Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KaizenMan
KaizenMan

KaizenMan

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 542
  • Znaleziska 119
  • Mikroblog 423
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (151)
  • Komentowane (217)
  • Plusowane (55)
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 25.02.2026, 21:12:51
  • 0
#gielda poproszę dashboard TTD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mir_anonim
mir_anonim
25.02.2026, 21:13:38 via Wykop
  • 7
@KaizenMan:
mir_anonim - @KaizenMan:

źródło: Ai9YBbGdTS_dWv96z5AwPR_sWwN2zc4QLsuKCQx8UO-KxDt8jliMX8EClR1wrkmTU-pF=w526-h296-rw

Pobierz
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 25.02.2026, 15:26:58
  • 0
#gielda dobra bierzemy TTD pod wyniki? Coś czuję że będzie rakietaaaaaa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 23.02.2026, 17:43:51
  • 1
#gielda mam zamiar dokupić TTD i QBTS PRZED wynikami. Co analitycy wkp inv na to?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
23.02.2026, 17:49:30 via Wypiek
  • 6
@KaizenMan jeszcze se NVO dokup i masz idealny zestaw
  • Odpowiedz
Vateusz23
Vateusz23
23.02.2026, 17:51:04 via Wykop
  • 3
@golomb13: Ale żeś mu ekipę zmontował
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 17.02.2026, 16:07:48
  • 0
#gielda czyżby zdechły kot się odbija?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 12.02.2026, 19:00:55
  • 4
#gielda co taki mały ruch dzisiaj? Jak tam meta qbts apple msft, palantir, Oracle, amd?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
12.02.2026, 19:05:18 via Wykop
  • 26
@KaizenMan: na minus, więc każdy trzyma pozycje, nie ma za co uśredniać i czeka xD
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
12.02.2026, 19:19:59 via Wykop
  • 0
@KaizenMan: mam połowę, miałem wszystkie, będę miał nic
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 06.02.2026, 20:13:22
  • 1
#gielda panowie temat jest krotka piłka, reddit wchodzimy?

Kupujemy reddit?

  • Tak 30.8% (28)
  • Nie 69.2% (63)

Oddanych głosów: 91

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
06.02.2026, 20:14:45 via Wykop
  • 3
@KaizenMan: wykop
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
06.02.2026, 20:42:16 via Wykop
  • 0
@Nutellowa: mow za siebie, ja bym zostal wylesczony po calaku
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 06.02.2026, 19:52:23
  • 3
#gielda ja pierd smieciuch qbts +20%. Kupilem po 26$
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 21:37:52
  • 3
#gielda niemożliwe wszystko kibel. Amazon, Iren, centene, reddit niepewny. Trzeba iść w jakieś biotechy chyba albo medyczne. Dzis HIMS ogłosił tanka tabletkę na odchudzanie, looknijcie co się tam działo w ciągu dnia xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bolcano
Bolcano
05.02.2026, 21:38:59 via Wykop
  • 8
@KaizenMan: typu nvo i unh? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konigstiger44
Konigstiger44
05.02.2026, 21:42:34 via Wykop
  • 3
@KaizenMan: Ta i na wieść o pozwie od NVO z +15% zrobiło się -4%.
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 21:10:05
  • 2
#gielda to jutro Amazon o 18:00 na plusie. Kupować po otwarciu jak dzisiaj alphabet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
05.02.2026, 21:10:45 via Wykop
  • 3
@KaizenMan: już to widzę xD
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
05.02.2026, 21:11:10 via Android
  • 6
@KaizenMan: wątpliwe, nie przebili wyników i inwestycje też bardzo duże, a to ostatnio nie cieszy giełdy
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 20:46:25
  • 2
#gielda czy kwanciarze jeszcze żyją?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwan
Kwan
05.02.2026, 21:03:09 via Wykop
  • 1
@KaizenMan: tak, niestety
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan
Autor
05.02.2026, 21:08:42 via Wykop
  • 1
@Kwan: nawet nick kwantowy. Propsuje. QBTS pogrążył mnie dziś totalnie
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 20:43:40
  • 1
#gielda kupując berkshire miałem nadzieję że w takie dni jak ten będzie ten papier robił minimum +2%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 18:38:07
  • 1
#gielda smutno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 05.02.2026, 15:17:56
  • 1
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis
05.02.2026, 15:40:34 via Wykop
  • 0
@KaizenMan: dobrze powiedziane tylko metoda kaizen (małych kroków) czyli stopniowo uśredniać stratę aż się w--------i minus 90% i sprzedać
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 04.02.2026, 21:10:22
  • 3
#gielda ttwo też wczoraj po zamknięciu +5% a wiemy jak otworzyli i zamknęli dzis. Korba kręcona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 04.02.2026, 21:03:45
  • 0
#gielda o kvrwa giniemy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 04.02.2026, 20:57:40
  • 0
#gielda meta właśnie zeżarła wzrosty po wynikach. Dziwny jest ten swiat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 04.02.2026, 18:59:18
  • 2
#gielda the trade śmieć się wygrzebał na zielone. Ten dzień jest śmieszny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 04.02.2026, 14:42:55
  • 5
#gielda in alphabet we trust
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 03.02.2026, 21:32:57
  • 3
#gielda nic tylko czekać teraz na wyniki potężnego the trade desk aka the trade śmieć, ticker TTD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan 03.02.2026, 21:18:23
  • 2
#gielda hahahah -4%
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12
03.02.2026, 21:20:18 via Wykop
  • 4
@KaizenMan:
pol dnia mnie dzisiaj diabeł kusił zeby kupic pod wyniki, udalo sie wytrwac
  • Odpowiedz
KaizenMan
KaizenMan
KaizenMan
Autor
03.02.2026, 21:30:03 via Wykop
  • 2
@fenomen12: jutro kupuj pod wyniki alpha ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking