Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KAW0
KAW0

KAW0

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17637
  • Znaleziska 6981
  • Mikroblog 10656
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 26
Kinda
Kinda
27.04.2025, 16:21:15
  • 17
Ja się zastanawiam jak to jest że ci ludzie wiedzą do jakiego programu się zapisują a przychodzą kompletnie nieprzygotowani i zachowują się jakby ich zgarnęli z ulicy 5 minut przed nagraniem.

#awanturaokase
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 27.04.2025, 16:27:26 via Android
  • 0
@Kinda Przed grą są jeszcze eliminacje i Ibisz mówił, że było z 5000 różnych drużyn na nich
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
27.04.2025, 16:06:41
  • 5
#awanturaokase
Kto dostałby pulę gdyby żółci i niebiescy mieli po 4k?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 27.04.2025, 16:07:02 via Android
  • 0
@John_Edgar_Hoover Pewnie dogrywka by była
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 27.04.2025, 16:04:28
  • 11
#awanturaokase niebiescy 700 XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lefty
Lefty
27.04.2025, 15:38:48
  • 2
#awanturaokase czemu was dziwią te upomnienia xDD przecież niebiescy i zieloni wrzucili dwa razy więcej hajsu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 27.04.2025, 15:40:29 via Android
  • 2
Nie ich wina, że reszta licytowała więcej
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
06.04.2025, 16:08:55
  • 5
#awanturaokase
Swoją drogą ciekawe czy można wykorzystać dwie podpowiedzi w jednym pytaniu, a jeśli tak to jak by to wyglądało
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 06.04.2025, 16:09:50 via Android
  • 6
@John_Edgar_Hoover dodają jeszcze cztery warianty odpowiedzi
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 06.04.2025, 15:43:10
  • 27
#awanturaokase ocenzurowali słowo "Pyrkon"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
06.04.2025, 15:45:37 via Wykop
  • 9
@KAW0: bo jedyny prawilny event to polsat vip festiwal
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
30.03.2025, 16:10:41
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 30.03.2025, 16:11:38 via Android
  • 4
@Jailer Jak to jest co do minuty to dużo dała
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 29.03.2025, 16:47:19
  • 22
#awanturaokase Powiedzieli "nigger" od razu wypadają XD #cancelculture
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 14.11.2024, 19:08:48
  • 700
#sutryk #wroclaw #koalicjaobywatelska #polityka
KAW0 - #sutryk #wroclaw #koalicjaobywatelska #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
14.11.2024, 19:12:04 via Wykop
  • 355
@KAW0: w skrócie PiS :D
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
14.11.2024, 19:16:57 via Wykop
  • 128
@Rad-X: that's the joke
  • Odpowiedz
EverybodyDiesInTheirNightmares
EverybodyDiesInTheirNightmares
14.11.2024, 18:43:53
  • 56
#wroclaw #sutryk
(https://streamable.com/fojsji) #polityka
EverybodyDiesInTheirNightmares - #wroclaw #sutryk
(https://streamable.com/fojsji) #po...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 14.11.2024, 19:04:31 via Wykop
  • 0
@EverybodyDiesInTheirNightmares: Co to za facet?
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 10.11.2024, 17:35:01
  • 0
#awanturaokase Ciekawe jakby tutaj podpowiedź wyglądała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubanfs
kubanfs
10.11.2024, 17:18:25
  • 0
#awanturaokase czy zieloni muszą więcej niż 600? Jest jakiś przepis że muszą podbić jakaś minimum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 10.11.2024, 17:20:42 via Android
  • 1
@kubanfs Można od razu dać np 3 tysiące wtedy druga drużyn musi dać więcej by przebić bo inaczej kara
  • Odpowiedz
ynabej88
ynabej88
10.11.2024, 17:11:31
  • 6
#awanturaokase zieloni mogli zagrać 7100 i nawet nie musieliby odpowiadać, bo pula byłaby dla nich
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 10.11.2024, 17:13:04 via Android
  • 3
@ynabej88 Jakby nie odpowiedzieli to kasa przepada. Pulę zyskujesz tylko jeśli inna drużyna nie odpowiedziała
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 10.11.2024, 16:46:53
  • 13
#awanturaokase Dali najłatwiejsze, żeby odcinek nie trwał za krótko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 02.11.2024, 17:35:03
  • 0
#awanturaokase Ibisz ma łeb do interesów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 02.11.2024, 17:29:05
  • 7
#awanturaokase Zielone się teraz w przewracają za kulisami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marianoo21
Marianoo21
27.10.2024, 16:41:50
  • 26
Od kiedy można przebić samego siebie? XD
#awanturaokase
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 27.10.2024, 16:42:20 via Android
  • 9
@Marianoo21 Chyba nikt wcześniej nie sprawdzał czy można Xd
  • Odpowiedz
cranezbyk
cranezbyk
cranezbyk
26.10.2024, 16:38:44
  • 8
#awanturaokase

A co to za głupia zasada z przejmowanie puli na koniec? Nie było tego w starej awanturze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 26.10.2024, 16:39:43 via Android
  • 0
@cranezbyk była
  • Odpowiedz
KAW0
KAW0
KAW0 26.10.2024, 19:54:03 via Wykop
  • 0
@mario84pl: W przypadku pierwszej rundy na pewno zawsze było przejmowanie w przypadku finału faktycznie mogę się mylić, ale pamiętajcie, że przejmowanie nie ma miejsca gdy drużyna która miałaby przejąć te pieniądze nie odpowiedziała na ostatnie pytanie
  • Odpowiedz
Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
20.10.2024, 18:36:05
  • 51
Franciszek, błagam, pozdrów wykop w następnym finale Awantury o Kasę.
Nie musisz nawet nicku podawać, ale pozdrów nas.
#awanturaokase
Wykopaliskasz - Franciszek, błagam, pozdrów wykop w następnym finale Awantury o Kasę....

źródło: Franek z Awantury o Kasę

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAW0
KAW0
KAW0 20.10.2024, 18:44:02 via Android
  • 29
@Wykopaliskasz Raczej nie pozdrowi. To nie jest teleturniej na żywo. Prawdopodobnie wszystkie odcinki serii są już nagrane
  • Odpowiedz

451

Dlaczego posiadanie napędu w PS5 Pro jest TAK WAŻNE? Gotowanie żaby przez Sony

Dlaczego posiadanie napędu w PS5 Pro jest TAK WAŻNE? Gotowanie żaby przez Sony

Staram się opowiedzieć o tym, dlaczego uważam, że ten ruch polega na tym, by zmanipulować graczy, aby SAMI zdecydowali się zrezygnować z płyt i o tym, co nas czeka gdy Sony osiągnie swój sukces dzięki PS5 Pro.

Belzdron
z
youtube.com
dodany: 20.09.2024, 22:11:53
  • 188
  • #
    sony
  • #
    playstation
  • #
    gry
  • #
    niebedzieszmialnicibedzieszszczesliwy
KAW0
KAW0
KAW0 22.09.2024, 07:41:22 via Android
  • 0
W leakach było PS5 PRO z napędem i bez więc zgaduję, że za jakieś pół roku wypuszczą wersję z napędem tylko jeszcze drożej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking