuy walnij nim o barierkę
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 04.08.2025, 22:39:04
  • 2
#f1 Ma jakiś Mirek może linka do Spa 2010 ? Może być po Polsku lub Angielsku, bardzo bym podziękował
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
05.08.2025, 06:40:02 via Wykop
  • 7
@RockerTheRetroGuy: a co, drugi pitstop chciałeś obejrzeć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M0ke
M0ke
05.08.2025, 09:12:40 via Android
  • 0
@winsxspl kompromitacja cw3la, a byloby drugie zwyciestwo w F1
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 02.08.2025, 19:10:52
  • 4
#f1 Czemu taka nienawiść do McLarena na tagu ? Zespół z wielką historią i osobiście cieszę się że w tym sezonie coś wygrają. Sam Norissa nie trawie ale za Oscarem jestem w 100 %
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
02.08.2025, 19:23:30 via Android
  • 11
@RockerTheRetroGuy z Piastriego też wyszedł niedawno oskarek, jak zrobił brake testa Maxowi xD
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
02.08.2025, 19:23:48 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 02.08.2025, 16:06:46
  • 21
#f1 EEEEE
RockerTheRetroGuy - #f1 EEEEE

źródło: temp_file8967990863536805562

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
02.08.2025, 16:10:43 via Wykop
  • 9
@RockerTheRetroGuy: isack hadjar to nawet nie jest on
  • Odpowiedz
MrGerwant
MrGerwant
28.07.2025, 11:42:49
  • 40
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukadlasprawiedliwych #polskiedomy
MrGerwant - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukadlasprawiedliwych #polsk...

źródło: love-story

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RockerTheRetroGuy
RockerTheRetroGuy 28.07.2025, 12:44:20 via Android
  • 13
@MrGerwant O Chryste xDDD

Wybitne to, leci plusik
RockerTheRetroGuy - @MrGerwant O Chryste xDDD

Wybitne to, leci plusik

źródło: temp_file4200239690791875017

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
  • Strona 5 z 14
  • >

Damian

  • Fan muzyki, piłki nożnej,gier oraz motoryzacji
  • Liberty City

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.05.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking