Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
paczelok

paczelok

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 227186
  • Znaleziska 4497
  • Mikroblog 222689
  • Obserwujący 569
  • Obserwowane 603
paczelok
paczelok 13 min temu
  • 6
#gielda #tesla #spacex #inwestycje #pieniadze #finanse czy wykres zachowa trend czapeczkowy
paczelok - #gielda #tesla #spacex #inwestycje #pieniadze #finanse  czy wykres zachowa...

źródło: image

Pobierz

czy wykres zachowa trend czapeczkowy

  • tak 57.1% (12)
  • nie 42.9% (9)

Oddanych głosów: 21

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
10 min temu via Wykop
  • 1
@paczelok: *trend tupecikowy
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 11 godz. i 7 min temu
  • 3
00 33 #paczeclock
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaspanyziom
zaspanyziom
zaspanyziom
11 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@paczelok: 00 34 objur
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
10 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@paczelok: u mnie już 1:00 nie wiem jak u was
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok przedwczoraj, 20:41:20
  • 29
#zwiazki
paczelok - #zwiazki

źródło: BCO.b784d36d-0116-49cb-9ca3-be69123a5af7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
przedwczoraj, 20:44:43 via Wykop
  • 3
@paczelok: aaa żebyś z rowerka spadł
  • Odpowiedz
cocojambo210
cocojambo210
przedwczoraj, 20:44:51 via Wykop
  • 3
@paczelok: 22 lata to już dawno przeterminowana
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 22.06.2026, 20:22:25
  • 8
2222 #2222 #paczeclock
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
22.06.2026, 20:32:58 via Wykop
  • 1
@paczelok: ile dwójek czy za to się płaci
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 21.06.2026, 23:56:30
  • 65
paczelok

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrokusYounghand
CrokusYounghand
22.06.2026, 05:10:16 via Wykop
  • 23
@paczelok: wiem że dyskusja z memem, ale w 2015 to Duda był tym fajnym kandydatem a Komorowski... W sumie trudno powiedzieć jaką rolę on miał. Bo ani fajny ani twardy. Taki wuja co po jednym piwie zaczyna bredzić.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
22.06.2026, 05:55:59 via Wykop
  • 1
@paczelok: wiem że dyskusja z memem, ale w 2015 to Duda był tym fajnym kandydatem a Komorowski...


@CrokusYounghand:Komorowski to po prostu top przegryw, możliwe że nawet większy niż Czaskoski
Nighthuntero - >@paczelok: wiem że dyskusja z memem, ale w 2015 to Duda był tym fajny...

źródło: 1000028124

Pobierz
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 21.06.2026, 23:54:44
  • 10
paczelok

źródło: 1768610406233814693

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok 20.06.2026, 15:32:18
  • 38
#moderacjacontent #nieruchomosci #polska
paczelok - #moderacjacontent #nieruchomosci #polska

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
20.06.2026, 15:50:50 via Wykop
  • 12
Demokratyzacja mediów jest bardzo zla, nie moze byc tak, zeby kazdy sobie pisal co uwaza a kazdy inny to przeczytac i sie zgodzic lub przeciwni - oponowac. Nie nie nie, to ma byc demokracja tak jak "my" ja rozumiemy - czyli pan redaktor tlumaczy maluczkim co maja myslec w kazdej jednje sprawie - to co wg pana redaktora jest wazne - to jest wazne, a co niewazne to sie nie mowi i
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
20.06.2026, 16:10:16 via Wykop
  • 9
@paczelok: a to jest ten chłopiec, co 'walczy z deweloperami' na internecie, bo uważa, że lepiej energię i życie pożytkować na generowanie negatywnych emocji względem deweloperów, to oni pod tą niewyobrażalną presją będą taniej mieszkania sprzedawali, albo cąłkowicie za darmo rozdawać bezrobotnym, bo on nie ma czasu, ani umiejętności zarobić jak masa innych ludzi uczciwych i sobie kupić?
Mnie to zawsze mega bawi.
z fartem
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
18.06.2026, 21:32:43
  • 3
"Czy ten rower jest z tytanu?" @paczelok
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok 19.06.2026, 13:41:13 via iOS
  • 1
@Marek_Tempe: co tam
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 18.06.2026, 00:57:52
  • 1
Mind — o posterity — wi' due reverence and gratitude at least this yin merit o' the divine Claudius: A eikit new signs and new sounds tae the alphabet, A streekit the mairches o' speech — which is tae say, the mairches o' freedom.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
18.06.2026, 00:59:42 via Wykop
  • 0
@paczelok: Dlaczego po szkocku?
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 18.06.2026, 00:07:36
  • 1
A refute the frequent charge o' cruelty — in truth a wis merely wandert in the heid. Oan the day o' Messalina's violent death — the puir lassie wis dispatched oan ma orders, a grant ye — a asked at the banquet: "Why did the Leddy no come?" A grave silence answered.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

46

Mapa Polski wszystkich festiwali muzycznych 2026 z polem namiotowym i nie tylko

Jeśli zwykle nie jeździłeś na festiwale w Twojej okolicy bo dowiadywałeś się po fakcie, to teraz możesz dowiedzieć się o nich przed i też nie pojechać (albo i pojechać - nikt tego nie sprawdza).

paczelok
z
latofestiwal.pl
dodany: 11.06.2026, 10:30:35
  • 32
  • #
    woodstock
  • #
    muzyka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    programista15k
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 10:59:39 via Wykop
  • 8
@hadrian3: prawdopodobnie się przekradł przez zabezpieczenia po usunięciu żebra
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 11:07:55 via Wykop
  • -1
@OkruszekBojowy: do poprawki
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 18:04:58 via Wykop
  • 0
@P6A11: do poprawienia
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 18:40:44 via Wykop
  • 0
@P6A11: chyba lepiej
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 18:56:25 via Wykop
  • -1
@leon121: napisz tu plus na stronie jest opcja kontakt i mail w stopce
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 19:11:22 via Wykop
  • 0
@leon121: dodany
paczelok
paczelok
Autor
11.06.2026, 21:41:05 via Wykop
  • 0
@P6A11: zmienione na PL
paczelok
paczelok
Autor
13.06.2026, 12:29:24 via Wykop
  • -1
@wacek901: napisz jakie to się doda
paczelok
paczelok
Autor
13.06.2026, 12:29:31 via Wykop
  • -1
@Biune: to festiwal?
paczelok
paczelok
Autor
13.06.2026, 12:29:44 via Wykop
  • -1
@Sykstus_666: tylko 1 festiwal w polsce?
paczelok
paczelok
Autor
13.06.2026, 17:23:44 via Wykop
  • -1
@wacek901: dodam zloty wsm
paczelok
paczelok
Autor
14.06.2026, 07:40:11 via iOS
  • -1
@wacek901: dodało trzy złoty jakie znalazło
paczelok
paczelok 14.06.2026, 07:39:46
  • 9
Z kruka nie zrobisz Wrony z k---y nie zrobisz żony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
14.06.2026, 07:53:23 via Wykop
  • 0
@paczelok: Zdziwiłbyś się paczelok, znam jednego gościa, co bardzo bardzo dawno temu miał kłopoty prawne i musiał b----l co prowadził to zamknąć, no i chyba nie miał co zrobić z jedną pracownicą, to wziął z nią ślub, se dzieci narobili i se żyją ze 30 lat już razem normalnie
To fałszywa teza co napisałeś
z fartem
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 12.06.2026, 01:09:53
  • 2
paczelok

źródło: comment_1669170689FDmx4Y5x346TsevafPaZAW

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok 10.06.2026, 20:21:27
  • 12
podobno po odpaleniu gothic remake potrzeba sześciu tygodni żeby zregenerował się procesor #psychologia #gry #steam #retro
paczelok - podobno po odpaleniu gothic remake potrzeba sześciu tygodni żeby zregenero...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok 07.06.2026, 20:22:45
  • 1
22 22 #2222 #paczeclock
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok 04.06.2026, 20:22:25
  • 7
22 22 #2222 #paczeclock
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
04.06.2026, 20:24:53 via Wykop
  • 1
@paczelok: co Ty znowu gagatku kombinujesz
mam Cię na oku
z fartem
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 04.06.2026, 16:39:42
  • 321
Wyobraź sobie, że płacisz stówę miesięcznie za ChatGPT Plus albo Gemini, podczas gdy możesz po prostu pisać na czacie wsparcia klienta InPostu i korzystać z najnowszego modelu całkowicie za darmo.
Obserwuj mnie po więcej porad biznesowych. #biznes #sztucznainteligencja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
04.06.2026, 16:43:11 via Wykop
  • 36
@paczelok: dzięki
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
04.06.2026, 21:11:55 via Wykop
  • 35
@paczelok: ja od kilku tygodni przesiadłem się na darmowe Gemini i tam nie ma limitu zapytań jak na chat gpt
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 02.06.2026, 23:24:52
  • 3
żeby szlachetne piękno uroda istnienia a może nawet dobro miały we mnie dom
paczelok - żeby szlachetne piękno uroda istnienia a może nawet dobro miały we mnie do...

źródło: herbert1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
02.06.2026, 23:34:50 via Wykop
  • 0
@paczelok: sraken pierdaken
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok 02.06.2026, 20:22:35
  • 4
22 22 #2222 #paczeclock
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2024

    Komentator
  • VIP
    od 03.06.2023

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 29.10.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.12.2020

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Autorskie tagi

  • #paczekot
  • #paczelokodromtrzeci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking