Wiecie co by było największym plot twistem w historii polityki światowej? Gdyby Korea Północna rzeczywiście była miejscem idealnym do życia, a wszystko co o niej mówią media spoza to jedno wielkie kłamstwo aby to nas trzymać tak naprawdę w ryzach. ( ͡°͜ʖ͡°) #polityka #heheszki
Nowy obraz namalowany. Mega się nim jaram. Akryl na płótnie, 100x80cm. "Runaway". Boki zamalowane na czarno. Dostępny. To teraz trzeba zrobić projekt linorytu a później brać za kolejny obraz.. #krabonszcz #sprzedam #sztuka #malarstwo #tworczoscwlasna #wnetrza
@kostucha: Linoryt to taka technika drukarska. Wycinasz w linoleum wzór, po czym smarujesz to np. tuszem specjalnym i odbijasz najczęściej na papierze.
Mój obraz P037 "CAPTCHA" jest już dostępny na aukcji Nowa Sztuka 6 gdzie można go licytować. Akryl na płótnie, 100x80cm. Chętnych zapraszam tutaj: Link do aukcji Pozycja numer 6. #krabonszcz #malarstwo #wnetrza #sprzedam
P038 "Modern love stories". Akryl na płótnie, 100x80cm. Boki zamalowane na czarno. Wystawiam certyfikat autentyczności. Jeszcze ciepły bo dopiero skończony! Cena 6650 zł. Link do sklepu. #krabonszcz #wnetrza #sprzedam #obrazy #malarstwo #sztuka
Zapraszam wszystkich kreatywnych ludzi którzy zajmują się różnego rodzaju twórczością do dołączenia do naszej społeczności Art Underground Polska na discordzie. Zrzeszamy malarzy, grafików, muzyków, ilustratorów i osoby z wielu innych dziedzin. Jeśli tworzysz, to idealne miejsce dla Ciebie. Nie tylko dzielimy się swoją twórczością ale także co ważne - wiedzą! Także wbijać tutaj: Nasz kanał na discordzie. #sztuka #grafika #tworczoscwlasna #rysunek #malarstwo
Malujesz, rysujesz, robisz grafikę albo inne rzeczy? Szukałem jakiegoś kanału discord w tych kwestiach ale nic nie znalazłem. Założyłem więc kanał dla polskich artystów na discordzie. Dopiero ruszam, ale liczę, że stworzymy fajną społeczność. Nie tylko do pokazywania swojej twórczości ale pomagania sobie w kwestiach prawnych, sprzętowych i innej maści. Tutaj link do kanału. #sztuka #grafika #rysunek #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malarstwo
@shelkofy: art brut jest także częścią mojego stylu i wiem czym on jest - napis ten nie oznacza, że ta praca jest czystym art brutem, to symbol a Ty możesz go odebrać jak chcesz
@shelkofy: nie no tak to działa, że jak coś wrzucam do neta to każdy może wyrazić swoją opinię i wszystkim praca nie przypasuje także spoko @sha128 jeśli chodzi o stricte obrazy malarskie to są raczej majętni ludzie niezależnie od tego czy są z polski czy zza granicy bo nawet przeliczając na dolary, średnio z 1500 to też trzeba spoko zarabiać żeby kupić sobie obraz za tyle
@sha128: a jeśli chodzi o te linki to dzięki za info, ja generalnie sam ogarniam całego wordpressa a nie jestem specjalistą ale jeżeli da się to ogarnąć wtyczką to sprawdzę :)
Mam zapełnioną główną skrzynkę gmail w 96% i niedługo nie będę mógł wysyłać maili. W teorii mogę usunąć te sprzed np. 5 lat, ale to przecież jak z tą torbą z kablami - a jak któregoś dnia będę musiał znaleźć tego jednego maila? (╯°□°)╯︵┻━┻ #zalesie
Ruszyłem z black weekiem na sklepie więc zapraszam wszystkich chętnych! Coś dla siebie a może jako prezent bo święta za pasem? Jest w czym wybierać - plakaty, rysunki, obrazy, wydruki kolekcjonerskie i piny. KLIKNIJ TUTAJ #krabonszcz #sztuka #tworczoscwlasna #sprzedam #blackfriday
Siema wykopki. Mam do was pytanko. Mam ps4 może jakieś pół roku, jest to ogólnie pierwsza konsola jaka kupiłem w życiu, wcześniej byłem only PC i pojawia się problem apropo kontrolera. Jak przez całe życie gra się z pomocą klawiatury i myszki, to strzelanie analogiem to jest dla mnie cały czas abstrakcja. Próbowałem się przyzwyczaić, włączałem sobie nawet te nuubskie ułatwienia przy strzelaniu, lecz dla mnie nadal granie w jakieś FPSy jest
@dziad_lesnyy: bo fpsy na konsolach to jest niestety i zawsze będzie padaka, ale na padach xboxowych jest wygodniej od psa - choć to raczej za bardzo Ci nie pomoże jak masz plejaka :D
Mój obraz który wisi już na wystawie aukcyjnej, który można obejrzeć w siedzibie Artinfo w Warszawie. Można też już go licytować, więc zapraszam chętnych. Pozycja numer 12. "DISORDER", akryl na płótnie, 100x80cm. : )
@ChlopoRobotnik2137: Nie pamiętam ile malowałem ten obraz. Generalnie z nim to jest mega wyjątek bo namalowałem go w 2021 a w 2023 stwierdziłem, że go przemaluję czego jeszcze nigdy w życiu nie robiłem. :D Jest to akryl na płótnie.
@PawelM1980: Tak, to jest właśnie kreatywność, że koleś z drewna i prostych rzeczy stworzył coś tak fajnego. Ale coś mi mówi, że ty z kreatywnością nie masz nic wspólnego. :)
Jakiś czas temu miałem okazję stworzyć pierwszą okładka na książkę! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Jako gracz od dziecka, a także były twórca gier, gdyż tworzyłem gry przez 11 lat mojego życia, z czego dwie wydałem na Steamie, miałem tonę zabawy przy tym projekcie. Swoją przygodę zacząłem od "pegazusa" na którym przeorałem ogrom tytułów. Książka jest o tym, czym nerdy jarały się za prlu. Ja jestem z lat 90
@jast: łoo, no to tym bardziej mi miło jeśli to czytałeś! :D jak pisałem jeśli chodzi o papierowe rpg to nie miałem okazji zagrać niestety, ale uwielbiam gry rpg ogólnie i przez ostatnie lata wkręciłem się mocno w ten system DND bo to jest po prostu przepiękna sprawa :)
@kurt_hectic: @Mstr04