Czy macie kogoś kogo jesteście 100% pewni i mu/jej ufacie? Czy jesteście w stanie komuś tak zaufać? #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
MajlaD via Android
- 0
@FedoraTyrone: jednego ziomka takiego mam. 16 lat wspólnych wojaży, ten to by morze przepłynął jakby mnie suszyło xd
To kto za papszuna? Moze Szwarga #mecz
MajlaD via Android
- 0
@NanuszJowak91: Guardiola po sezonie
Mielcarski już pijany że Lech to jest real madryt, no nie real nie zrobił pół takiej akcji w tej sezonie jak Lech teraz xD
#mecz
#mecz
MajlaD via Android
- 0
@angelofdeath007: to ten Chełmiński sznyt, Mielcara ma w genach przynajmniej promil :D
- 32
Rura! #przegryw
źródło: 1000003075
Pobierz
MajlaD via Android
- 0
@kamil150794: pozdro
źródło: 1000052969
Pobierz
MajlaD via Android
- 4
@styxu: ja po oddaniu krwi kiedy 5 strzeliłem. Chyba najpiękniejszy wieczór życia xD
- 2
#mecz jeszcze gdyby tak Arka wygrała jutro z Piastem, to zrobiłoby się super ciekawie na dole
- 1
Polskie Elklasiko
- Lech vs Legia 41.4% (29)
- Legia vs Widzew 25.7% (18)
- Żadna z powyższych 32.9% (23)
obiad chłopski
źródło: 1000009186
Pobierz
MajlaD via Android
- 1
@notakjakbytotalnie_: Simple is beauty:)
MajlaD via Android
- 1
@nieudacznikzyciowy: o kurła, ale takie bułe z masłem i solą to by wciągał jak Kaz Węgrzyn xD
- 11
dylemat czy transportować się do bydgoszczy dzisiaj kiedy trasa na A1 i S5 będzie spokojna bez ruchu, ale w bydgoszczy będę musiał sprędzić dodatkowe dni, czy jednak jechać we wtorek ale już przy normalnym ruchu
#przegryw
4 piwka wypiłem wczoraj tylko, a i tak nie mogłem spać chyba ze 3h spałem w nocy resztę leżałem, oczywiście odczuwałem senność cały czas i nadal odczuwam ale o zaśnięciu nie ma mowy. Coraz gorzej znoszę tą truciznę zwana alkoholem eh
4 piwka wypiłem wczoraj tylko, a i tak nie mogłem spać chyba ze 3h spałem w nocy resztę leżałem, oczywiście odczuwałem senność cały czas i nadal odczuwam ale o zaśnięciu nie ma mowy. Coraz gorzej znoszę tą truciznę zwana alkoholem eh
MajlaD via Android
- 2
@nieudacznikzyciowy: mam to samo, jak wypije p--o po 20 to pograne, nie ma spania. Dlatego pijam tylko w soboty do południa xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
MajlaD via Android
- 5
@nieudacznikzyciowy: zamiast tych wynalazków powinny być normalnie LM niebieskie xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
MajlaD via Android
- 1
@CoJaToNieTY: a ja myślę, że prędzej przypadkiem elektrownia się uszkodzi. Czy to Zaporoska czy jakaś tam bliskowschodnia, wiesz człowiek strzela Allah rakiety nosi xD
- 4
- 5
MajlaD via Android
- 0
@duzy_krotki: bo to jak z braćmi. My możemy się tluc, ale wara innym. Przydatne, ale weź się z bratem dogadaj xD
Dawid Miller
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 02.01.2026Gadżeciarz














Niech juz odejdą starzy politycy i zastapia ich mlodzi.
Tymczasem mlodzi politycy XD
źródło: 1000141259
Pobierz