Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MajlaD

MajlaD

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 62
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 62
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.04.2026, 14:05:24
  • 8
#polityka
Niech juz odejdą starzy politycy i zastapia ich mlodzi.

Tymczasem mlodzi politycy XD
fidelio-fidelio - #polityka 
Niech juz odejdą starzy politycy i zastapia ich mlodzi.
...

źródło: 1000141259

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 27.04.2026, 14:28:27 via Android
  • 1
@fidelio-fidelio: ten w górnym prawym rogu to trochę jak prof. Środa xd
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
26.04.2026, 15:45:19
  • 1
Czy macie kogoś kogo jesteście 100% pewni i mu/jej ufacie? Czy jesteście w stanie komuś tak zaufać? #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:50:07 via Android
  • 0
@FedoraTyrone: jednego ziomka takiego mam. 16 lat wspólnych wojaży, ten to by morze przepłynął jakby mnie suszyło xd
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
26.04.2026, 15:37:22
  • 11
To kto za papszuna? Moze Szwarga #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:40:10 via Android
  • 0
@NanuszJowak91: Guardiola po sezonie
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
26.04.2026, 15:35:22
  • 3
Mielcarski już pijany że Lech to jest real madryt, no nie real nie zrobił pół takiej akcji w tej sezonie jak Lech teraz xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:38:10 via Android
  • 0
@angelofdeath007: to ten Chełmiński sznyt, Mielcara ma w genach przynajmniej promil :D
  • Odpowiedz
kamil150794
kamil150794
26.04.2026, 14:18:44
  • 32
Rura! #przegryw
kamil150794 - Rura! #przegryw

źródło: 1000003075

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:35:05 via Android
  • 0
@kamil150794: pozdro
MajlaD - @kamil150794: pozdro

źródło: 1000052969

Pobierz
  • Odpowiedz
MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:35:29 via Android
  • 4
@styxu: ja po oddaniu krwi kiedy 5 strzeliłem. Chyba najpiękniejszy wieczór życia xD
  • Odpowiedz
nith
nith
26.04.2026, 14:39:39
  • 2
#mecz jeszcze gdyby tak Arka wygrała jutro z Piastem, to zrobiłoby się super ciekawie na dole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:31:06 via Android
  • 0
@nith: u nas powinien być przepis, że poniżej 40 pkt wszyscy spadają
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
26.04.2026, 14:58:19
  • 1
#mecz Wybierz mądrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polskie Elklasiko

  • Lech vs Legia 41.4% (29)
  • Legia vs Widzew 25.7% (18)
  • Żadna z powyższych 32.9% (23)

Oddanych głosów: 70

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:12:04 via Android
  • 1
@JKL789: eh... Poezja.
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
26.04.2026, 15:07:46
  • 5
obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski

źródło: 1000009186

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 15:08:32 via Android
  • 1
@notakjakbytotalnie_: Simple is beauty:)
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
26.04.2026, 11:59:53
  • 6
#przegryw

Zrobił se co do żarcia
nieudacznikzyciowy - #przegryw 

Zrobił se co do żarcia

źródło: IMG_3671

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 12:32:10 via Android
  • 1
@nieudacznikzyciowy: o kurła, ale takie bułe z masłem i solą to by wciągał jak Kaz Węgrzyn xD
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
26.04.2026, 09:05:04
  • 11
dylemat czy transportować się do bydgoszczy dzisiaj kiedy trasa na A1 i S5 będzie spokojna bez ruchu, ale w bydgoszczy będę musiał sprędzić dodatkowe dni, czy jednak jechać we wtorek ale już przy normalnym ruchu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 09:20:38 via Android
  • 1
@Teuvo: tyczy się każdego dnia tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
26.04.2026, 07:31:03
  • 4
#przegryw

4 piwka wypiłem wczoraj tylko, a i tak nie mogłem spać chyba ze 3h spałem w nocy resztę leżałem, oczywiście odczuwałem senność cały czas i nadal odczuwam ale o zaśnięciu nie ma mowy. Coraz gorzej znoszę tą truciznę zwana alkoholem eh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 26.04.2026, 07:36:56 via Android
  • 2
@nieudacznikzyciowy: mam to samo, jak wypije p--o po 20 to pograne, nie ma spania. Dlatego pijam tylko w soboty do południa xD
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik
25.04.2026, 19:18:44
  • 0
Poszukuję telefonu do 2 tys złotych jakie modele są teraz najlepsze procek ram i aktualizacja #telefony #smartfon #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 25.04.2026, 19:39:29 via Android
  • 0
@PanKocik: nothinga sprawdz
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
25.04.2026, 04:15:31
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 25.04.2026, 04:50:40 via Android
  • 5
@nieudacznikzyciowy: zamiast tych wynalazków powinny być normalnie LM niebieskie xd
  • Odpowiedz
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY
23.04.2026, 13:15:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 23.04.2026, 14:00:29 via Android
  • 1
@CoJaToNieTY: a ja myślę, że prędzej przypadkiem elektrownia się uszkodzi. Czy to Zaporoska czy jakaś tam bliskowschodnia, wiesz człowiek strzela Allah rakiety nosi xD
  • Odpowiedz
FeyNiX
FeyNiX
23.04.2026, 13:30:47
  • 4
#wybory #polityka patrząc na te ujadanie to warto było, za rok zagłosuje na PiS to sekta konia aż sraczki dostanie
FeyNiX - #wybory #polityka patrząc na te ujadanie to warto było, za rok zagłosuje na ...

źródło: IMG_8100

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 23.04.2026, 13:57:29 via Android
  • 1
@FeyNiX: wszyscy się zesramy, będzie pat sejmowy i coś sie skończy.
  • Odpowiedz
Chorx
Chorx
23.04.2026, 13:33:31
  • 5
Co sie stało Pani z wanny? XD
Chociaż w jednym mówią wspólnym głosem ¯\(ツ)/¯

https://x.com/IsraelinPoland/status/2046661641987842557
#wojna #zukowska #polityka #izrael #lewica
Chorx - Co sie stało Pani z wanny? XD
Chociaż w jednym mówią wspólnym głosem ¯\(ツ)/¯
...

źródło: 17174

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajlaD
MajlaD 23.04.2026, 13:56:46 via Android
  • 0
@duzy_krotki: bo to jak z braćmi. My możemy się tluc, ale wara innym. Przydatne, ale weź się z bratem dogadaj xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Dawid Miller

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 02.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking