@Cesarz_Polski: A, że po taniości, to mało powiedziane. Grama można już kupić od $4. PRAWDZIWEGO grama, a nie warszawskiego. Najdroższe chodzą po $6 - $7... paczka szlugów kosztuje $10 - $14, zestaw w MacDosie $7 - $9. Najczęściej kupuję sobie "połówkę" (pół uncji, czyli 14 gramów) za $50 - $80 w zależności od gatunku. Ten za $50 jest lepszy od tych "zajebistych", które czasami udawało się dostać w PL. Te
takie #coolstory z udzialem mojej córki lat 6 ( wrzesień 2013)
Moja Córka od kilku dni kazała sobie robić do szkoły więcej kanapek . Wczoraj nauczycielka powiedziała że jedno dzieck nie nosi nic do jedzenia do szkoły i że Zosia codziennie oddaje część swoich kanapek ! W domu Magda się jej pyta o co chodzi z tymi kanapkami a Zośka na to że to tajemnica . W końcu powiedziała o
@irastaman: o kurde, nawet nie pamiętałam o tym, że sama tak długo robiłam na początku podstawówki, tylko że nikt się o tym nigdy nie dowiedział. Kto by pomyślał, że z tak dobrego dziecka wyrośnie taka s---------a ;___; Gratuluję córy! :)
@Creder: Podobnie jak tortilla w Meksyku i makaron we Włoszech
@szybkiekonto: Dla Ciebie ziemniaki to esencja biedactwa, ryż taki dobry, placek z mąki i wody taki dobry, makaron z mąki i wody taki dobry, wszystkie takie dobre i ekskluzywne, tylko te ziemniaki to esencja biedactwa.
Mirki podoba Wam się taka kuchnia?
źródło: comment_9cFoQGvAlc0pnROv5RCKGXdytURetnKp.jpg
Pobierzźródło: comment_ZKxqlO0uZRjqEtqq8tJKl4ag5pFzWFn1.jpg
Pobierzźródło: comment_uNgzCxYQwa5bhgL86B0kuV4aib3HduaB.jpg
Pobierz