@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: zwrot wynika z tego, że zamiast dziwnej ulgi dla klasy średniej dali wszystkim w pierwszej skali 12%. Od lipca to działało dla wszystkich a od stycznia do czerwca było nienależnie pobrane. Trudno było inaczej wyjść z tej dziwnej sytuacji. PIS bohatersko rozwiązał problem, który sam stworzył.
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Ja to sie dziwie ze PIS nie przesunal wyplat na maj/czerwiec - oczywistym bylo ze zabrali za duzo i musieli to wyrownac teraz w rozliczeniu (o to cala afera byla - 2-3tys zl pol roku temu bylo wiecej warte niz teraz). Jakby kazdemu zrobili przelew na maj/czerwiec to na wybory mieli by idealna narracje "Patrzta ludzie - pieniadze rzad rozdaje!".
Dwóch kumpli wyszło na spacer ze swoimi psami. Jeden z labradorem, drugi z jamnikiem. Jeden kolega mówi do drugiego: - Może wejdziemy na piwko? - Nie wpuszczą nas przecież z psami. - Nie marudź, rób to co ja. Pierwszy z labradorem wchodzi do środka i od razu słyszy od barmana: - Przepraszam Pana, ale nie wolno wchodzić z psami
Czy ja dobrze widzę? Teraz wyświetlają się dwa najbardziej plusowane komentarze, lecz jako pierwszy jest najbardziej plusowany, więc odpowiedź na komentarz jest wyżej, niż sam komentarz? xD
Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? (✌゚∀゚)☞
@Lukardio: Zgoda. Ten wpis ma 1 plus i 1 komentarz, standardowo miał po kilkadziesiąt. Chyba pora się ewakuować. Ewentualnie jeszcze jest opcja że 90% Wykopu to były boty.
Sugerują, że winny byłby nagrywający (XD) i sapią w opisie do Dworaka. Całe szczęście, że w komentarzach pod filmem ludzie wykazują się rozumem i trafnie zdiagnozowali winnych zaistniałej sytuacji.
@Thorrand: Mi sie wydaje, ze wrzucaja jak leci, a im wiekszym debilem jest nagrywajacy tym lepiej dla kanalu, a jak wiemy takich niebrakuje to i kanal sie kreci.
@piotr-zbies: jakie te ich fejki sa glupie, to az sie w glowie nie miesci, przeciez ostatnio w Kramatorsku zabili 1000000 polskich najemnikow, to skad sie wzieli kolejni xDDD
#heheszki #kapitanbomba #walaszek
źródło: temp_file.png2740833026854147202
Pobierz