Stany Zjednoczone: Polonia ruszyła do urn. My też mamy prawo do decyzji

W poprzednich wyborach chciało głosować 350 tysięcy Polaków mieszkających w USA. W tym roku chętnych jest prawie dwa razy więcej. W sobotę Polonia mieszkająca w Stanach Zjednoczonych udała się do urn wyborczych. Jak mówią głosują, bo chcą coś pokazać.
z- 144
- #
- #
- #
- #














Coś tak jakby rozbudowane Darkest Dungeon. Albo bardziej rozbudowane X-COM. Elementy losowości, rougelike etc.
Grałem już w Pillars of Eternity i Divinity Original Sin 2. Myślę coś o grze właśnie w stylu D:OS2 ale z większym naciskiem na gameplay, możliwościach budowy postaci i samej walce :)
Gdzieś