@RedBaron: Polacy biedni? Cel osiągnięty kamracie, infiltracja struktur europejskich była najlepszym pomysłem od czasu ogłoszenia upadku związku radzieckiego( ͡°ᴥ͡°)
#wot kupiłem tego potwora za obligacje, plusy: dużo HP, nieźle jeździ, dobra pena i alfa, opuszczenie działa, zarabia obligacje, peryferyjny mm ( ͡°͜ʖ͡°) minusy: średni pancerz z garnkiem z przodu wieży wyklucza go z jazdą na pierwszej linii chyba że jesteście top tierem, gra na wieże niestety jest utrudniona poprzez długi czas celowania, absurdalnie długi czas ładowania, działo potrafi sądzić kartofle, słabo zarabia. O
@RedBaron: XDDDD zawsze jak bohater jest introwertyczny to zwierzęta w internecie napisz ze drewno XDDDD przecież idealnie widać po jego twarzy wszystkie emocje
@RedBaron: nic dziwnego, lepiej żeby przy robieniu szpagatu żadna fałda nie wyszła z majtów, albo nie otarła się o rure, no i też niby wg różnych ludzi poledance to sport czy tam sztuka a nie kupczenie dupą xd
a po co komu wiedzieć o co chodzi po prostu sie jedzie i szczelo
@RedBaron: ale przecież to jest aktualne w każdym trybie. Czołg sie pojawia to szczelasz a jak znika to nie szczelasz tylko czekasz aż sie pojawi ( ͡º͜ʖ͡º)
źródło: OTYwL3VfMS9jY19iMTVjNy9wL3BpY3R1cmVzLzIwMTUvMDMvMjYvODAwLzQwMC96b2x3aWtpLmpwZw==
Pobierz