#mecz W sumie to kiedy ostatnio była sytuacja, że 3 drużyny z jednego miasta grała w najwyższej lidze? Jeśli już to pewnie dawno temu i pewnie to też był Kraków, może Warszawa z czasów przedwojennych.

bihu


Rocznica
od 23.04.2026
Gadżeciarz
od 10.11.2023
Mikroblogger
od 23.12.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking