#gielda dobra bierzemy TTD pod wyniki? Coś czuję że będzie rakietaaaaaa
#gielda mam zamiar dokupić TTD i QBTS PRZED wynikami. Co analitycy wkp inv na to?
#gielda czyżby zdechły kot się odbija?
#gielda co taki mały ruch dzisiaj? Jak tam meta qbts apple msft, palantir, Oracle, amd?
#gielda panowie temat jest krotka piłka, reddit wchodzimy?
Kupujemy reddit?
- Tak 30.8% (28)
- Nie 69.2% (63)
#gielda ja pierd smieciuch qbts +20%. Kupilem po 26$
#gielda niemożliwe wszystko kibel. Amazon, Iren, centene, reddit niepewny. Trzeba iść w jakieś biotechy chyba albo medyczne. Dzis HIMS ogłosił tanka tabletkę na odchudzanie, looknijcie co się tam działo w ciągu dnia xD
@KaizenMan: Ta i na wieść o pozwie od NVO z +15% zrobiło się -4%.
#gielda to jutro Amazon o 18:00 na plusie. Kupować po otwarciu jak dzisiaj alphabet
#gielda czy kwanciarze jeszcze żyją?
#gielda kupując berkshire miałem nadzieję że w takie dni jak ten będzie ten papier robił minimum +2%
#gielda smutno
#gielda ttwo też wczoraj po zamknięciu +5% a wiemy jak otworzyli i zamknęli dzis. Korba kręcona
#gielda o kvrwa giniemy
#gielda meta właśnie zeżarła wzrosty po wynikach. Dziwny jest ten swiat
#gielda the trade śmieć się wygrzebał na zielone. Ten dzień jest śmieszny
#gielda in alphabet we trust
#gielda nic tylko czekać teraz na wyniki potężnego the trade desk aka the trade śmieć, ticker TTD
#gielda hahahah -4%
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.08.2025Rocznica Mikroblogger
od 12.05.2022Mikroblogger











źródło: Ai9YBbGdTS_dWv96z5AwPR_sWwN2zc4QLsuKCQx8UO-KxDt8jliMX8EClR1wrkmTU-pF=w526-h296-rw
Pobierz