#awanturaokase
Kto dostałby pulę gdyby żółci i niebiescy mieli po 4k?
Kto dostałby pulę gdyby żółci i niebiescy mieli po 4k?
źródło: Franek z Awantury o Kasę
Pobierz
Staram się opowiedzieć o tym, dlaczego uważam, że ten ruch polega na tym, by zmanipulować graczy, aby SAMI zdecydowali się zrezygnować z płyt i o tym, co nas czeka gdy Sony osiągnie swój sukces dzięki PS5 Pro.
zKomentator
od 30.04.2021
Rocznica
od 13.12.2025
Gadżeciarz
od 12.12.2017
Mikroblogger
od 08.09.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#awanturaokase